Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky Taková normální holka. (Netflix)

KukulienkaHO

Taká presladená blbinka. Prosto úplne jednoduchá a často naivná teen dramedy, ktorá "prekvapivo" neprichádza s ničím novým. Stále tá istá dejová kostra... Má to zopár cute momentov a Tanner je sympaťák. Toť vše. ()

denyny

Moc jsem od toho neočekávala, ale Takovou normální holku mám ráda, tak jsem do toho šla. Potěšila mě Rachel Leigh Cook, která je ještě větší kočka než v She's all that. První hvězdu dávám za to, že hlavní hrdinka měla normální postavu a nebyla to kost a kůže, což se moc nenosí. Druhá hvězda za Tannera Buchanana, jenž je důvod, proč jsem s mužem koukala na Cobra Kai. Je to sympaťák a řekla bych, že chemie mezi ním a hlavní hrdinkou fungovala. A třetí prostě musím dát za ředitele, protože ten byl skvělý. Není to žádné veledílo, ale rozhodně to nevidím na odpad. ()

haack

V rámci žánru lehké romantické komedie pro mladší generaci, není co vytknout. Někdo by řekl, že scénář jede podle mustru, ale něco jiného by jen naivka očekával. Přesto příjemná odpočinková záležitost, které se podařilo vyhnout trapnosti a úchylnosti filmů tohoto typu posledních let. 8/10 ()

Aideon

Tato romantická komedie je v podstatě jedním velkým klišé, které v několika momentech postrádá nějaký zajímavý prvek. V první řadě bych chtěl ale pochválit herce Tannera Buchanana, který svou postavu zahrál velmi dobře a přesvědčivě. Také oceňuji snahu přetvořit originální námět do moderního života mladých lidí (ačkoliv pokus dopadl neúspěšně). Co mě od filmu odrazuje je scénář společně s dialogy. Některé rozhovory jsou až příliš nepřirozené a je jasné, že by takto nikdo nemluvil. Poté jsem nepochopil označení komedie, když moc vtipných scén ve filmu nenajdeme.  V závěru zanechávám 2 hvězdy k úctě původního filmu, snahu vytvořit moderní adaptaci a některým kladným momentům, které film nabízí. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. Další z řady šablonovitých filmů pro náctileté, který je naprosto předvídatelný a nemusel být ani natočený. ()

Lesazrk

Všetci od začiatku vieme ako film skončí a aj kde bude celá zápletka filmu, no aj tak je to celé sympatické, hoci nespadám do cielovej skupiny 14+. ()

Nextgirl

Takový guilty pleasure při učení na státnice. Je to trapný, přehrocený, s nulovým překvapením, ale byl to balzám na mojí vystresovanou duši. ()

breebee

Z těch lepších věcí, co Netflix vytvořil. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka nebyla nepříjemná slepice, ale už od začátku byla v pohodě holčina, co jenom potřebovala správně nasměrovat. ()

Thalin odpad!

Původní film nebyl žádný zázrak. Ale bylo to takové milé, místy vtipné a odpočinkové. Prostě vcelku průměrná komedie, kterou si ale člověk pořád pamatuje. Ale co bylo sakra tohle? Celé to působí víceméně trapně, nuceně a hlavní představitelka nemá hereckého talentu, co by se za nehet vešlo. Hrozně přehrává a vůbec jí to nejde. Fakt že tam celý film jen všichni čumí do mobilu a ten, co náhodou ne je looser, jen umocňuje tupost toho filmu. Trapné jsou ty insta pipky, ne on. V podstatě vše, co vypustily z huby v člověku evokoval trapas a nutil ho protáčet oči. Tohle si nebudu pamatovat, protože to byla fajn komedie, ale protože to byla tupá hovadina plná příšerných hereckých výkonů. ()

EDEN13

Samozřejmě se nejedná o žádný filmařský mistrovský počin, ale upřímně kdo by to od takového filmu očekával. Navíc hlavním úkolem tohoto filmu je pobavit, ztotožnit se s hrdiny, ale hlavně vypnout a užít si pohodový nenáročný film. A to pro mě tento film určitě splnuje a dokonce lépe než jiné filmy v tomto žánru. Začátek sice působí poněkud tuctově a nezajímavě, ale vše se naštěstí rozjede hned po sázce a už po několikáté viděný děj se rozjede na plné obrátky... a to naštěstí natolik zábavně, roztomile a mile, že mu odpustíte i jeho neoriginálnost a předvídatelnost. Dokonce občas překvapí i tím, že si ze sebe umí udělat legraci, nebo parodovat internet a sociální život, i docela vyzrálými dialogy a poselstvím, že i influenceři jsou normální a nedokonalí lidé. Navíc na hlavní představitele se dobře kouká.... fyzická proměna Cama je opravdu výrazná a velmi mu sluší. Není odvěci ani to, že herci ačkoli nemají s herectvím moc zkušeností umí uvěřitelně hrát a je mezii nimi určitě chemie. Takže já můžu film doporučit.... určitě povedenější ve svém žánru. At žijí lůzři. ()

Rozarka18

Nehodnotím filmy, ktoré sú u mňa na dne a nikdy nedávam odpad, nakoľko si myslím, že každý film si má nájsť svojho diváka, ale úpenlivo Vás prosím, ak máte viac ako 15 rokov (t.j. vlastníte občiansky preukaz) a vážite si sami seba, tomuto sa oblúkom vyhnite. ()

CheryLka

Existují pubertální romanťárny, na které se dá kouknout jako např. The Kissing Booth, a pak jsou pubertální slaďárny, které vidět nemusíte a vlastně ani nechcete, což je bohužel tento případ. Už původní film Taková normální holka z roku 1999 byl velký test mé trpělivosti, ale tento jeho nudný remake jde ještě dál za tuto hranici… Děj se točí kolem sociálních sítí všeho druhu, čím je sice moderní, ale dost nesnesitelný. Člověk velmi těžko udrží pozornost a ubrání se nutkání posouvat děj a scény dál… Jediná postava, která mne v této "tragédii" baví, je ségra hlavního hrdiny. I když její výkon není na úrovni Kierana Culkina z původního filmu, tak kvůli ní dávám 1*. ()

Tintoreto

No... film, který docela reflektuje svojí dobu. Povrchní konina... Ale jelikož mám rád Cobra Kai a Tanner Buchanan má tady hlavní roli, a nefunguje mi kabelovka, a v je tu dalších mnoha "a"... tak jsem si to pustil na Netflixu a udělalo mi to docela dobrý ráno. :) ()

jirikzaboj

Reboot dnes už kultovního She’s all that je úplně na jiné vlně, plné sociálních sítí, nenasytných teenagerů po followers a absolutní dump společnosti, které stačí k radosti jen fotka s oblíbeným influencerem z tiktoku. Přesto mě to docela bavilo a vlastně mě utvrdilo v tom, jak zvrácená tahle společnost je a uvědomují si to i samotní tvůrci, kteří se na konci filmu snaží předat nějakou message. Moc to sice nefunguje, ale snaha se cení. Co se mi líbilo, tak byly rozhodně kostýmy alá The Great Gatsby a celkově i přes trapno-pubertální komedii lze vidět i zajímavé nápady v příběhu . Na oddechový film to bohatě stačí, ale k originálu to má pořád hodně daleko. PS: potěšily 2 camea z původního filmu . 52% ()

sadsammy

Prumerna klasicka romanticka komedie, akorat je trochu modernejsi. Svetem vladne internet a likes from my followers. Cim dal to jde, tim povrchnejsi stavaji lide, protoze zalezi preci jenom na tom co dat na internet a jak ukazat lidem, ze tvuj zivot je lepsi nez jejich. Tak hlavni hrdinka dala sazku, ze udela z jednoho kluka frajera... a dal uz asi kazdy vi, jak se to skonci, klasicka romanticka komedie pro teenegery a jejich kamarady. ()

Filip_Inari odpad!

Film plný kamenného herectva hodného tiktok pseudo celebrity Addison Rae (nar. 2000, USA) a ešte nechvalnejšie známej Kourtney Kardashian (nar. 1979, USA) doplnené scenárom, za ktorý by sa hanbila aj 13 ročná užívateľa Wattpad aplikácie. Dej kopíruje už vo svojej dobe nie úplne úspešné dielo Taková normální holka (1999) , ale v duchu moderných snáh premeniť feminizmus na niečo démonické (a nie iba rovnoprávnosť žien) sa rodové úlohy obrátili. Preafektovaná influencerka dostane za úlohu s obyčajného chlapca - čo chodí do školy iba odtrpieť povinnú jazdu, na jej úžasný módny doplnok. Nečakane mu stačí iba dať dole parochňu a zrazu je to tuctový fešák, čo má lepšie tehličky ako superhrdinovia. Účelom tohto filmu je zrejme iba pomôcť ľuďom, čo potrebujú predstierať bolesť hlavy na rýchly odchod z práce. Vďaka tejto snímke si stačí iba spomenúť na konglomerát slov nazvaný filmom a migréna sa dostaví sama, ako na koni. A možno nebude jazdiť na tom istom koni aj v Amerike aj v "Portugalsku"... Ozaj si nemohli dovoliť prenajať aspoň iného koňa? ()

Karo2220

Taková normálni holka naopak zo súčasnosti. Tú predelavku by som však si vedela predstaviť pri týchto dvoch hlavných predstaviteľoch skôr ako v pôvodnom filme. Tannerovi Buchananovi neverím rolu tuctového chlapca alias "loosera" len pre čiapku na hlave, dlhé vlasy a flanelovú košeľu (i keď priznávam, že hierarchia na USA stredných školách v koncepte oblíbení versus neoblíbení je pre mňa ako stredoeurópsku diváčku dodnes nepochopiteľná). Addison Rae zas neverím rolu  idolu krásy.  Filmu dali šmrnc Rachael L.C. a Matthew L., hoci vo filme dostali priestor každý asi 5 až 10 minút. ()