Armády tyranské moci si brousí zuby na mírumilovnou kolonii na okraji galaxie a jedinou nadějí na přežití jejích obyvatel se stane tajemná cizinka. (Netflix)

Unterschleif

Nechápem tie uplakané komentáre a hodnotenia. Pre fanúšikov space opera tu je všetko čo majú radi. Na Netflix nie zlé. Horšie je, že toto vyšlo od Snydera. Zvykol byť mojim obľúbencom ale začínam mať oňho obavy. Stále to bolo o dosť lepšie než neskutočne debilný zombie film ale spomaľovačky skákajúcich hrdinov a všetky scény natočené na F1.4 pastvu pre oči nerobia. ()

LooserEVZ

Obsazení-skvělý.....Prachy taky byly......Zack Snyder neni zoufalej.......ale tohle zoufalý fakt bylo.....počkám si na druhej díl a buď hvězdu přidám-nebo dám odpad..... :/ ()

Veskoslav

Co na to říct. Velice podprůměrná a hlavně hloupá sci-fi, kdy si po shlédnutí už nebudete pamatovat, co se tam vlastně stalo. Hlavní hrdina je asi tak oblíbený jako Rey ve Star Wars a hlavně stejně sympatický. Sofia naprosto přehrává a sází jedno klišé za druhým. Vlastně celý film je jedno velké klišé. Dvě hvězdy jsou za výpravu, masky a likvidaci hloupých a naivních mimozemšťanů. Zbytek fakt za to nestojí. Děj? Pitomý. Dialogy? Pitomé. 7 statečných z Wishe? Máme. Milionkrát zpomalený záběr? Máme.   Snyder by neměl nic točit, pokud mu někdo nenapíše kvalitní scénář. Ani by se na tom neměl podílet....Vyloženě zklamání a čekám, co přinese ten "druhý" díl. ()

Lina

Svět vzhledem připomínající Star Wars, pár bojových scén, na které se dalo podívat, a jinak nuda a zoufalé dějové prázdno. Tohle nezachrání ani reklama s Nárožným... ()

JasonV

Keď som si myslel, że Snyder nemoże natočiť horší film ako Sucker Punch prišiel Rebel Moon. Scenár trápny, hlášky alebo humor žiadne, proste slaboduchá vykrádačka Siedmich statočných, Star Wars a ďalších sci-fi filmov. Na druhej strane to v porovnaní s poslednými marvelovkami nie je až taká katastrofa a pri troche sebazaprenia sa to dá v pohode dopozerať, dokonca to vo mne vzbudilo aj minimálnu zvedavosť na pokračovanie. ()

pafka

Stale jsem cekam a stale to neprichazelo a vlastne prisel konec s tim, ze teste se a koukejte na druhy dil. Neni to na dve hodiny malo? Ano, je. ()

Domas88 odpad!

Dejte půlku peněz mně a já napíšu lepší scénář, evidentně penízky tady byly, tak je mohli utratit smysluplněji, třeba zatopit v kotli... ()

Vasyl

Wtf? Dávám dohromady sedm statečných, abych v předaleké galaxii mohl ve zpomalených záběrech bojovat s fašounama. Notypičo. Vlastně to mohl být strašnej náser, ale je to nuda. A místní Han je zmrd. Uvidíme co ve dvojce Vader a C3PO. ()

Agraynel

Konec 23 přines tuhle přemedializovanou sra....ndu, je to teda super ne? Začátek je takovej dost podobnej Riddick: Kronika temna tak si říkám super, proč tenhle film dostává tolik bídy? Snyder hned na začátku vytasí nádhernej slow mote fight styl což miluju, ale hodně brzo to prostě celý začne drhnout. Vizuálně je to povětšinou slast, po chvíli se to začne jevit jako kombinace zmiňovanýho Riddicka, Rogue one: Star Wars Story a Valerian a město tisíce planet bohužel si film z každýho vzal jen trošec a taky to tak dopadlo(a to je zrovna Valerian jeden z těch slabších počinů). Sofia Boutella se to svým skvělym hereckým výkonem snaží zachránit, ale špatnej film to prostě nespasí. Film má už na první pohled klasickej SW koncept: všichni proti impériu. Formuje se nám tu družinka mezihvězdných vyvrhelů, kteří maj různý důvody pro pomstu, skládá se to ale tak nešťastnym způsobem, že nevím no. Máme zloděje (kterej nás random zachrání a upsí, má taky loď) - check, znám generála (klasickej vyhořelej syndrom na random planetě na zemi zlitej v blátě) - CHECK a takhle morbidně to prostě pokračuje. Lidi se přidávaj ani nevim jak ani nevim proč. Hlavní enemák je taková hodně levná kombinace Tommyho Shelbyho (Peaky Blinders) a Hanse Landy (Hanebný pancharti) na oba mu toho ale hodně chybí. Do toho všeho je ten příběh tak moc nic o ničem, že se ptám... PROČ, K ČEMU a O CO V TOM JAKO TEDA ŠLO? ()

xxmurphyxx

Ok, po tomto počine to mám už viac menej potvrdené, Snyder je len do seba zahľadený sebestredný ego tripper, ktorý mal možno niekedy na začiatku svojej kariéry iskru vášne a talentu, ale to je už dávno preč. Alebo bol jednoducho len lucker, ktorému sa podarilo nejakým zázrakom natočiť dve legendy menom Dawn of the Dead a 300 a tam to skončilo. To, čo točí od vtedy sú už len pod/priemerné sračky ( s výnimkou Man of Steel, prípadne Sucker Punch ), kde dookola recykluje svoje zaužívané postupy, ako už vyslovene otravné slow mo nálety kamery a jeho snaha o megalomanstvo a epickosť dáva jeho filmom vyslovene tragikomický nádych. Sám seba drží v pomyselnej bubline toho, že je niečo extra a svoje ego honí do extrému v každom ďalšom filme. Tento nie je žiadne výnimka. Je to Snyderovsky plytké, umelé, afektované, predigitalizované a umelo naťahované, kde keby sa film osekal a tonu nudného balastu a spomaľovačiek, tak zo 133min ostane ledva 90. Celý film je v podstate o tom, ako ženská chodí z planéty na planétu a verbuje týpkov a týpkine do svojej crew pomstiteľov. Toto je bez srandy náplň celého filmu. Na konci príde jeden mini zvrat a fight, ktorý to celé nemá šancu zachrániť od koncentrovanej nudy. Ono čo čakať od filmu, kde hlavný zloduch je len podvýživený kokotko s drevenou palicou v nazi uniforme. Boh nás ochraňuj od pokračovania. ()

Parabot

Pokud se člověk dívá na dvouhodinový blockbuster na 3x a i tak značnou část stráví naprosto zbytečným brouzdáním bezvýznamným a nepřínosným obsahem sociálních sítí, tak to asi není pro daný film dobrá vizitka. Nečekal jsem zázraky. Doufal jsem, že to bude mít alespoň trochu hlavu a patu či pár zábavných scén. I to scollování průřezem kažodenních banalit narcistních jedinců naší společnosti dávalo dohromady smysluplnější story, než Snyderův výhřez vlastní tvořivosti. ()

Mograine

Necelé dvě hodiny, které mi už nikdo nevrátí. Díky Zacku, doufám že máš radost. Vizuál celkem nic moc, jde tu vidět Zackova úchylka ve slow-motionu, rozmazaném pozadí a světelených odlescích. Hádejte co, ani jedno nefunguje jak má, protože maestro si řekl, že by nebyl tak špatnej nápad to používat pořád. Ne Zacku, není to vizionářský, je to kurva otravný. Vzali tu celkem hezký herecký esa, ale bohužel museli pracovat se scénářem, kterej by napsalo i AI lépe. Ani hudba tu nebyla zas tak zajímavá a chytlavá. Overall, za měsíc si ani nevzpomenu, že jsem tu sračku viděl a jak mi to někdo připomene tak budu akorát nasranej. Ty dvě hvězdy jsou jen za Sofinku, která s mikádem vypadá fakt moc dobře a umí se moc hezky hýbat. ()

Insomniac odpad!

Ach kurva panebozenebesky!!! To co bola za neuveritelna, bezducha kokotina???!!! Davno som nevidel nic horsie. A mozno by si to zasluzilo aj jednu hviezdu, ale ani to nedam. Len kvoli takemu hroznemu plytvaniu penazi na nieco taketo… a to uz sa mi davno nestalo. ()

Skokan odpad!

Ooooohh......, tenhle film, je tak neuvěřitelně špatný, až doporučuju si ho pustit. První minuty ok, ale pak najednou to začne vesnicí kde, jak jinak, hraje irská hudba, pokračuje to neuvěřitelnou slovní výměnou asi o 5 řádcích, pokračuje neuvěřitelně špatnejma hercema, kteří říkají neuvěřitelné, ale opravdu neuvěřitelné, bláboly. Dál se přesunem k verbování dalších do party, což  znamená záběr, že někam letíme, přistaneme řekneme 3 blábolivé věty. Dále naprosto příšerné postavy a ještě horší makeup (tedy jejich ztvárnění), říkají další krátké nesmyslné bláboly, většinou asi tak 3-5 vět. Dále se děj točí kolem verbování dalších osob, těch příšernejch herců, co říkají příšerné, ale krátké věci. Celé je to plně CGI, nebo s hercema na zeleném pozadí s CGI. Jo a to CGI je opravdu hrozné. Dál už nebudu nic psát, jen zopakuju moje doporučení ze začátku - tenhle film je tak strašně blbej, až je sranda na něj koukat a neustále se divit, jak někdo mohl takové sračce schválit takový rozpočet, poslat to do produkce a dělat na něm. Třešinka na dortu je, že místo toho aby hráli mrtvého brouka, ještě nacpali do marketingu další.ch 200 mil $, což je 10 000 000 000 Kč a to je 7 752 hypoték na průměrný český  byt. Ale zpět k filmu, Představte si, že by Jirka Strach dostal obrovský rozpočet s cílem natočit opulentní sci-fi.... a přesně takhle by to dopadlo :-) ()

johnsnow

No vizuál je síce na prdlajs  vzhľadom k rozpočtu (tož Edwardsov o 10 melónov lacnejší Tvorca (2023) bol teda inde v tomto). Akcia celkom fajn, postavy ušli, záporák slušný, takže pre mňa celkom slušný počin. Uvidíme čo part 2. ()

v.indruchova

Šíleně na sílu. Tlačilo se to do vás. Postavy jsou vám ukradené, nevytvoříte si vztah. Spoustu scén i bojových na sílu. Bojové někdy nedávají smysl. Choreografie je špatná a nelogická. Zbytečně natahované. Spoustu zpomalených scén. Dlouhé pohledy jen na sílu také. Upoutávky na film vypadaly dobře ale realita je o dost horší. Příběh který jsme už viděli. Máte pocit že vykrádá tolik dobrých filmů. Asi vizuál ten vypadá sem tam dobře. Záporáci jsou hnusní až dost. Asi jak je záhodno do něčeho takového. Působí to, že je to komerční prostoduchost. ()

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

05.07.2023

Koncem roku uvede na Netflixu režisér Zack Snyder (Muž z oceli, Watchmen) svoji novou epickou sci-fi Rebel Moon, respektive její první část. Dvoudílná sága ale bude údajně jenom začátkem, už nyní… (viac)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze