Spas se, kdo můžeš! Útočí mimozemšťané! Skvělá planeta, zabereme ji! Jak řekli, tak udělali. Země je zase jednou ohrožena invazí bojechtivých, po zuby /nebo co to vlastně mají/ ozbrojených Marťanů. Násilí, zkáza, hysterie. A kdo že jim může vzdorovat? Na koho se obracejí oči celého světa? Tím mužem je prezident Spojených států (Jack Nicholson). (oficiálny text distribútora)

BradleyT

Někteří možná nerozpoznali totální parodii na "Den nezávislosti". Já se u toho velice dobře bavil, protože film měl hlavně být komedií, nikoliv akčním filmem již jmenovaného titulu. No řekněte, kdo se nesmál scéně, jak vypustily amíci atomovku a oni ji vcucli jak helium :-)) Tim Burton prostě umí no ;-) ()

CrazmydRed

Perfektná paródia na béčkové a vôbec všetky veľkofilmy "made in Hollywood" , ktorú však mnohí nevedia doceniť. Všetkého je mnoho, od počtu hviezd v obsadení až po absurdné scény. Toto bol vôbec prvý film, ktorí som od Tima videla a odvtedy je to láska od jedného filmu k druhému. ()

(fjw)

Typický Tim Burton, který natočil zábavný film, který paroduje. Tak nevím, proč ho něktěří tok sráží svým hodnocením. Nejlepší je zde podle mě Jack Nicholson, který svou roli opět zvládl na výbornou (jako vždy:) No a marťani jsou zde opravdu kuriozní:) Nesmím zapomenout na vynikající hudební doprovod Dannyho Elfmana. ()

Mr.Shock

Vtipné to prostě JE... Burton se ani nesnaží předstírat, že to má nějaký seriózní nádech, bere sám sebe s nadhledem a tenhle film je potřeba tak brát. ()

rador

Ešte som nevidel rebríček mimozemských komédií, ale ak by taký bol tak Mars Attacks si v ňom zaslúži miesto v TOP 10. ()

route60

Nedoceněná pocta filmům tohoto ražení od génia ujetosti Tima Burtona, celá plejáda výborných herců kteří umírají dřív nebo později šílenou smrtí a narážky na americké vlastenectví nemají chybu. 80% ()

anthea

Skvělé herecké obsazení slibovalo hodně. Nezaujala mě v tomto filmu ale ani jedna postava. Herci mi do rolí nepasovali, ale myslím, že to byl účel, aby vše bylo jinak než člověk očekává. A nakonec to bylo zřejmě to, co udrželo mou pozornost do konce. Takže nakonec bylo celkem zajímavé, jednou to zhlédnout. ()

ArNEtis

Když sme to viděla v nějakejch 7letech celou noc sem nespala a všude viděla ten obrovskej mozek a vyvalené oči, minimálně měsíc sem z toho měla noční můry, teď po letech zjišťují že to režíroval muj milovaný Tim, všemu se přestávám divit a teď už se u toho jen a jen směji. ()

Palisander

Veľký farebný pomník vrcholným dielam Edwarda Davisa Wooda Juniora. Plus trocha nadsádzky. Je vidieť, že Tim Burton sa pri filmovaní Ed Wood-a od majstra zlého filmu naozaj mnoho naučil. A obrovská škoda, že samotný Ed nikdy nemal takýto rozpočet. To sme mohli vidieť ešte iné veci :-). (Spoilerík: Vampira ani tu nepovie ani slovo :-).) ()

chrustie

Bohužel se nevyžívám ve sledování filmů, které svým zpracováním zapadají do období 50 let předcházejícího svému vzniku a to i kdyby je natočila 3 kozá štětka z Total Recall. A taktéž je nehodnotím podle jména jejich režiséra, nebo scénáristy. Pár lehce vtipných scén se opravdu najde, toť vše. ()