Spas se, kdo můžeš! Útočí mimozemšťané! Skvělá planeta, zabereme ji! Jak řekli, tak udělali. Země je zase jednou ohrožena invazí bojechtivých, po zuby /nebo co to vlastně mají/ ozbrojených Marťanů. Násilí, zkáza, hysterie. A kdo že jim může vzdorovat? Na koho se obracejí oči celého světa? Tím mužem je prezident Spojených států (Jack Nicholson). (oficiálny text distribútora)

Bozvav

Spíše parodie než komedie. Není to úplná blbost, ale že bych to musela vidět víckrát, tak to asi fakt ne. Pár dobrých momentů bylo,ale jako celek slabý průměr. ()

johnymdoe

Parodie na sci-fi snad od počátků tohoto žánru, i když pro mě vždy na Den nezávislosti, na který to pochopitelně býti nemohlo (stejný rok). Dokonalá politická satira, perfektní herecké výkony (Nicholson: "Drž mlč! Hubu drž!" ), kupodivu i úžasné efekty...Ale hlavně zas a znovu geniální humor. Který film se dá sledovat i po 20té?! prostě paráda. "Neutíkejte, jsme vaši přátelé" ..tatata! :-D ()

Danqo

Keby to myslel vážne, tak je to jeden z najstupídnejších filmov. Toto si môže dovoliť len Burton. Absurdná zmes príhod a náhod s dokonalým záverom. Pred rozbitým Kongresom hrá mexická skupina a dcéra prezidenta sa oceneného chlapca spýta: „Have you got a girlfriend?“ ()

Kochanski

Asi jsem tento snímek nepochopila... jinak Tima Burtona miluju, ale tahle slátanina mi opravdu nic neříká. Na komedii málo vtipné a na vážno to snad ani být nemůže!!!! ()

sandis

Prazvláštní... nevím, jestli se mám smát nebo brečet, ale kravina to byla tedy řádná a že by mě to zase tolik rozesmálo, se říct nedá. Tohle mě neoslovilo, ač se to snaží parodovat vše možné. 6.5/10, Promiň Time. ()

Karala

Mnohými nedoceněn, ale četnými oslavován. Já jsem natuty ve skupině druhé. Naprosto ujeté, ale na stoprocent svoje. Chytrolínská taškařice, co dokázala stmelit rozpoluplné žánry a předvést, že herecké kapacity si taky rády zablbnou, a pod vedením geniálního Tima je vidět, že i s radostí. Z brekeke marťanů jsem slzela a Tom Jones je BOREC NA KONEC. It´s not unusual to feel crazy :-))) ()

JakeG

Osobně se domnívám, že dabing tomuhle filmu hrozně uškodil a první polovina tak velmi utrpěla, ale druhá je již ve znamení mírumilovných mimozemšťanů povedenější ()

johnywalker

Tenhle film od Burtona mě opravdu nebavil a nenadchl... čekal jsem dobrý film a kvalitními herci, ale toho jsem se nedočkal... ani jsem se na to nedokoukal...zklamání.... ()

Heroine

Podle mně v pohodě, já se bavila. Sice je to humor tak černočerný, že se u toho děti bojí, ale mně to teda nevadí :-) Docela drzá záležitost, jinak. ()