V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

jakeer

Jednotka sa mi tak páčila, že som tým žil. S nadšením som sledoval crowdfunding, ktorý predchádzal natáčaniu dvojky. Dokonca som bol odhodlaný ísť aj na premiéru do Českej republiky. Teraz, po zhliadnutí na Netflixe som rád, že som nešiel. Aspoň som sa snažil urobiť sledovačku na byte s kamarátmi, ktorým som stihol za tie dva roky spropagovať jednotku. Lenže toto vôbec nebol dobrý film do partie. Dvojka nie je Párty Hárder, ale celkom jasne Párty Softer. Vyšší rozpočet a uvedenie filmu do kín neprinieslo len očakávanú kvalitu spracovania, ale aj politicky korektnejší a mainstremovo znesiteľnejší dej. Apropo ten dej za veľa nestojí. Jednotka mala punkový náboj. Boli to vlastne skeče, ktoré boli vymodelované do akože deja (ktorý koniec koncov nebol dôkežitý). Ale v tom bola tá sila. Každá scéna šokovala. V dvojke ak niečo funguje, tak sú to referencie na jednotku. Sme radi, ak vidíme doktora či účastnikov predošlej shit party. A ono to napokon na shit párty opäť končí - no koho to už druhý raz priklincuje k sedadlu? Dej v prvej polovici filmu bol nezaujímavý, úplmné piánko. Celá linka s postavou prevádzkára tábora (Tomášovho srbského strýka) je nahovno, vôbec nefunguje. V druhej polovici vyjde niekoľko scén, sú ako tak vtipné. Záver mi prišiel ako trolling, že vlastne žiadna Párty Hárder nebola a bude sa konať až po záverečných titulkoch. Musím však kvitovať, ako sa už v jednotke potvrdilo, že predstaviteľ Tomáša je spomedzi nehercov najtalentovanejší a bolo dobré, že dej bol postavený okolo neho. Summa summarum: za mňa veľké sklamanie. Tento film radím nielen za Párty Hárd, ale aj za Máma má raka (čo bol superamatérsky počin, ale aspoň mal v sebe tú řezníkovčinu). ()

SpaceOdyseus

Tak Reznik vstoupil znovu do stejne reky, tentokrat s vetsim rozpoctem, ale stale verny DIY estetice. Je to delsi, porad stejne osobite, kousave a kulometne vtipne. Vybuchy smichu stridaji trosku hlussi pasaze. Na tom se podepsala temer dvojnasobna stopaz od minule. Ale zase jsme dostali sevrenejsi pribeh a sebevedomejsi vypraveni. Bavil jsem se kralovsky. Bavil bych se stejne bez par piv pod kuzi a party kamaradu? Kdo vi. ()

Hanys_

Profesionálnější a mainstremovější než jednička. Ikdyž pořád dost své a pro hodně lidí těžko stravitelné. Ale tak nějak, i díky té stopáži, přibylo scén, kdy to prostě zas taková bžunda nebyla. 6.5/10 ()

Shimargh

Mnohem slabší a přístupnější řadovému divákovi, než první díl..zasmál jsem se všehovšudy 5x...od Řezníka bych čekal jinší hardcore. ()

Warle

Podobně jako první díl silně nekorektní, za hranou dnešních standardů, ale o trochu dospělejší než předchůdce. Jestli tomu pomohl větší budget nevím, ale snaží se to opravdu fungovat jako fekální verze prciček na český způsob. Je to sprosté, pěkně fekální a dětinské a jako letní jednohubka dokonalé. Nemá to hluché místo a jede se prostě 100 minut v kuse. Camea Standy Lukeše nebo Mishy jsou super. Jen nikdo nesmíte očekávat nějakou "filmovou hodnotu". Party harder si na to opravdu nehraje. Tohle kdyby dostalo anglický dabing, tak by to mohlo ve světě udělat mnohem větší reklamu než 95% české filmové produkce za posledních 10 let. Jen teda nevím, jestli v cizině znají Ortel. Doufám, že ne. PS: nevíte někdo kolik je stála licence na použití muziky od Johna Murphyho? :D ()

Ještěřák

Trochu slabší, než první díl. Pořád to ještě trochu smrdí pičou, ale filmu neprospěl ten přechod z totálního androše v něco relativně profesionálního, kinového a nekrátkometrážního. V podstatě jde o českou variantu Klubu sráčů (2000) s velmi podobným příběhem a celkovým pojetím. V obou filmech sledujeme štrapác určité skupiny nepřefiknutelných puberťáků, které často hrajou (ne)herci co vypadají starší, než já, a v obou filmech si jedou po prokaučovaném školním ročníku zapíchat na nějaké divné (pro ně kultovní) místečko. Starý chuj Řezník sice natočil profesionální, komerčně soběstačný film, ale kreativně a prasárensky se nikam neposunul. ()

tenebrae86

Po Jehovově pomstě nejlepší Řezníkův film. Oproti prvnímu dílu profesionálnější, vtipnější a mnohem více zapamatovatelné. Padají tu názory, že je film umírněnější, něž ty předešlé, což si nemyslím, naopak ke všemu tomu humusu nově přibylo i trocha šťavnatého gore (skvělá práce od Zombí FX). I mé obavy z dlouhé stopáže byly zbytečné. Film je doslova nabitý dějem, gagy, hláškama, kozičkama, prdelkama, skvělou muzikou (Snoop Dogg, Ill Bill, Gutalax, Sodoma Gomora, Dope D.O.D, Redzed a spousta dalších) a zarytý (nejen) ZNK fanda zde může nalézt snad tunu známých tváří, easter eggů, odkazů, citací a podobně. Pokud patříte mezi cílovku, rozhodně se nudit nebudete. Já osobně mám moc rád dementní, brutální a fekální černý humor, rybí lidi, hardcore, grindcore i horrorcore, takže jsem se bavil výborně. A nasmál jsem se opravdu hodně, až jsem chvíli i brečel, to se mi v kině nikdy předtím nestalo :D. Díky Márty! ()

Renfield

Lépe to vypadá, o dost lépe to zní, oproti Hárdu je Hárder filmovější, dokonce má v rámci žánru dostačující příběh. Co na tom, že občas působí, jako by byl poskládán z krátkých scén, výsledek to neruší. Humor se drží více při zemi, i když... takhle, ubylo (ne)chutností, což teda rozhodně neznamená, že by tu nebyly. Více prostoru má ale velmi dobře mířený vtip a do něho zapadající vedlejší postavy. Grundza se sice mihne pouze v potitulkové zdravici, ale vyloženě tu nechybí, panoptikum je totiž velmi pestré. Ať už jde o doktora, co myslí na budoucnost, vyhazovače, co nepřehlídne žádný vpich, strejdu, co ve sporu s rodinou nemá problém sáhnout po nejrychlejším řešení, nebo mistra všech tuningářů osobně! Jakkoliv bych nečekal, že Multipla potřebuje jakékoliv vylepšení, musím to vzít rychle zpět. Upgradovaná znělka Family Frost jí totiž sedne stejně jako všechen ostatní nadstandard. 75% ()

Milky.

O něco málo slabší než jednička, holt s delší minutáží se muselo trochu slevit na tempu. To bylo v jedničce zabijácké. Zároveń jde ale vidět větší profesionalita a lepší zázemí. Už to nepůsobí tak garážovně jako jednička (ikdyž i v tom bylo kouzlo jedničky). Vyměnit Péťu za Páju byla za mě skvělá volba, Ernest v pohodě utáhl většinu filmu i sám za sebe. Ač slabší ze dvojice Párty Hárd, stále ční nad zbytkem české kinematografie. Heil Řezník! ()

TheSpearCZ

Nejsem obeznámen prvním dílem, ale tuhle extrémní dávku nekorektního humoru jsem už potřeboval. Přeci jen, tohle se netočí každý den a zase jsem se od začátku do konce v kině trhal smíchy. Překvapením pak pro mě je fakt, jak byly všechny tři hlavní postavy charismatické. A Jirka Bohatý mi tady absolutně připomínal mladého Milese Tellera, ten si taky přeci zahrál v podobném, byť hollywoodsky laděném Projektu X. Lepší 4* ()

DuanBerry

Viděno v rámci Dne filmů Martina Pohla v ústeckém Hraničáři. Film je plný hoven, chcanek, blitek, oplzlých hnusů a nechutností a o tom to je. Ale hlavně je plný skvělého svérázného humoru, který v českých filmech moc chybí. Věřím, že by řada hlášek mohla i zlidovět. 5* ()

kluk z Na

Celej film jsem se musel debilně uculovat a občas jsem i vybouchl. Myslel jsem, že v sobě tydle věci už dávno nemám. Nějaký prcičky nebo pařby ve vegas vypadají proti tomuto počinu jako návštěva kostela. ()

cskomando

Nevěřil bych, že dám další české komedii 4 hvězdy. Vlastně je to jednoduché, protože se nejedná o trapnou, nucenou českou sračku v podání mádla, kotka a dalších moderních herců/neherců, co si hrajou na herce. Tohle je to správné pokračování  bizáru, který se opět s ničím nesere a servíruje to se vším všudy s plnou upřímností a nechutností dnešního života. A jako skvělé doplnění fekální párty u závěru nemohla chybět dokonce ani má oblíbená Grindcore kapelka Gutalaaaax, střižená z vystoupení, to vííš to je moje Řezníku, jen tak dál! Držím palce, ať nám naservíruješ ještě nějaký famózní mix do budoucna v podobě sadomasofekálobizar 😀 ()

JM87

Já k tomu asi nebudu nic psát. Jednoduše: Pokud máte rádi třeba Mandragoru, tak si to dejte, bude vás to bavit :) PS: Ortel jsou sráči! ()

husokachna

Stal se zázrak. Jednička mě akorát nudila a otravovala a přišla mi jako úplně zbytečný a amatérský příspěvek do žánru "pojďte si sem zaprcat". Oproti tomu dvojka, která je víc filmová, víc "průměrná" a co se týče nechuťáren, tak se drží trošku víc při zemi přišla v perfektní konstelaci a když jsem ji jen tak z hecu pustil na grilovačce, během pěti minut nás dostala do kolen a už nepustila. Je to sračka, ale sračka, co nás donutila k pláči...smíchy. Ale...kdo má rád Pohla nebo první díl, tak už to viděl, ostatním bych to asi nedoporučil. Za mě bezproblémový čtyři vytuněný Multiply a ani se za to nestydím. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD