Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Myslivir

Člověk si může říkat, co chce, ale nejméně realistickým aspektem filmu je motivace hlavních postav. Celou cestu a veškerá trápení podstoupí, aby získali směšných osm milionů, neuvědomujíc si, že taková částka by jim dnes sotva stačila na nájem a životní náklady. Co však čekat, když většina postav je zhruba tak inteligentní, jako průměrný, proti nesvobodě a cenzuře svobodně demonstrující a své flastenecké názory všude možně šířící dezolát. Tento film a vše v něm je ovšem VTIP, na rozdíl od lidí skutečně popírajících zavedené pořádky. Kvalita samotného humoru Tří tygrů je už sice na pováženou, některé hlášky jsou ale tak pitomé, že dokonce některým zasmušilým divákům mohou připomenout časy, kdy třeba ještě nebyli tak náročnými nadutci a dokázali si vychutnat báječně prostý humor. Za překvapivě dobrou lze považovat i akci a  zejména vydařenou (pokud se o ní v tomto případě dá takto mluvit) sebeuvědomělost využívající přehnaný zvukový design a malá camea. ___Celý film je v podstatě hromada zapáleného odpadu, u které se však můžete ohřát a relativně příjemně strávit svůj čas (pokud tedy při sledování Kozubova hereckého výkonu nechytáte sebevražedné sklony). Doslovné hodnocení odpad! si tedy nezaslouží, ačkoliv chápu, proč by tento film takto mnozí řadoví diváci mohli vnímat. Tři Tygři ve filmu: JACKPOT jsou totiž tak trochu zrcadlem nastaveným proti průměrnému Čechovi, neboť co si budeme, hamižnost, smysl pro dementní humor, rasismus a debilitu máme v krvi všichni. ()

Argondia odpad!

Mám ráda absurdní a tak trochu "debilní" humor, ale tohle už bylo moc. Nedokoukala jsem, fyzicky to bolelo. Čirý masochismus. ()

ForGump odpad!

Tři Tygři možná občas fungují v divadle, kde improvizují z voleje a občas to vyjde občas méně. Bohužel někoho napadlo, že by byl skvělý nápad je přinést na velké plátno. Čistě z finančního pohledu to je asi úspěch, protože skalní fanoušci, kterých není málo plní kina a jsou zvědavý na svůj oblíbený popkulturní fenomén, tedy na šilhající Štepána Kozuba, pseudo Van Damma Čubu a další a další figurky putujících od jedné scénky druhé, v nichž kecají kadencí hrdinů Šéfů na zabití o daleko větších hovnech. Bohužel to nefunguje a to vůbec v žádném ohledu, scénář je strašně stupidní, idiotský prošpikovaný neméně blbými a zbytečnými akčními scénami s nějakými těmi drobnými camei jako Kalouska, Baroše, nebo zase Fatty Pillowa. Je to hrůza, která sice nedosahuje hrůznosti nekterých romantických komedíí, či loňského Večírku od Suchánka, ale sahá jim to na paty. 10% ()

ANTYCHRYST

Zatím jsem vydržel koukat 32 min pak jsem to musel vypnout..a to mám tuhle partičku rád..hej slyšíš mě poslouchej..ale tohle se fakt nedá..Krátké scénky ok ale vydržet koukat na silhajiciho Kozuba jak sisla celou dobu už není vtipné ale neskutečně nudné a trapné... Jestli na to budu mít odvahu dokoukam to. 10% za Milana dokoukano hvězda navíc za jeptiška a Seagala:) 20% ale i tak bohužel je to bída a ten Kozub to se nedá vydržet na něj koukat ()

topi80

Fenomén Tří tygrů mě minul (věděl jsem, že něco takového existuje, ale vůbec jsem netušil, co to má být), takže tento film je mou první zkušeností s nimi. A musím říci, že jsem se bavil královsky. Film má být evidentně imbecilní, ale paradoxně je imbecilní mnohem méně, než jiné odstrašující pokusy o českou komedii (vlastně úplně všechny za posledních nejméně 20 let). Hlavní hrdinové jsou pochopitelně do extrému vyhnaní pitomci, ale paradoxně z toho ani přes skřeky či záměrný teploušský akcent vycházejí mnohem přirozeněji a sympatičtějši než třeba jejich kolegové z Blbý a blbější. Mnohokrát jsem se smál opravdu nahlas, což se mi opravdu nestává často. A asi největším překvapením je, že to i přes zjevný záměrný imbecilismus a záměrné pitvoření vypadá jako film. Svěží střih a asi poprvé v životě jsem viděl český film se skutečně skvělými akčními scénami (navzdory tomu, že byly rovněž parodicky vyhnané do extrému). Vrcholem filmu pro mě byla asi scéna, kdy se jeden z hrdinů stal Krysařem. ()

Hyperbolic

O Třech Tygrech jsem se jakýmsi záhadným způsobem dozvěděl teprve před pár dny. Hned jak jsem pár dílů zkouknul, věděl jsem, že na film do kina musím. Oddechový, improvizační a semtam nekorektní humor jaký v ČR asi nemá obdoby. Akční scény choreograficky super, jejich střih (vlastně celkový střih) taky. Camea potěšila., snad budou tržby dostatečné a dostaneme víc dílů. ()

kubas369

6,5/10. Upřímně tohle je hodně těžké ohodnotit nějakým číslem nebo hvězdičkou. Jedná se tu o řetězec skečů, který je svázaný naprosto jednoduchou dějovou linkou, která tu je jen s toho důvodu aby to celé drželo pohromadě i tak jak je primitivní tak plní co má a překvapivě funguje. Samotné skeče jsou v rozmezí od trapnosti ke genialitě. Takže když to člověk zprůměruje a něco přihodí, protože se mu líbí jakým způsobem tahle čtveřice a potažmo celé divadlo Mír pracuje, tak mu prostě vyhází lehký nadprůměr a nezbývá než se těšit na možné pokračování. ()

MartinTerran

Za mě povedený počin této Ostravské partičky. Vtípků bylo dostatek a film měl dobré tempo. Situace byly přehnané až bizardní přesně jak jsem očekával a závěrečný zvrat mě překvapil. Závěrečný vtípek o masovém hrobu mě nejvíc rozsekal. Hodnocení: 84/100. ()

johnny01

Tři tygry neznám. Téma i příběh jsou vlastně docela dobré. Film však neuvěřitelně kazí David, kterému půlku monologů jde rozumět jen s nejvyšší pozorností a půlku vůbec. Je nepochopitelné, že tato postava musí tak špatně mluvit. K naznačení jeho mentální zaostalosti to vůbec nebylo potřeba. Herberta pak měl hrát možná jiný herec, nějak tam neseděl. Z filmu až příliš čiší obětování postav příběhu; postavy jsou až příliš sešněrovány scénářem a je tam až příliš vidět scénáristovy zásahy shůry. Jednak je nevěrohodné samotné prohození řidičů, pak je vůbec podivné, jak se druhé auto dostane na pumpu, ale nejvíc to bylo vidět v horách, když řeknou něco ve smyslu, že teď už jim pomůže jen zázrak, který se vzápětí stane. To prostě tak brutálně obětuje postavy ve prospěch děje, až je to divné i mně. Celkově Milan a David až příliš připomínali Shreka a oslíka nebo takovou tu šablonovitou komickou dvojici chytrý-hloupý. Vytknout musím i nadbytečně protahovanou koupací scénu a hlavně pak nejzbytečnější scénu v dějinách filmu - kdy zbytečný rybář Miroslav Kalousek promluvil zbytečnou větu. To je v rámci prezidentské kampaně, nebo jak? To českým tvůrcům nestačil trapas v Anděl Páně 2 a vůbec se nepoučili? Těžce se nepovedly i některé až groteskní hudební motivy, které k ději neseděly. Některé animované skeče jsou pak vyloženě divné a podivně to protahuje děj. Rovněž mezistátní prvky jsou slabé, oproti například sérii Kosmo. Co se povedlo, je postava Milana, která je fantasticky zahraná, jen některé jeho promluvy jsou vyloženě trapné (krocan v troubě), postava propracovaná do hloubky je rozhodně Robert. Velmi se povedly i bojové scény, celkově akční stránka filmu je perfektní, narozdíl např. od nevěrohodné milostné zápletky a rovněž zlaté sídlo s mužem v něm je opravdu vynikající. I dějová zápletka v úplném závěru je podařená. I mnohé vtipné scény pobavily, např. obsah Herbertových kufrů (ale když 1 ztratí, vidí to divák a pak to i sám zjistí, ale naprosto to nemá žádný vliv na děj - mělo být vystřiženo). Celkově se mi to tedy zas až tak nelíbilo. ()

AgnesDee

U tohoto filmu chápu jakýkoli pochybnosti od diváků před tím, než se na film podívají. Přeci jen, je postavený na charakterech, které do této doby figurovali v krátkých skečích, a ne všechno, co je postaveno na takovém formátu, může fungovat v celovečerním snímku. Tři tygři jsou ale výjimkou, která potvrzuje pravidlo! Příběh má naprosto jasnou strukturu, skvěle natočené akční a bojové scény, které nepůsobí cringe jak prase, a kontrast mezi Milanem a Davidem výborně funguje (jsem ráda, že Vavu napadlo dát do filmu Davida místo Lumíra). Ostatní postavy jsou taky výborně napsané, není zde nic navíc, kamea jsou překvapující a vtipná; motivace, i když u některých není vidět hned, je taky dost jasná a srozumitelná. Tři tygři prostě dokázali nejen českým produkčním společnostem, ale i divákům, že i čeští tvůrci dokáží napsat a natočit dobrou nejen komedii, ale i akční komedii. ()

Yoda666

Už včil když jsem viděl trailer mi bylo jasné, že to bude cypovina, ale řekl jsem si, že chuj s tym, třeba nebude, bo chábři z Míru talentovaní jsou a Kozub je, troufnu si říct, z celého ansámblu nejvtipnější. Tož ale čuměl jsem jak ščur do ryny na to, jak svůj herecký talent švihl do chuja jen kvůli roli šilhajícího retarda. Přiznávám, že navzdory zhlédnutí třech živých stand-up vystoupení těchto cypů nejsem velký fanoušek Tří tygrů a v reálu se mi dost často stává, že jejich fanklub bývá poněkud razovity a na své idoly nedají dopustit, ale já prostě nechápu, jak se mohlo celé kino po celou dobu stopáže řezat smíchy jak chuji i v momentech, kdy se na plátně nic neodehrávalo a nepadla ani žádná hláška. Možná je to fakt tím, že film dost okatě sází především už jen na své hlavní herce. Film prostě jako film nefunguje, jakoby postrádal jakýkoliv scénář, vše mi přijde jako zoufale nevtipná improvizace a Štěpánovi jsem v mnoha scénkách, kdy měl dřystnout svou "punchline", ani nerozuměl. V podstatě je to jen sled na sebe jakž takž navazujících scének a když se film dostane do mrtvého bodu, dají tam bojovou scénu. Trapné. ()

Kacer

Zrušte postavu Kozuba do dalšího filmu, z kategorie totální odpad se film dostával do snesitelné podoby, aby zase spadl dolů s výskytem pitvořícího se dementa. Highlighty ve formě odkazů na Boromira, Seagala to posouvají ze z 1 na 2 hvězdy. Pokud tam bude Kozubova postava, tak to nesleduju. ()

Mamlas odpad!

Vydržel jsem jen pár minut a naprostou většinu jsem i tak popřeskakoval. To jako má být vtipné nebo zajímavé nebo to má být jako umění tenhle plebs? (0%) ()

Eraser

Několik (velmi dobrých) vtipů bohužel neutáhne celovečerní stopáž. Ale budu rád, když budou Tři tygři pokračovat dál. Snad to bude příště lepší. ()