Dan sleduje video, které Melody natáčí o Visseru, a dostává zprávy ze záhrobí. I jeho ale někdo sleduje. Kdo? A co se skrývá pod zemí? (Netflix)

Sany33

Príbeh: Tajomného narušiteľa komplexu si Dave vizualizuje vo svojich predstavách ako svojho otca. Stále sa snaží pochopiť dokument o Visseru a úlohu jeho otca v celej tejto veci. Navyše nachádza v špajzi tajnú chodbu do kaplnky a archívu. Ako na zavolanie sa na scéne objavuje šéf tajomnej organizácie, ktorá si ho najala. Prevedenie: Atmosféra a skvelá hudba pokračujú. Trocha ma sklamala tajná sektárska seansa, ktorá mohla byť trocha viac vybičovaná ale zas to zachránilo nájdenie tajnej kaplnky. Už sa teším na ďalšiu časť. 91% ()

honajz2

Úplně stejné dojmy jako z pilotu, akorát tady se mi pomalu začínají potvrzovat moje obavy a ta atmosféra tady celkově fungovala ještě míň jak minule. Neříkám, že tu vůbec není, ale dost jí ubližuje ta přehnaná stopáž, protože i tahle epizoda by se úplně v pohodě dala zkrátit na polovinu svojí stopáže... Šanci jedná nebo dvěma epizodám ale ještě dám. Slabé 3* ()

Martrix

Sice to pořád vypadá, jako by se nic moc nedělo, ale zpětně si uvědomuju, že tempo je přesně takové, jak to příběh potřebuje. Není to umělé natahování, kdy tvůrci vaří z vody a snaží se naředit jeden nápad. Tady se buduje a protože zatím se postavy chovají jak mají a nezaznamenal jsem zatím žádný hloupý moment, nemám důvod si myslet, že to nikam nepovede. ()

Anderton

Atmosféra je podobne hustá ako pri pilote. Objavujú sa nové záhadné postavy v areáli, pekne štýlovo oblečené v červenom, aby sme si spomenuli na Don´t Look Now. Dan nachádza v komplexe tajné miestnosti a v tej najdôležitejšej miestnosti sa stane niečo, pri čom by asi každý dostal infarkt. I keď sa nič mystické nestane. Príbeh z minulosti sa začína pomaly rozbiehať, zisťujeme, ako trávia spoločný čas obyvatelia starého domu a nakoniec to tie avizované sex orgie nie sú. ()

kenkaku

Moje nadšení malinko opadává (takže ty 4 už jsou slabší 4) a pokud se série nerozjede, půjdu s hodnocením dolů. Opět se totiž "něco" nového naznačuje (něco co by úplně změnilo pohled na seriál) a zatím nevím jak se k tomu postavit. Každopádně, pokud se děj nepřestane dávkovat pipetou, půjde hodnocení dolů a budou se akorát vymetat (a oťukávat) různé hororové žánry, nedopadne to dobře. ()