Policejní tým S.W.A.T. vyšetřuje záhadnou VHS kazetu a objeví zlověstný kult, který má předem nahraný materiál, jenž odhaluje děsivé spiknutí. (mikki089)

TheSpearCZ

Storm Drain - 60% - Úvodní příběh, který začíná v lese a pokračuje ve stoce rozhodně potěší fanoušky Blair Witch. Našla se tu jedna solidní lekačka, ale hlavně zvrat na konci, který tuhle storku pozvedl do lepšího průměru. Empty Wake - 40% Pohřební ústav, silná bouřka, obřad, na který se nikomu nechce a mrtvola v rakvi, která má zpočátku neznámou minulost... de facto garantovaný zážitek, a přesto se mi to nelíbilo, protože mě to oproti prvnímu příběhu do téhle atmosféry vůbec nevtáhlo. The Subject - 90% Jednoznačně a především nepřekvapivě nejlepší příběh ze všech. Indonésan Tjahjanto tu ukazuje, že je o dvě třídy jinde než kterýkoliv jiný režisér v tomto filmu a připravil nám příběh o zvráceném vědci, který kříží lidi se stroji a do toho si neodpustí velkou dávku gore a akčních scén na styl Hardcore Henryho. Parádní hororová Sci-Fi atmosféra, která by si zasloužila celý film, protože tady ani samotná půlhodina nestačí ! A jediný příběh, který nemá tu debilní zrnivou kameru.  Terror - 30% Já absolutně netuším, co tohle jako mělo být. Jediný, co si z toho pamatuju je školní zvonek a partu debílku, co se snaží zachranít Ameriku. Na konci dobře vypadající monstrum. Holy Hell - 5% Holy Hell je závěrem, jak tomu říkám já, "omáčky okolo" (tj. hlavního příběhu), který má dohromady asi jen 2 minuty a nic závratného se v něm nestane, což je obrovský problém, takhle se prostě žádný film ukončovat nemá. Upřímně tyhle VHS filmy v oblibě nemám, každý tenhle film je brutálně nekonzistentní, a i když dostanete jeden výborný příběh (tady rozhodně Subject), tak vám ho znechutí hned ten další. Dohromady si myslím, že to na ty dvě hvězdy je, ale opravdu jediná potěšující věc, tu je Tjahjantův příběh. Čisté 2* ()

Warhorr

Po delší odmlce s tímto subžánrem jsem byl celkem natěšenej a nakonec mám  z toho takový rozporuplný pocity. Chvilkama mi přišlo, jakobych sledoval nějaký příběh z dílu Věřte nevěřte. Přišlo mi, že tvůrci se z toho snaží vyšťavit tak moc až to bylo místy spíše usměvný ( mrtvola v rakvi, alien v kanále ) než strašidelný. Jestli je tu však nějaká přelomová věc, tak je to gore, který je někdy naprosto parádní, viz příběh s doktorem. To byl opravdu Hardcore Henry v hororovém podání. Takže po téhle stránce to určitě potěšilo. ()

cskomando

Velice si cením, že jsme se nedostali k odpadovému hodnocení jako v předchozím díle. Dle mého jsou příběhy pořád originální, na brutalitě též neubírají. Vrcholem a největší peckou je doktor, který rád předělává lidi na polorobotické mutanty. Kombinace částí těla a stroje (hlava,ruce,nohy) a jejich kreativní tvoření, které sem tam obsahuje i menší gore, má zcela určité grády v tomto díle. Vlastně takový nezabitelný robocop, co každého vojáka rozseká/rozřeže na kusy. Budu se těšit na další díly plné fantazie, které si nekladou žádné meze a budou třeba i plné extrémních brutálních scén. ()

Flopik

Tak poďme pekne do radu. Prvá poviedka Storm Drain je vynikajúca atmosferická záležitosť, odohrávajúca sa v tunely, kde sa nachádza príšera. Pekne natočené, príšera super a poteší aj drsnosť 4*. Druhý príbeh Empty Wake je o pohrebnom ústave a jednom nie moc mŕtvom tele. Pekné nechutnosti ale inak skôr nuda a u mňa za 2*. Tretí The Subject je suverénne najlepší, čistý masaker, zaujímavá kamera a fanúšik masakru si to rozhodne užije u mňa za 5*. Terror je o bande patriotov, na konci sa však ukáže, že hlavnú rolu tam má upír. Príbeh by to bol super, nakoľko maska parádna, začiatok je ale hrozne dlhý a nudný preto konečné 3*. No a Holy Hell, príbeh počas celého filmu, za mňa nezaujímavý a spoločne s druhým ma bavil najmenej. Celkovo dávam 3* a ďalšie Vhs by som kludne bral. ()

Extrakritik

Rozhodně lepší,jak předchozí díl VHS. Je to samozřejmě béčko,ale já se celkem bavil. Některé díly lepší,jiné horší,tak už to holt bývá. Díl o Indonéském vědci byl teda naprosto debilní. Úplná Frankensteinova armáda s Rodenem :) ()

Aurus

7/10. Za mě to není dobrý jako první a druhý díl ale rozhodně to je lepší než třetí díl. Příběhy jsou velmi dobré, postavy byly docela sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na poslední díl. ()

Gastovski

Další porce hororových brutalitek, která je ještě šťavnatější než ročník 2013. První dvě epizody jsou asi nejlepší hororový zážitek za poslendní roky. Jsou neskutečně atmosfericky nepříjemné (párkrát jsem napětím ani nedýchal) a když dojde ně nějaký ten gore, je tak ošklivý a vyloženě zlý, že z toho běhá mráz po zádech. Třetí epizoda od Timo Tjahjanta, který už řádil na V/H/S 2, je i zde pomyslným vrcholem a uhrane svojí originalitou, zvrhlostí a brutálností. Ani nevím, k čemu bych to přirovnal. To se musí jednoduše vidět! Poslední epizodku s rednecky považuji za nejslabší. Celkově jsem byl ale velmi spokojen a patřičně znechucen na poctivé 4*. ()

Rathalos

Tesil som sa na tento stvrty diel serie,no prislo jedno velke sklamanie,v roku 2021 natocit taku pi*ovinu,tak to je fakt hanba,chvalabohu to zachranuje jedine borec Timo Tjahjanto,ktory to zakazdym na filmovom platne tak naaadherne hororovo roz*ebe,ostatni zucastneni reziseri si mozu pozbierat vsetok svoj bordel a ist do pi*e,skoda,co uz,zivot ide dalej...:-) ()

domirovec

Čtvrtý V/H/S je další díl ze série hororových VHSkových povídek, které diváka zaujmou především díky jejich zajímavým nápadům a zpracováním. Tento díl byl fajn, nebyl nejlepší, ale ušel. Proto se s vámi tedy bez dalších zbytečných keců rovnou podělím o své ohodnocení každé jednotlivé povídky: Holy Hell - 3/5, Storm Drain - 3/5, Empty Wake - 2/5, Subject - 4/5, Terror - 3/5. Podtrženo sečteno, nejlepší povídka nese název The Subject a nejslabší bude rozhodně The Empty Wake. 4/5 ()

Johny M.

Tuhle sérii mam čím dál radši (včetně Viral). Povídky v antologii jsou sice dost rozdílný kvality, ale to díky parádnímu 'Poslední rozloučení' a ještě většímu masakru řezníka Timo Tjahjanta s jeho Subjektem až tolik nevadí. 3/10 8/10 10/10 2/10 a propojovací 4/10. celkem 3,5* ()

Daiker

Skvělý FF horor...... Povídky byly originální, strašidelné, krvavé..... Nemůžu nic vytknout 🙂 Hned bych si dal další díl od stejných tvůrců.... ()

Maximilianus

Kvalitatívne mi prišli všetky poviedky podobné. Prvé dve mali lepšiu atmosféru,  ale mohlo to byť aj tým, že pri ďalších som už vedel, čo mám očakávať. Zvláštne,  ale celkom som si to užil. 6,2/10. ()

Hellknight12

94 je oveľa lepší ako Viral. Lepšia kamera, lepšie efekty. Hlavne sa mi páči , že sme sa vrátili do roku 94. Výborný úvod, keďže sa tvorci rozhodli dať filter ako keby sa pozeráme na starú V/H/S kazetu. A hlavne tie prechody sú logické oproti Viral, kde som ostať obarený. Prvá poviedka je rýchla a hlavne zaujímavá. S koncom, ktorý prekvapý. Prvá poviedka má za mňa 60%. Druhá poviedka je komorná s pár hercami. Má svoje tempo a celkom dobrú atmosféru. Druhá poviedka má za mňa 60%. Tretia poviedka je opäť najlepšia. Máme tu skvelú atmosféru, akciu, gore,. Veľmi dobrý nápad a tak trocha mi to pripomína filmy Hardcore Hanry a Upgrade. Tretia poviedka má za mňa 100%. Štvrtá poviedka je za mňa najslabšia. Pozrieť sa dá ale nič extra to nie je. Hlavne sa tiahne ako žuvačka. Štvrtá poviedka má za mňa 50%. Záver filmu je slušný a celkom ma prekvapil. Film môžem odporučiť, každému kto má rád Found Footage. Celkové hodnotenie za mňa je 75%. Som zvedavý čo nám ukáže V/H/S 99. ()

Likan7

Kdybych ty jednotlivý povídky, díly chcete-li, zprůměrovat, dostal bych se nejspíš někam mezi 2,5-3. Čistě matematicky a s trochou přivřenými oči 3 :) Bohužel kvalita jednotlivých dílů má sestupnou tendenci. Storm Drain na mě pěkně fungoval, tajemno, nadpřirozeno, neznámo. Empty Wake byl zase příjemně krátký a přitom úderný. The Subject narozdíl od jiných mě moc nebavil, byl zbytečně dlouhý a ke konci už jednotvárný. Zbylé dvě také nic moc. Co mě každopádně štvalo byl střih a kamera. Je jasné, že díky FF diváci prominou špatné triky i nízký rozpočet, ale tady to bylo až moc "realistické". Zběsilá kamera a často i střih mě od příběhů spíš rušila, než že by mě víc vtahovala do děje. Za nápady a hlavně první příběhy ale dobrý 3. ()

Zombiepod

Veľmi zábavný found-footage, ktorý ma presvedčil o Tom, že tento prázdny žáner nakoniec nie je ešte tak úplne prázdny. Prvé dva diely ma bavili, trojku som vzhľadom na negatívne reakcie zámerne vynechal, a táto 94-ka si berie tak trochu lepšie i horšie z prvých dvoch. 4 poviedky, kde jednoznačne vedie "The Subject", ktorý by som si s kľudom pozrel aj ako celovečerák. Za mňa ok. ()

SAINTS

Prvym hororovým príbehom je STORM DRAIN(Chloe Okuno)sledujeme televiznu reporterku a jej kameramana pri skúmani metskej legendy.Má zrnitu špinavú estetiku.Efekty zo starej školy sú urobené dobre.celkovo za tri. Druhý krátky film sa volá THE EMPTY Wake (Simon Barrett)odohráva sa v pohrebnom ústave a sledujeme mládu ženu,ktorá má pripravit poslednú rozlučku zo zosnulym,ked vonku zúri silná burka.Je to jednoduchý a priamočiary segment s dobrou atmosferou.Za tri. Treti horor pribeh je jednoznačne najlepši vola sa THE Subject(Timo Thahjanto)je bláznivou zmesou telesného hororu ,sci-fi a akcie ktorá postrieka obrazovku krvou a vnutornostami.Jednoznačne za štyri. Posledny film je THE TEROR je to o skupine bielych rasistov,čo planuju vyhodit do vzduchu vládnu budovu.Ide o najslabčiu čast len za dve.Pribeh je kombináciou nudy a hluposti. ()