Po kope neúspešných stretnutí z Tinderu Sophie stretne zdanlivo dokonalého muža. Medzičasom sa jej spolubývajúca Valentina vráti domov z londýnskeho Týždňa módy so sexi suvenírom. Telefonické nedorozumenie spojené s Uberom ich zavedie k novej rozmanitej skupine priateľov. (Disney+)

honzik242

Ano, je to stejný námět jako How I met your mother. Ale s tím jsem počítal a v to jsem doufal. Těžko se tohle srovnává, jsou tam jiní herci a je dobré odpoutat se od srovnání s původním seriálem, vyhýbám se tomu, protože to je vždy cesta pekla. Za mě na mě pilot působí dost sympaticky, kamera zajímavá, atmoška přesně, jakou bych čekal. Jsou tam reference na původní seriál i stejné lokace. Pilotu nemám co vytknout. ()

oasismanik

Vôbec to nebolo až také strašné. Síce to taží zo "značky" Himym, ale snáď v ničom ju nevykráda. Humor je zatiaľ dosť krčovitý, ale to v podstate v každom začínajúcom sitcome, kým si nenájde svoj štýl a cestu, občas som sa mierne pousmial, žiadne výbuchy smiechu zatiaľ pravdepodobne nehrozia. Dám tomu šancu, ale je dosť možné, že to po prvej sérii skončí úplne. ()

AgnesDee

Jak jsem poznal vaši matku je můj asi nejoblíbenější seriál. A tak tento seriál v mých očích má velmi těžký úkol - nejen ukojit mě jako fanouška původního seriálu, ale zároveň ukojit ty, kteří budou tyto dva seriály logicky porovnávat. Nejen, že musí fungovat v rámci formy stejně, jako fungoval HIMYM, ale měl by zároveň přinést něco nového - nové postavy se zajímavými osobnostmi, nové situace a vtipné momenty, které si lidi budou pamatovat. Bohužel si nejsem zatím jistá, jestli to tento seriál zvládne. Co musím zatím připsat k pozitivům, je herecké obsazení, které je sympatické a už při sledování druhého dílu jsem si říkala, že jsou některé momenty strašně sladký a chci víc. Nicméně tu máme dvě obrovská negativa - charaktery postav a dialogy. Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmála, což by se u sitcomu prostě stát nemělo. Dialogy jsou v některých momentech zbytečně natahované, mají být asi vtipné, jak se postavy cítí trapně, ale místo toho je trapno vám. A charaktery prostě nejsou ničím zajímavé. V pilotní epizodě se máme dozvědět základní charakteristiku postav, jaký je jejich hlavní povahový rys, který je odlišuje od ostatních, a ze kterého se pak bude rozvíjet dál děj v jednotlivých epizodách a vývoj (či nevývoj) samotných postav. O těchhle postavách z jejich jednání nevím v podstatě nic, krom toho, co nám řekly ostatní postavy - Sophie je teda asi jako Ted, snílek, co věří v pravou lásku. Jesse je její pravý opak (asi), Valentina...? Charlie je uhlazený snobský brit (jeho charakter je asi jediný tak nějak rozeznatelný), Jesseho sestra je lesba, což není charakter, a Sid...? Tohle všechno mělo být jasné už v první epizodě. Doufám, že se to časem trochu zlepší, ale obávám se, že to zapadne do stoky těch špatných sitcomů. Navíc, stejně si všichni vždycky pustí HIMYM. ()

BaT_M

Úplnej odpad to zatím není, uvidíme co přijde dál. Seriál samozřejmě splňuje dnešní family friendly aka všechny rasy a gendery co jsou, netvrdím, že je to špatně, ale přijde mi, že je to tam na sílu. Hlavní postavy zatím neutrální, vtipnost první epizoda moc nepobrala. Nejspíš bych doporučil pro větší užití seriálu neporovnávat to s HYMIM, ale pokud jste milovník HYMIMu (jako já) tak to s tím prostě porovnávat budete. 40%. ()

Keks

Podle hodnocení a komentářů jsem se trochu bál ale já jsem spokojen. Důležitá věc je ale to, že to není HIMYM a nikdy to HIMYM nebude. HIMYM je moje láska a nic ho nenahradí. V něčem jsem tam s HIMYMem viděl podobu ale aby jste si to maximálně užili, nesmíte to moc srovnávat. Většina postav jsou z těchto prvních 24 minut příjemné a jsou i jiné než byly hlavní postavy HIMYM. Jsem prostě rád že to jen nevykrádají. Jako vtipy byly slabší ale je to pořád jen první díl takže nemůžu zatím nic moc soudit. No...uvidíme ()

• Na začátku závěrečných titulků se objeví vzpomínka na Boba Sageta, který v původním seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005) ztvárnil vypravěče Teda. Zemřel pár dní před premiérou této epizody. (SONY_)