Sophie dostane ľúbostnú radu od niekoho, kto si už prešiel všetkým. Valentina a Charlie čelia náročnej križovatke. Jesse dospeje k rozhodnutiu. (Disney+)

AgnesDee

Ze začátku jsem byla k tomuto seriálu dost skeptická, ale musím říct, že poslední díl první série mě dost překvapil. Ostatně jako průběh celé první série. Postavy začínají konečně profilovat nějaký charakter a nějaké hodnoty, i když s těmi vlastnostmi jsou na tom pořád dost za originálem. Srážka s originálním seriálem je dost zajímavá a překvapující (i když je pravda že jsem na nějaké spojení čekala celou dobu), a konečně se nám tu nastavuje i nějaká spojitost s budoucností, myslím tím pořádný masitý cliffhanger. Ve výsledku tato série předčila moje očekávání, jsem ráda, že se seriál konečně nějak profiluje, a jsem zvědavá, jak bude seriál pokračovat. ()

Pat_rick_fan

Od finále som čakal viac. Dostávame síce nejaké closures, sem tam dokonca aj vtípok (ejha) a dokonca pre mňa toľko túžené cameo, ale aby varenie z nostalgie bol najsilnejší moment epizódy (ako aj celej série), to je sakra málo. A keď už, nech si Bays a Thomas zoberú svoje perá (písacie, samozrejme) a na druhú sériu napíšu schopnejší a hutnejší scenár, ak samozrejme nestratili za tých 10 rokov zmysel pre humor. Hillary Duff mi nejak nevadí, ale nerobte z nej až takú blbku. ()

• V tomto díle se objevilo první cameo z hlavního ansámblu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). Kromě již dřívějších hostů se tu objeví barman Carl (Joe Nieves) a především Robin (Cobie Smulders). Oba dva se objeví v první ukázce z baru MacLaren's, kde se odehrávala velká část původního seriálu. (tom.nosek)