Ako som spoznala tvojho otca

• Česko Jak jsem poznala tvého otce (viac)
USA, (2022–2023), 11 h 18 min (Minutáž: 22–25 min)

Kamera:

Gary Baum

Hudba:

Jeff Cardoni

Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Kim Cattrall, Josh Peck, Dakota Gorman, Daniel Augustin, Leighton Meester (viac)

Sophie rozpráva v blízkej budúcnosti svojmu synovi, ako stretla jeho otca. Jej príbeh nás prenesie do prítomnosti, kde Sophie a jej úzko spätá skupina priateľov prichádzajú na to, kým sú, čo chcú od života a ako sa zamilovať v dobe zoznamovacích aplikácií a neobmedzených možností. (Disney+)

Recenzie používateľa AgnesDee k tomuto seriálu (2)

Pilot (2022) (S01E01)

Jak jsem poznal vaši matku je můj asi nejoblíbenější seriál. A tak tento seriál v mých očích má velmi těžký úkol - nejen ukojit mě jako fanouška původního seriálu, ale zároveň ukojit ty, kteří budou tyto dva seriály logicky porovnávat. Nejen, že musí fungovat v rámci formy stejně, jako fungoval HIMYM, ale měl by zároveň přinést něco nového - nové postavy se zajímavými osobnostmi, nové situace a vtipné momenty, které si lidi budou pamatovat. Bohužel si nejsem zatím jistá, jestli to tento seriál zvládne. Co musím zatím připsat k pozitivům, je herecké obsazení, které je sympatické a už při sledování druhého dílu jsem si říkala, že jsou některé momenty strašně sladký a chci víc. Nicméně tu máme dvě obrovská negativa - charaktery postav a dialogy. Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmála, což by se u sitcomu prostě stát nemělo. Dialogy jsou v některých momentech zbytečně natahované, mají být asi vtipné, jak se postavy cítí trapně, ale místo toho je trapno vám. A charaktery prostě nejsou ničím zajímavé. V pilotní epizodě se máme dozvědět základní charakteristiku postav, jaký je jejich hlavní povahový rys, který je odlišuje od ostatních, a ze kterého se pak bude rozvíjet dál děj v jednotlivých epizodách a vývoj (či nevývoj) samotných postav. O těchhle postavách z jejich jednání nevím v podstatě nic, krom toho, co nám řekly ostatní postavy - Sophie je teda asi jako Ted, snílek, co věří v pravou lásku. Jesse je její pravý opak (asi), Valentina...? Charlie je uhlazený snobský brit (jeho charakter je asi jediný tak nějak rozeznatelný), Jesseho sestra je lesba, což není charakter, a Sid...? Tohle všechno mělo být jasné už v první epizodě. Doufám, že se to časem trochu zlepší, ale obávám se, že to zapadne do stoky těch špatných sitcomů. Navíc, stejně si všichni vždycky pustí HIMYM. ()

Načasovanie je dôležité (2022) (S01E10)

Ze začátku jsem byla k tomuto seriálu dost skeptická, ale musím říct, že poslední díl první série mě dost překvapil. Ostatně jako průběh celé první série. Postavy začínají konečně profilovat nějaký charakter a nějaké hodnoty, i když s těmi vlastnostmi jsou na tom pořád dost za originálem. Srážka s originálním seriálem je dost zajímavá a překvapující (i když je pravda že jsem na nějaké spojení čekala celou dobu), a konečně se nám tu nastavuje i nějaká spojitost s budoucností, myslím tím pořádný masitý cliffhanger. Ve výsledku tato série předčila moje očekávání, jsem ráda, že se seriál konečně nějak profiluje, a jsem zvědavá, jak bude seriál pokračovat. ()

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (viac)