Kienast

Osvědčené hororové žánry okultismus a found footage spojené do svěžího, ale zároveň  chytrého seriálu, kde si některé odpovědi budete muset najít sami, protože tvůrci vám je nedají na stříbrném podnose, jak je to v poslední době zvykem. Tak vydržte a vaše trpělivost bude odměněna. 8/10 ()

iXtr3m3

Slušná atmosféra prvých častí, očakávanie niečoho naozaj tajomného a zlovestného a pritom tak ofláknutý koniec. Ok, možno by som zvládol druhú sériu, ale evidentne som nebol sám ohľadom myšlienky na nevyužitý potenciál, keďže to zrušili po prvej sérii. ()

Wally

Žádný zázrak...hlavně začátek měl velice pomalý a nudný rozjezd a konec byl vyloženě odfláknutý. Jinak atmosféru to mělo a pokud jste si zvykli na neustále přeskoky mezi jednotlivými časovými rovinami, tak si šlo seriál užít.... Jo a koukal jsem na verzi s českým dabingem a ten byl fakt hrozný, takže doporučuji originál... ()

mclenin

Druhá polovica (ep 05 - 08) značne lepšia oproti prvej (ep 01 - 04), pri ktorej som sa niekoľkokrát zamýšľal či pozerať ďalej alebo nie, miestami som sa nudil, miestami som mal pocit až akéhosi "amatérskeho" hrania. Námet je celkom zaujímavý, potenciál to má tiež (čo naznačuje aj záver), avšak predložený materiál by sa podľa môjho názoru zmestil kľudne do nejakých 4, max 5 epizód bez toho, aby utrpel príbeh, a zároveň by šla hutnosť a kvalita o niečo vyššie. Takto je to také "rozvleklé". Musím však vyzdvihnúť prácu so zvukom, ktorá je parádna. ()

Prochy38

Sice velmi pomalý rozjezd, který ve výsledku vlastně ani nepřešel do většího tempa, ale jako celek naprosto skvěle fungující atmosférická záležitost. Dost to stojí na výkonech obou hlavních obličejů a volba skvělá. Do posledního dílu divák trne, čeká a těší se. Za mě palec nahoru a dost vysoko, ale to pomalé tempo je nebezpečné, věřím, že může odradit. ()

Marius_ss

3,5/5. Jeden z najlepších hororových seriálov poslednej doby. Skvelá myšlienka, mrazivá atmosféra, strašidelná hudba (modlitba). Dole to žiaľ ťahá nudný casting hlavných postáv a chaotický, či deravý scenár posledných troch-štyroch epizód. Celkovo ale vydarený kúsok, a pre milovníkov hororov, VHSiek a okultizmu povinnosť. ()

Kacitr

Dala bych dvě a půl, kdyby to šlo. Ty tři dávám jedině proto, že rozjezd a atmoška naprosto super. Ale pak se to změní v totální paskvil. Dan nemluví, jen tak nepřítomně zírá. Občas si vyřídí nějaký ten telefonát...sedmá epizoda plýtvání časem, závěr to pohřbil a dodělal úplně. Proč Archive 81? Čísla tam byla, to jo...jenže...napadá mě tak možná počet nahrávek, které se Danovi dostaly pod ruku? ()

E´Tonno

Tak toto bol šmak. Hneď v prvej časti sa dokonca dostavilo mrazenie (u mňa dosť zriedkavý jav) a témou, hudbou a hlavne atmosférou som zostal nadšený. Netvrdím, že filmy a seriály o nahrávkach na starých nosičoch sú dnes ešte nejako extra originálne, ale stále sa mi neopozerali a už len kvôli nostalgii sa teším každému novému podobnému kúsku. Okrem spomínanej prvej časti, sa mi na plný počet páčili ešte minimálne ďalšie dve epizódy a teda ako celok rozhodne seriál odporúčam. Mimochodom bolo príjemné si vypočuť "Love will tear us apart" (again) ... ()

Yardie

Lepších 70%. Zajímavý nápad, velmi dobré zpracování. Komorní, minimalistické, ale přitom obsáhlé. Až asi do šestého dílu není jasné, oč jde, člověk pořád přemýšlí, jak to vlastně bylo a co se děje. Jakmile se ukáže, oč jde, ztrácí to trošku kouzlo a atmosféru a mám trošku smíšené pocity ohledně finále, resp. zakončení, jestli ho tvůrci poněkud nepokazili. Celkově tedy slušné, ale poslední dva díly pokazily dojem, to mělo být natočeno jinak. Ale stojí za vidění. Howgh! ()

Wancohoff

ocenil by som to keby to bol dvojhodinovy film. takto je to strasne pomala nezazivna nuda a aj ked sa uz posledne 3 casti zacalo nieco diat, stale som sa uz len tesil na to, kedy to dopozeram... ()

JM87

Wow! Dlouho mě něco tak nedostalo. Tenhle seriál má víc prvků, částečně horor, ale horor to až tak moc není. Částečně je v tom takovej prázdnej feeling, zlo. Plus se mi líbí, že úplně nevíte co se stalo a průběžně zjišťujete a zjišťujete. Dejte si. ()

Harpy

Dobre sa to pozeralo, veľmi sa mi páčil motív odkrývania príbehu skrz staré kazety, hlavná zvučka mrazivá, aj hudba super, ale ja som už trošku náročnejší divák. Po tom všetkom čo som už videla mi nestačí aby si netflix zrecykloval to dobré zo svetových a niečo zo svojich mysterioznych/hororových filmov a seriálov a čaká že to bude výborné. Omyl, stále je to len dobré :) ()

petikacka

Čekala jsem víc, ale postupně mě to čím dál tím víc přestávalo bavit. A konec?! Ten to všechno poslal do ... Do teorie strun a teorie relativity...Byl to takový hooodně špatný Interstellar...Za mě velké zklamání...Za mě 65% ()