Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky Taková normální holka. (Netflix)

Sinecod odpad!

Ne. Ne, ne, ne, ne, ne. V půlce jsem to vypnula. Šílený dialogy, extrémně nesympatické postavy, děsná hlavní hrdinka, super moderní pozadí příběhu super trapné a prvních cca dvacet minut podivně roztřesená kamera, ze které mě začala bolet hlava. She´s all that mám moc ráda i po těch letech, tohle ale ani nemá cenu srovnávat, protože ačkoliv byla Taková normální holka pubertální romantický film z americké střední školy, pořád to byl miloučký oddechový snímek. Tohle je prostě jen nesnesitelná nablblá marnost. Vyhnout se obloukem! ()

Arsenal83

Kto má rád pôvodnú verziu tak ako ja, nemusí s týmto strácať ani čas. To čaro lásky zo strednej sa tu vytratilo. Nahradili ju moderné prvky, z ktorých sa obracia žalúdok. Komunikácia mladých v štýle: Koľko máš lajkov? Už si bola dnes online, je skoro desať! To je super chlapec, vieš koľko má followerov? A podobné zvratky. V hlavnej úlohe je novodobá krásavica so stehnami vypasenými od McDonaldu a jej náprotivok je chlapec bezďák, ktorého napudrujú, oblečú do obleku a vraj už je z neho manekýn. Herecké výkony sú to neprítomné, jediným dobrým hercom bol kôň. Najhoršie je ale poznanie, že tá Addison Rae Easterling je v skutočnosti naozaj influencerka, ktorá má na TikToku 81 miliónov sledovateľov. Ona tú kravu nehrala! ()

bourec

Totální kravina pro desetileté pubertální negramoty. Na film mě nalákala R.L.Cook, ovšem ta ve filmu zabere zhruba pět minut. I přes to, je ze všech ženskejch rolí jediná, která má hezkou tvářičku, a jisker v očích na rozdávání. Ovšem film se podobá dětskejm filmům, který vysílá tv Disney channel a další pubertální stanice. Prostě je to stejně kreténský, jako doba, do který se teď celej svět každý ráno probouzí.20%. ()

ViktorEl

Vyrastal som na romantických teen komédiách a medzi moje najobľúbenejšie patrilo aj Také normálne dievča. Tento film má ešte stále u mňa miesto a rád sa k nemu vraciam. V tom čase to bola originálna romantická komédia so začínajúcimi hviezdnymi hercami a výbornou hudbou. Druhý diel je tak trochu kópia prvého s tým rozdielom, že ja už som asi starý a dnešnej gerenácii nerozumiem, a preto bolo pre mňa kus trápenie sa na to pozerať. Neľutujem však, že som to videl už len kvôli Rachael Leight Cook, ktorá nestratila nič zo svojho sexepílu a Matthew Lillardovi, na ktorom sa už zub času trochu podpísal, ale to aj na mne :-) Ak ste teen, tak ten film bude pre vás možno vstupenka do teen romantických komédii a bude sa vám to určite páčiť, ak ste však vyrastali na starom diely, Prcičkách, Sexbombe od vedľa, 10 dôvodov pre ktoré ťa nenávidím, tak to nebude nič pre vás a môžete sa zaradiť približne do mojej vekovej skupiny a priblížiť sa môjmu hodnoteniu a možno aj k horšiemu. Ale áno za ten záver si tam ešte jednu hviezdičku prihodím. ()

Hyssi

Šel jsem se podívat jen na Tannera Buchanana který je skvělý jak na seriálovém tak i na filmovém plátně... Ovšem to byl jeden z mála plusových faktorů filmu... Dialogy vypadají jak kdyby si je někdo vyndal z prdele nebo je vymyslel Bartoš... Scénář dělali piráti a hudbu hluchej frajer... Ale celkově tenhle snímek je jen přehlídka infulencerů.. [ 15%] ()

• Natáčení probíhalo v prostorách střední školy Ulysses S. Grant High School, která se nachází v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)