Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

oveckaoa

Pamatujete Červenou Tečku tak tohle je podobné jen změnily 2 postavy na 5 a sníh a hory na jaro (asi) a les . 5 homosexuálů (nejspíše podle chování ačkoliv dva z nich šoustají jednu a tu samou ženskou)  jde oslavit rozlučku se svobodou jednoho z nich výšlapem do lesa a tam  jich odstřeluje ženská se sniperkou (tohle není ani spoiler jelikož je to úplně jedno kdo jich střílí, protože jejímu důvodu se to věnuje tak 2 minuty) a to je celý film. Konec se absolutně nepovedl aneb co udělám, když chlápek co mě chtěl zabít mě odzbrojí a nechce zabít no přece zabiju se.  40 procent někde do televize na večer pokud nechce někdo přemýšlet ideálka. ()

Trustme

Bylo nás pět... Parta úředníků se nechá postřílet od paní, která chodí s kulovnicí po lese. Chlapíci se jí snaží utéct, ale paní se stejně vždy objeví kousek od nich a trefuje se lépe než sovětská snajperka Ljudmila Pavličenková. Inu pomsta naučí i mamku skvěle střílet. Nevadí ji, že zabíjí úplně všechny, které potká. Že jsem vyžvanil veškeré překvapení pro případné diváky? Naopak zachránil jsem je od 90. minut nudy a sledování amatérské režie a herectví. Nepomůže ani počáteční zvědavost, že by to mohl být takový neamerický surviválek, co se odehrává někde pro našince blíže a v běžném lese a nikoliv v aljašské divočině, či první zlověstné rány z pušky a obava z neviditelného střelce. Netflix produkuje tuny filmů, ale ty rozpočty vrazí ročně do cca pěti velkofilmů, seriálů a zbytek dukátů musí stačit na sračky tohoto typu. ()

netahlo odpad!

Puvodne jsem chtel dat jednu hvezdu ze zoufalstvi za ten les a peknou prirodu, ale nejde to. Ta sestava neskutecne nesympatickych curaku totiz dokazala zdanlive nemozne - prekonat i moje zanrove "oblibence" -  partu americkych stredoskolaku na vylete. Neskutecny! ()

Hanys_

Parta kámošů je v lese a někdo po nich začne střílet. Originalita nic moc, provedení ale celkem ok, byť logika často skřípe. S lepším závěrem bez problémů za tři. 5/10 ()

Prochy38

1* za prvních 10minut a D. Krosse. Jinak teda hovadina bez duše, bez hloubky, bez nápadu.... hrozná škoda. Ano, takových filmů je, ale .... kvalitní kamera, krásné prostředí, ale nula z toho... ()

petikacka

Naprosto zbytečný, ničím nepřispívající, nudný a nelogický film. Netflix by měl více kontrolovat co se točí za jejich prachy, poněvadž těch sračkoidních filmů tu nějak přibývá...Za mě 25% ()

Untentrauer

Tohle se nepovedlo, jen kvůli tomu, že se scénáristi nezamysleli nad blbostí všech postav, které tam narvali. Je to škoda....Tohle byla dřina i dokoukat. ()

zahadum

Kráčala lesom, motiváciu mala, vždy sa teleportovala tri metre od obetí, strieľala lepšie ako Zajcev, stále chodila...dívala sa do neznáma, taký tupý pohľad mala, no to je fakt nudný film v ktorom sa dá obdivovať nádherná príroda a možno tak časť kým nevieme kto a prečo masakruje úradníkov, mužov..veď boli aj správne rasovo zastúpený.... ()

tyna97

Atmosféra dobrá, ale to je tak asi všechno. No, aspoň jsme se ke konci dozvěděli, oč tam vůbec jde. Závěr je ovšem nedotažený. ()

BOURQUE

Psychicky narušená žena začne loviť päťčlennú skupinu chlapov, ktorí boli v lese osláviť to, že jeden z nich sa lúči so slobodou. Maximálne zjednodušený scenár, ktorý krváca z viacerých rán. Jednotlivé kúsky pozadia, ktoré pomôžu pochopiť niektoré súvislosti, sú dávkované postupne a v malých kúskoch. Nie každý z nich má však opodstatnenie (napr. pri všetkej úcte, nevera budúcej manželky v podstate nemá žiadny dopad na smerovanie ďalšieho príbehu). Keď po záveru budete mať pocit nedostatku, tak sa upokojte, pretože nie ste sám. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

rublik05

Hrozná slátanina, srovnatelná s tou nejhloupější televizní produkcí. Celý film působí neskutečně přihlouple, herci jsou strašní, nic zde nedává smysl. Digitální efekty jsou čiré zoufalství, vstřely působí velice komicky. Doufal jsem alespoň v krutopřísný závěr, ale i tady mě čekalo zklamání, trapněji to zakončit fakt nešlo. Velký špatný, Netflix se čím dál tím víc blíží prachobyčejné televizní produkci. 1/10. ()

E lan

Lesní vyvražďovačka na německý způsob. S divným scénařem, studentskými nehereckými výkony a ve finále i přiměřenou délkou. ()

Marty7CZ

Úvod ok, ale i v krátký stopáži hned ukázka německý blbiny na entou a bez totální špetky logiky.... Takže netflix 👎za 20 Deutsch % ()