Strážci vesmíru

• USA Mighty Morphin' Power Rangers (viac)
Akčný / Rodinný / Komédia / Fantasy
USA / Francúzsko / Japonsko, (1993–1995), 48 h 22 min (Minutáž: 19–21 min)

Tvorcovia:

Shuki Levy, Haim Saban

Kamera:

Ilan Rosenberg

Richard Steven Horvitz, David Yost, Ed Neil, Paul Schrier, Jason Narvy, Barbara Goodson, Amy Jo Johnson, Robert Axelrod, Johnny Yong Bosch, Tom Wyner (viac)

Pět normálních teenagerů je vybráno intergalaktickým čarodějem, aby se z nich stali Strážci vesmíru a pomocí svých nových schopností bojovali proti zlé Ritě Repulsa. (Netflix)

gumbo odpad!

Chujovina ve stylu Teletubbies. Nelíbilo se mi to ani jako dítěti - asi už sem byl starší než cílové publikum 0-3 let. 10% ()

Grimlok

Jako děcka na tom ulítával každej. Kdybych nebyl tenkrát děcko tak je to odpad jak vyšitej. Sledoval jsem to na Němcích, zpočátku mi neutekl ani jeden díl, pak jsem viděl každej druhej díl. Bylo to něco novýho a byl to fenomén. ()

Tryman

Kdybych na to v dobách největší slávy nekoukal, dal bych odpad!, jenže tomu tak není. I tohle dokázalo mé mladší já víceméně zabavit, neříkám plnohodnotně, ale co jsem měl dělat, lepší filmy bych nepochopil :D ()

chemicquei odpad!

Morfujeme! Ach jo, každej díl byl stejnej, vzdycky přišla příšera, oni zamorfovali, stali se z nich barevný, příšera začala vyhrávat, strážci se spojili v jednoho robota a příšeru porazili. Nikdy jsem nezpozoroval jedinou změnu. ()

BooN

úžasný serial když sem byl malý seděl sem u toho hodiny herecké výkony sice nic moc ale přiznejme ("Hannah Montana") a další perli takového druhu taky nemaj oskarové obsazení ()

NiaWolf

Vzpomínám, že když mi bylo cca 7 let, tak jsem ten seriál zbožňovala. Nedokážu si představit jaké hodnocení by seriál dostal, kdybych ho opět viděla po takové době. Takže zůstanu o hodnocení 7letého dítěte :) ()

Haide

Když jsme si na to ve škole hráli, byla jsem ta růžová! Ono těžko hodnotit seriál, který jsem jako malá přímo zbožňovala, ale teď když ho vidím, musím uznat, že to doopravdy není příliš inteligentní. Toto hodnocení dávám pouze z toho důvodu, že ty hodiny, co jsme po škole a poledních pauzách prolítali v parku a křičeli na celé město: "Morfujeme!", byly doopravdy nezapomenutelnou zábavou. Dobrý nebo špatný seriál - to je jedno, protože inspirace pro dětské blbnutí to byla skvělá... :o) K hodnocení: Když mi bylo 10, dala bych 5*, dnes bych dala odpad... Hodnocení je logickým průměrem mezi mými dvěma, časově oddělenými, naprosto protichůdnými názory. :o) ()

longercz odpad!

Těžko hodnotit... Pro děti dobrá zábava, sám si matně pamatuju, že sem to měl jako dítě opravdu rád, když jsem ale trochu vyrostl (řekl bych tak 10 let) a viděl mocné všežravé prase, které místo žrání jídlo kolem sebe jenom rozhazuje a ono pak mizí ve vzduchu, jelikož maska onoho mocného prasete nebylo důmyslná na tolik, aby mohlo opravdu žrát, protože to byl jeden kus jakéhosi plyšového patvoru, ve kterém jednoduše nebylo kam to jídlo vložit, tak jsem si ve svém pokročilém věku (opakuju asi 10 let) začal uvědomovat, že to není úplně ono... ()

chrispe

Áááá :D dnes vidím, jaká je to katastrofa, ale ruku na srdce, jako děcka jsme to milovali! :D Lítali jsme po lese, morfovali a hádali se, kdo bude mít jakou barvu (já musela být vždycky růžová, jinak by bylo zle!). Dětem stačí ke štěstí málo. ()

Philipus

Žádné posedávání u počítačů a jen čučet do monitoru. Za našich mladých let jsme pobíhali po sídlišti a vřeštěli jsme: "morfujeme!". Jeden z dobrých seriálů na Supermaxu, který jsem rád sledoval jako mnoho dalších. Efekty tak akorát na dobu. Možná malá nostalgie a proč se pro pobavení nepodívat na nějaký díl :-)?! ()

Drom odpad!

Hrdinové se skrývají mezi nenápadnými školáky jako Ty a já! Neuvěřitelnej kopírovací stroj, pokud jste viděli jeden díl, další jsou to samý s mírnou obměnou, tedy asi jako: To je pěknej den. Óh né, obrovská stvůra se blíží. Za to ji potrestáme. Nejde to, musíme se spojit v megarobota. Hurá. Někdy vycpáváno trapným humorem. Ruce pryč, tak morfujeme! ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Připraveni na nové Strážce vesmíru? Tvůrce seriálu The End of the F***ing World Jonathan Entwistle byl najat, aby vytvořil nové filmové univerzum založené na slavných postavách pro filmovou… (viac)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (viac)

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?

12.08.2016

Kdybyste nechali filmové fandy hlasovat o tom, zda by chtěli vidět blockbuster od Davida Finchera, dopadlo by to celkem jednoznačně. Režisér Sedmi nebo Klubu rváčů patři mezi filmařskou elitu, která… (viac)

Strážci vesmíru v celovečerním filmu

Strážci vesmíru v celovečerním filmu

08.05.2014

Pokud je vám pod 30 let, těžko jste vyrůstali bez Strážců vesmíru. Původní seriál z roku 1993 se za poslední dvě dekády dočkal obřího množství bláznivých inkarnací, jeho celosvětový úspěch jej… (viac)