Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiálny text distribútora)

john.h

Klasické momenty Ritchieho filmů jako je Podfuck se střídají s vyloženě WTF momenty, které jsou úplně mimo mísu. Pointa mi byla jasná okamžitě po scéně z vězení, která byla někdy v první třetině filmu. Škoda, scénář byl dost blbý, vynechat tam ty kraviny kolem ega a přidat trošku patu k tý hlavě, tak by to bylo určitě za víc hvězdiček. Stylizace celého filmu byla dobrá a Jason Statham klasicky cool. Nejlepší na celém filmu byl ale asi Mark Strong, u kterého jsem si říkal, že je škoda, že si nezahrál hlavní roli v Hitmanovi. Jako přesného neurotického zabijáka ho řadím mezi nejlepší profivrahouny filmové historie. Scény se zabitím servírky, v baráku při ochraně holčičky a se zabitím bosse yakuzy byly v tomto filmu to nejlepší. ()

JohnVodka

Stále nemohu pochopit jak mohl Revolver získat tak nízké hodnocení. Možná někteří nepronikli do hloubi myšlenky filmu, nebo zkrátka od pana Ritchieho čekali něco jiného, tak jako já. Nicméně mě Guy potěšil, že dokázal stvořit tak rafinovaný a inteligentní příběh, který nelze vidět jen jednou. Podle mého skromného názoru, předběhl pan Ritchie nejen své fanoušky, ale i sám sebe a ne všichni jeho záměr pochopili. Za mě jednoznačně plný počet. ()

H.I.T.M.A.N.

Jason Statham...... popravdě jsem se na tento film nechtěl moc dívat , ale nelituju Ritchie mi zamotal doslova hlavu a k hlavě mi do slova přiložil Revolver!! ()

masekjc

Nahoru dolu...levá pravá...je to takový nepopsatelný mix, který má určitě hlubokou myšlenku, ale pro mne dost nečitelnou. Navíc konec je lehce předvídatelný. Rukopis Ritchiho je znát, ale na můj vkus je to až moc psychologický. Slabší průměr ()

Shitonit

Kecací film. Až na pár super hlášek se v tom kecá o hovně. Celkově je to dobrý, koukací, ale pouze pro sklaní příznivce podobných hovadin. A to já jsem, takže mě to docela uspokojilo. Ale, že bych se do toho hrnul znova, tak to fakt asi ne. ()

papadoce odpad!

Jeden z najhorších filmov vôbec. Ak by som z Ričiho dielne videl ako prvé toto, už nikdy by som jeho film nevyhľadal. Proste pičovina najhrubšieho zrna v hlavných úlohách s botoxovým Liotom, ktorý vyzerá akoby práve vypadol z fritézy, nudným Džejsonom, ktorému na hlavu nalepili mŕtve dlhosrsté morské prasa a Andrem tri milióny, ktorý je proste kokot. Vo finále teda vravím toto, ak sa máte radi, ak máte radi Stethema, ak máte radi gangstrovky, nepozerajte to a Váš svet ostane navždy nepoškvrnený. ()

pikacu

Film o "konecnom podvode", v ktorom urcite najdete vela zivotnych pravd, ktore platia takmer v kazdej civilizovanej spolocnosti. Dej bol miestami prekomplikovany, ale je mozne, ze som bol len nesustredeny, kazdopadne si film pozriem este raz. Vyborne pouzita hudba v kontraste k prave prebiehajucemu deju mala na mna silny ucinok. ()

pajapal

Pan Ritchie se tentokrát pokouší o nějaký ten přesah, ale zůstává někde na půli cesty mezi slátaninou bez smyslu a jedinečnou originální podívanou.Co ale film drží nad vodou je naprosto fenomenální režijní styl, který vykukuje z každého filmového políčka.Tak snad příště se to povede na sto procent. ()

LukeSharp

Tak nevím jestli jsem úplný idiot nebo to bylo opravdu tak složité.Když už jsem pomalu začal chápat o co tady jde tak se to zvrtlo v takový kolotoč,že se mi z toho roztočila hlava.Asi to mělo nějáký hlubší význam,nějakou hlubší pointu,ale jakkoliv jsem se snažil tak jsem na ni nepřišel.Proto dávám jenom 3* protože pro mě to byl jenom akčnější ''maglajz'',ale pokud se na to podívám někdy ještě jednou třeba už to pochopím,odhalím tu pointu a hodnocení změním a tak zatím je to za *** ()

OldaB

Podivnější film jsem už dlouho neviděl. Nějak mi to nesedlo. Myšlenka je zajímavá, ale v ději jsem se pořád ztrácel. A Statham s vlasy, nějak jsem si nezvykl. ()

pekas

Chtěl jsem se přesvědčit sám, občas se stane, že nesouhlasím s většinou. V tomto případě se ztotožňuju s těmi, kdo si dvě třetiny jakž takž vychutnali a konec absolutně nepobrali, o čem že to vlasně bylo. Tři hvězdy za tu koukatelnou část, pokud bych měl vzít v potaz konec, pak by to bylo tak na jednu hvězdu. ()

jprmusic odpad!

Někde jsem četl, že Madonna vyjebala Ritchiemu mozek z hlavy. Teď jsem to i viděl. Taková dávka zhovadilosti, vykrádaček a neschopnosti - to je fakt hustý. Jo a Gui - Tarantino jsi nikdy nebyl, nejsi a evidentně nebudeš. ()

Grondal odpad!

Tak, tak. Prosím pekne, toto je film od režiséra filmu Podfu(c)k, ktorému som bez väčších problémov napálil plné hodnotenie. Jeden by sa mohol opýtať "Čože teraz odpad?". Žiaľ v tomto prípade bolo to rozmýšľanie o známke asi rovnako krátke ako u vyššie spomenutého filmu. A to musím povedať, že v tom nie je nič osobné, ničím ma Guy Richie nenaštval, teda ničím okrem tohto akože filmu. Vo filme kde som ani na konci nevedel o čo v ňom vlastne išlo niečo nie je v poriadku. Toto síce mohlo byť tým, že som sa pri ňom vyložene nudil a strácal pozornosť, ale to si myslím, ako výhovorka nie je nič moc. Jediné čo mi utkvelo po zhliadnutí tohto filmu je fakt, že je zložený z jednej polovice z akýchsi podivných vnútorných monológov úplne všetkých postáv, a hromady kecou o egu, áno, to slovo tu zaznie toľko krát, že sa mi to už ani nechcelo počítať. Tento film je podľa mňa jeden veľký nepodarok jedného slušného režiséra + Jason Statham s vlasmi a dokonca fúzmi, to je prznenie hereckého pokladu! ()

wlk1

Bordel z druhé půlky mě tak nasral, že nemůžu dát více než 1*. Tohle mi nesedlo ani trochu a nevím jestli Guy nebyl tak trochu pod vlivem návykových látek! Tohle už prosím ne... Jediné přirovnání, které mě napadá, je srovnání s Jeepers creepers, kde první část byla koukatelná, u druhé už se ubohosti nedalo ani smát. ()

Queendom

Co to, proboha, bylo? Jsem tak blbá a musim si to pustit znova, nebo tady někomu hráblo a nedává to smysl ani za mák? Nebo herák? Příběh hodnotit nelze, ten snad jen formu a aspoň ta stála za to. Skvělá kamera, střih i použitá muzika, černej humor a starej dobrej Statham. Ale ten je obsah. No ale tady je to jedno. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (viac)