Ace Ventura 2: Volanie divočiny

• Slovensko Ace Ventura: Volanie prírody (viac)

Ace Ventura se uchýlil do buddhistického kláštera, kde se plně oddal meditacím, ale nezůstane bez práce dlouho. Objeví se totiž neodbytný cizinec, který mu nabídne práci a společně s představeným kláštera, který by se svérázného detektiva rád zbavil, ho přesvědčí, aby nabídku přijal. Jde o to, aby v provincii Bonai našel ukradené posvátné zvíře kmene Wačatů, bílého netopýra Šikaku, které měla náčelníkova dcera dostat jako svatební dar. Pokud by se zvíře nenašlo, je útočný kmen Wačutů, z něhož pochází ženich, připraven nevěstin kmen zmasakrovat a do jednoho vybít. Ace nejprve ztropí řadu skandálů v sídle konzula Cadbyho, kde šokuje zdejší bělošskou smetánku, a potom se okouzlen Afrikou vydává do vesnice, aby zahájil pátrání. Setká se tu mimo jiné také s krásnou náčelníkovou dcerou, která na něj má velmi neobvyklou prosbu a přestože jí nedokáže odolat, nezapomíná na své poslání. Brzy se dostane na stopu bezcitnému lovci ohrožených druhů zvířat Quinnovi, jehož havraní pero najde v jeskyni, odkud byl netopýr ukraden. Sleduje ho pomocí velmi rafinovaných metod a pomalu se přes řadu nečekaných nebezpečí propracovává k odhalení skutečného pachatele i jeho nekalých úmyslů. (oficiálny text distribútora)

meerkitty

lety proverena klasika. Shodou okolnosti jsem videla dvojku driv nez jednicku, tudiz netrpim komplexem "pokracovani je vzdycky horsi". Neskutecne vtipne a bizarni. ()

MaxDamage1

Jednička se mi zdála zábavnější, zas na druhou stranu bych dvojku neodsuzoval. Na večerní sledování je ideální a nic tím nezkazíte. ()

NickSloterSG

Bohužel, klasické slabší pokračování (jenom některým sériim se povede držet nastolené tempo). Nemůžu ho sice zcela odsoudit, ale oproti jedničce spadá to průměrných komedii. ()

GRl3V

"Neznali zde choroby než přišli bílí. Hepčá." Ano je to tak trošku chujovina, ale já mám takové filmy rád, stačí vypnout, nepřemýšlet a smát se. Podle mě je to taky hlavní účel filmu: přinutit Diváka, aby se aspoň občas zasmál i za cenu trapnosti a to u mě tenhle film splnil na jedničku. ()

zimi

Hej viděli jste to vůbec? Trapné to nebylo ani náhodou, jedna z nejlepších komedií, jaké jsem kdy viděl. Jednička na to nemá, tady je vtip za vtipem , propracovaná kamera, spousta legračních nápadů, hezké prostředí, jste blázni!!!!!!Já doporučuji a jen se bavte. ()

Kozmeker

Síce to není niečo extra ale keď ste v zóne s partiou na byte tak sa smejete všetkému a to poriadne pre to dávam 4 hviezdičky, toto je skôr taký párty film. ()

OndrejKW

Druhé pokračování nezapomenutelné postavy Ace Ventury mi přijde mnohem lepší než první díl. Volání divočiny má lepší děj, skvělou atmosféru a úžasný herecký výkony Jim Carreyho. Většinou tak bývá u filmů to, že lepší je většinou první díl než druhý, ale u některých se vždycky nějaká ta výjímka najde. Film jsem viděl opravdu několikrát už tehdy na kazetě a i do teď mě to prostě dokáže pobavit! Samozřejmě, že některý ty fóry jsou i trapné ale stačí se na to dívat s nadhledem...! Za mě je Ace Ventura nejlepší role Carreyho. Nosorožčí maminka bude mít miminko! :) ()

dendev

Dvojka je síce slabšia, ako predchodca, i tak sa ale jedná o fajn komédiu plnú stupidity, zvrhlostí a dobrých hereckých výkonov. Opening so záchranou mýval ma navyše rozosmial viac, než Opening jednotky... 65% ()

Startky

Jsem názoru, že tohle je případ, kdy pokračování předčilo první díl. Na 5 hvězd bych to nedal, ale 4 určitě jo.  ŠIKAKAA! ()

doom.cz

Námět cajk, frky taky, příroda krásná, kamera parádní, ale poněkud mi nesedlo, jak STRAŠLIVĚ Carrey přehrával. Tenhle filmek je na můj vkus až moc crazy a až moc prd prc. Takže jo, pobavilo, ale s výhradami. ()

MarekTulen

Nooo oproti prvnímu dílu je to mnohem horší, sice to mělo dobrodružný příběh, ale už jsem se u toho tak nebavil jak u toho zvířecího detektiva, měl zůstat doma a prostě nikam do divočiny nechodit. Co ale bylo skvělé je ten začátek, který je rozhodně lepší než v Cliffhangeru. Uvidíme jestli se dočkáme třetího dílu Ace Ventury, pokud ano doufám že bude skvělý jako první díl.. jak říkám, doporučuji spíš ten první díl, ale druhý též není propadák. ()