Advokát

• USA The Lincoln Lawyer
Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2022–2024), 24 h 45 min (Minutáž: 43–56 min)

Predloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

David Buckley

Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Christopher Gorham, Becki Newton, Angus Sampson, Kim Hawthorne, Chris Browning, Reggie Lee, Lamont Thompson (viac)

Idealistický právník úřaduje ze zadního sedadla svého Lincolnu a nabourává přitom zavedené pořádky. (Netflix)

Recenzie používateľa bearmeedek k tomuto seriálu (2)

Advokát (2022)

Příjemné překvapení. Sympatický právník řeší své malé případy a hlavní velký případ. Celé je to podané do pohody, nejde o temné krimi. Vítězí chytré dialogy, slovní šarvátky v soudní síni a nechybí omáčka ze soukromého života. Začátek není ještě tak poutavý, ale postupně je to lepší a lepší. Doufám, že se rozhodnou pokračovat další sérií. ()

Série 2 (2023) (S02)

Druhá série byla uvedením na obrazovky rozdělena na dvě části. Ta první byla lepší a pestřejší. Ve druhé jsme se tři epizody nehnuli ze soudní síně. Sice Micky na place vždycky exceluje, ale všeho moc škodí. Závěr se opět srovnal a překvapení na konec se taky konalo. Oproti první řadě se neřešily drobné epizodní případy, ale celé je to věnované jednomu "velkému" případu, který je navíc ovlivněn osobním vztahem advokáta ke klientce. Celkově stejně dobré jako první řada, nebo i lepší, změnou zaměření pouze na jeden případ a urputností obhájcova týmu. Nutnost - lesby na place, ta hlavní černá. Absolutně se bez toho obejdu. ()

Stranger Things znovu trhají rekordy

Stranger Things znovu trhají rekordy

01.06.2022

Po dlouhé pauze, zapříčiněné mimo jiné také pandemií covidu, se seriálový hit Stranger Things vrátil na Netflix. A to rovnou ve velkém stylu. Čtvrtá série, která byla rozdělena na dvě části, přičemž… (viac)