Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiálny text distribútora)

Brano

Priemerná americká komédia, ktorá nie je aspoň vulgárna a človeka neurazí. Nájde sa aj pár vydarených scén, ale celkovo mohlo to byť aj lepšie. Dejovo vcelku originálne, s pomerne sviežim tempom. Herecké obsadenie príjemne. Shannon Elizabeth a Jerry O'Connell sú dobrá dvojka. /60%/ ()

Manson13

Naprosto stupidně předvídatelný scénář, který velmi "obohacuje" - ani nevím zda mi přijde sexy či nikoliv, Shannon Elizabeth. Pokud chceme tuto slečnu vidět v roli "charakterní" policistky, tak si na tyto scény stojí za to počkat. Jinak vtipy spíše úsporně a převážně slabší gagy. ()

demovka

Viděla jsem kocoury mokrát a klidně se na ně podívám znovu. Má to jednoduchý důvod. Bavím se u toho a směju se. Vemte si většinu amerických rádoby komedií a zavzpomínejte, zda jste se smáli či alespoň usmívali. Moc ne, že? Já tedy jsem se u většiny amerických "komedií" nesmála. Jerryho životní příhody mě rozesmáli. Veškeré snahy postavám věřím. Myslím, že tři hlavní mužští hrdinové byli dobří (Jake, Horatio, Jerry), hlavně Jake Busey je perfektní. Zápletka nepatří mezi ty nejdokonalejší. Ale věřím v partu dospívajících chlapů, kteří drží při sobě a v podstatě se bojí vsptoupit do života, bojí se odpovědnosti a to je stmeluje. Ta myšlenka je pravdivá. Děj je předvidatelný a některé sekvence, záběry přiliš gagové - situačně komické. Pobavily mě i záběry navíc, které jsem viděla po filmu. Takže i ty přehnané mi prostě k filmu sedly. Postava rusovlásky je dokonalá a postava manželky lékaře taktéž. Policejní záběry mohli být natočeny dokonaleji, způsobem natočení vybočují. ()

Duffman 97

Naprosto skvělá prcičkovská komedie se sympatickými herci.Neustále jsem se smál.Nejlepší scény jsou s knihovnicí, Kylem a jestli stím znovu začneš už zavolám svého právníka. ()