Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

tnp101

Kompilace skečů všelijakých kvalit s minimalistickým dějem na pozadí. Mé nízké hodnocení se dá velice snadno napadnout argumenty o nepochopení záměru tvůrců, ale já ten záměr chápu. Zároveň si v žádném případě nemyslím, že jde o bandu netalentovaných kokotů. Ale tohle je prostě Slunce, seno a pár tygrů. Mně tohle vtipné nepřijde, omlouvám se :) ... 30% ()

rockwoman

Možná na divadle jim to funguje, ale tohle tady bylo nemastný & neslaný & nudný = můj názor. Český humor jde řádně do kopru. Zlatej Vláďa Menšík a spol. to byla jiná liga. Nehodnotím, není totiž co. ()

Eleanor05 odpad!

Tři tygři ve filmu: Jackpot působí jako film od Trošky a to už hovoří samo za sebe. Je utrpení ho sledovat, je nebetyčně trapný, lidé se v něm pitvoří a amatérismus je znát na všech frontách - především na scénáři a v (ne)herectví. Krátkometrážně jsou Tři tygři občas snesitelní, na ploše hodiny a tři čtvrtě už ale vyznívají silně nevkusně. Nesouvislý děj, nevtipné, nahodilé scénky a opakující se stupidní akční souboje postav celé té trapnosti jen nasazují korunu. Jak dalece musí být člověk nesoudný, aby tohle vůbec zrealizoval, natož nechal promítat v kinech? Opravdu se divím, že tento "klenot" zde není v černých číslech. I jednu hvězdičku si film musí zasloužit. Odpad! ()

dragon94

Ale jo nakonec to bylo docela fajn. Některé vtipy sice nepadli úplně na úrodnou půdu, jiné zas byly dost trefné a sem tam okořeněné nějakou tou parodií na něco slavného. Škoda jen že ten příběh je tak hloupý a jejich trip v Polsku a na Slovensku dost nezajímavý a docela nudný. Velkou pochvalu si ale kluci zasluhují za akční scény, které byli na české poměry na hodně vysoké úrovni. PS: Votrubek fakt není dobrá a ani vtipná postava. Za to Milan je terno. 3* 60% ()

ghatos odpad!

Ta jeptiška mi připomněla Troškovi Babovřesky - docela je to tomu podobné celou svou nablblostí a čím se více blíží do ČR tím je to horší. Brak - kluci neměli do filmu lézt. Na to dal peníze Milan Baroš :) ? Tak snad vydělal... . ()

cpt.Lynch

Skeče mají zůstat skečema a dělat z nich celovečerák nemůže nikdy dobře dopadnout. Po negativních recenzích a po šíleném traleru (který ukazuje z filmu to nehorší) jsem se děsil nejhoršího, že tu trapnost vydržím sledovat tak 15 minut. Ale nakonec celkem milé překvapení. O příběhu nemůže být ani řeč. Ale není to tak špatné. Navíc některé scénky jsou fakt super, třeba rozhovor s knězem u dodávky… 3,5* ()

m.a.t.o. odpad!

„Čo máš v tých kufroch?“ – „To, bez čoho sa žiadny dobrý herec nezaobíde.“ – „Talent?“ Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto je exemplárny príklad filmu od hňupov pre hňupov. ()

Anet21

⚪Paradoxne, najlepší vtip ,,filmu" je v záverečnej čiernej obrazovke, ktorá hlási, že tento ansámbel plánuje ľudstvo obohacovať o ďalšie ,,filmy" zo svojej výrobne.⚪Hviezdička za to, čo ako jediné funguje - kamera. Až diváka napadne, že zoskupenie s podobnými možnosťami by mohlo nakrúcať niečo kvalitné, keby chcelo, no ono radšej nakrúca toto - niečo medzi paródiou a nežánrovým skečovým mišmašom, ktorý drží pokope len vďaka akému-takému rámcu. Ak by niečo podobné vyšlo na platforme YouTube, snáď by to bolo oprávnené, no natlačiť vďaka sponzorom (Čuba bol očividne vždy viac ,,chlapec pre všetko" a biznisman, ako herec) tento produkt do kín a následne na Netflix a chcieť, aby zaňho diváci platili, to už je iná káva.⚪Humor je klasicky prestrelený, pseudodada, často bez zmyslu, stavajúci na komolení slov, za celú stopáž vyjdú asi 3 vtipy, a to tiež vtipy typu: ,,vydýchnete trochu vzduchu nosom."⚪Inak sa všetci o niečo snažia, ale nevychádza to (ako aj v samotných skečoch), vraj sa zase dosť improvizovalo, do finálnej verzie sa dostali napr. aj scény s prerieknutím či zabrebtnutím a Kozubovi 80% času nie je nič rozumieť.⚪Herecky je to tiež nekonzistentné, niektorí si idú svoje, niektorí hrajú teatrálne ako v divadle, rôzne mini cameá nedávajú vôbec žiadny zmysel. Príbeh, ak sa to tak dá nazvať je vyslovene robený iba ako akýsi rámec, nič v ňom nie je skutočne domyslené, už len to, že postavy cestujú akýsi roadtrip bez zmyslu iba preto, aby sa mohli uskutočniť niektoré vtipy či scény hovorí samé za seba.⚪Znehodnotenie kostola v jednej scéne nechám bez komentára, zaujímalo by ma, ako mohla cirkev s podobným natáčaním v priestoroch kostola súhlasiť, rovnako scény s mníškami idú za hranicu, ktorá už súdnemu nebude vtipná. Ak sú chlapci takí vtipálci a ,,strieľajú na všetky strany," dúfam, že v budúcom počine si budú robiť rovnakú srandičku aj z imáma, rabína a pod. Jáj, počkať, to asi nie. Hmm.⚪V celkovom hodnotení najlepšie z celku vyznievajú animácie s postavami, až sa natýska pocit, že keby táto skupina vytvorila animovaný film, lepšie by urobila. Takto je to len zlepenec Youtube scénok, ktorých kvalita sa nezmenila, ktoré sú stále viac trápne ako vtipné a na ktorých sa bavia predovšetkým herci, nie diváci. A to je celkom problém. Ale tak, zaslepeným fanúšikom (väčšinové publikum tak 13+) to asi stačí.⚪ ()

blackkocour odpad!

Tři černí kocouři nebyli nikdy moje komediální parketa, jo, víla Kozubka válí, ale i u ní jsme zažili nejeden facepalm na čelo, vytrhutí horní stoličky pro bolest, která by stejně nenahradila stud a trapnost, co koluje v žilách. Snad jediná vyjímka byla Vánoce u Vavarů, kde bych upřednostňil klíďo píďo i seroš v rozmezí třích sérkách. sKORO NA mizině, tam se projevili i další členové bizardního divadla Apollo Meer, kde se vedle Alberta Čubky, Poláka a toho znásilňovače Feriho, jen Štěpi představuje nejlíp v září reflektoru, a bere si zaslouženě všechnu fame divadla. Tak je možná i logické, že vznikne film, aby se vydojila všechna mléční tekutina, i tam kde se vydojit ani nedokáže, pokud nedojíte býka, to bych silně nedoporučoval. Jackpot nedává silný dojem už z prvních minut, a pokračuje to, dokud parník nenarazí do ledovce, a následně do toho začne hrát houslový sbor. Lidi v branži jsou asi natolik blbý, že jim diváci budou žrát takové trapné české komedie, a budou je skvostně navštětovat, aby se pak záhy nenominovali na českých lvech takové skopové fláky jako - Andy Babisch: Wolf of Agrofert, The Unbearable Weight of Langmajer's cock, a pokračování Byl jednou jeden polda: Brněnská mise. Sorry jako, ale všichni máte na lepší. ()

psychoJoa

Pokud tento film budeme brát jako za sebou jdoucí, zcela náhodně pak na sebe navazujicí krátné scénky s typickými hláškami ve stylu “tygřího” humoru, vlastně nebudeme zklamáni. Sem tam si zdřímneme, zajdeme na záchod nebo si uvařit večeři a vlastně o nic nepřijdeme. Pokud bychom tento film brali jako seriózní celovečerní počin, tak se konce dožijí jen ti nejodvážnější! ()

Soweek

Tak bohužel, je to tu řečeno několikrát a je to pravda. Tygři absolutně nezvládli přetavit svou skečovou komedii v celovečerák. 1 hvězdu dávám za pokus o sem tam povedené akční scény ala kino 90. let typu Aljašky v plamenech. Z mé trojice očekávaných letních komedií to byl naštěstí nejmenší favorit. Ještě stále mám před sebou Vyšehrad a hlavně Party Harder... ()

Dromed

Mělo to slabší ale i velmi silné chvilky. Třeba akční scéna ve které hrál režisér Křižka byla fakt hlína. Doufám že se to nebude vysílat v Polsku jinak tam už asi na nákupy nemožeme. ()

sedm.1

Chvílemi jsem se během sledování Tří kreténů, pardon, Tří Tygrů, opravdu domníval, že sleduji nové dno české filmografie, naštěstí se ale ti Tři idioti, pardon, Tři Tygři, dokázali zároveň i chvílemi z tohoto dojmu vykoupit poměrně vtipnými momenty, jenže pořád jich je v poměru s těmi od úplně debilních, až po ty úplně trapný, skutečně málo na to, abych se za ty kluky jednak nemusel stydět a jednak abych se mohl u této podívané skutečně bavit v nějakém komplexnějším měřítku. Zároveň je každopádně pravdou, že více než pětasedmdesát procent těch debilních a trapných rádoby fórů padá vyloženě jen na hlavu postavě a hraní Štěpána Kozuba, který to tu tím svým retardem upřímně devastuje, respektive zásadním způsobem znehodnocuje. Možná že v nějakých těch divadelních skěčích to funguje, ale zde byl tak iritujícím prvkem, že musím zopakovat, bez jeho účasti by šlo o mnohem snesitelnější podívanou. Takže ještě jednou k humoru, sem tam se sice vykulí vážně povedený fórek, nicméně naprostou většinu ostatních vtípků nelze považovat ani za úsměvné, natož pak humorné. Co mě naopak ale hodně překvapilo, byla úroveň těch pár bojových akcí, což sice nemělo určitě hrát v tomto filmu nějakou zásadní roli, ovšem jejich úroveň a zpracování je na vysoké úrovni, stejně tak jako postavy a jejich herečtí představitelé v záporných rolích, kteří stavěli film do vážné roviny a ta mě bavila upřímně víc, než to čůráčkování těch ústředních hňupíků. Zápletku jinak nechci moc rozebírat, abych nebyl zbytečně vulgární, tady snad jen mohu podotknout, že je někde zhruba na úrovni chování postavy pana Kozuba, tudíž úplně vypatlaná. No a jelikož zde již prakticky nic jiného není co okomentovat, jelikož nic jiného tato podívaná už nenabízí, je mé výsledné hodnocení, potažmo dojem, negativní, protože opravdu nenáročnou koninu jsem sice čekal, ale že dostanu až tak moc tupou kokotinu, to mě nemile překvapilo, a to se považuji za hodně tolerantní divák. ()

BMAJTZ

Je to dost špatné, respektive asi takhle. Kdyby to mělo 80 minut, halda momentů se z toho vyhodila a úplně se netlačilo na trapnovtipnost, tak to mohla být docela zajímavá roadtrip buddy komedie. Nápad není úplně zlý, ale příběhově to vede od nikud nikam a je to vlastně slepenec náhodných scének. První řekněme půlhodina ještě funguje jakž takž dobře, ale s přibývající stopáží to je horší a horší. Nejlépe v tom filmu funguje hláškování Milana (Albert Čuba) které je správně střelené. Postava Roberta funguje ještě taky docela dobře a i když bych to nečekal tak Robin Ferro tady hraje docela obstojně. Naopak postava Davida (Štěpán Kozub) je naprosto otřesná. Všechny vtipy vychází hlavně ze slovních přeřeků což je povětšinou docela dno. No a Herbert (Vladimír Polák) ten je tu jaksi úplně navíc. Škoda, takhle je to na úrovni Kameňáků, ale stačilo málo (minimálně to lépe přestříhat a dost věcí spálit už ve střižně) a mohlo to být výrazně lepší. Dávám jednu, což je mi docela líto, protože divadlu Mír docela fandím a spousta jejich projektů je bohužel lepší. ()

sQelle

Tak nějak vše, co se dalo od této skvadry čekat. Albert jako milovník bojového umění a akčních filmů se vyřádil, Štěpán ukázal bezprostřednost svého stylu humoru, Robin si užil své segmenty s až příliš suchým humorem a Vladimír už poněkolikáté hrdě poukazuje na svou hereckou kariéru. Akce je skvělá a zábavná, humor místy pokulhává, ale jsou tam i majstrštyky ve formě Stevena Segala. Bohužel film, ale strhávají scény s mafiány v čele s Dušanem Sitkem, jsou zbytečně dlouhé, dramatizované a hlavně nemastné-neslané, ačkoli se snaží být načančané v podobě luxusních aut a setsakramensky sexy záporačkou. ()

Silwer

Takova zabava pro pubertaky nebo starsi hloupejsi divaky.. Neni to dobre natoceno,tomu blbovi ani neni moc rozumet a hlavne ty vtipy jsou extremne infantilni.. ()