Joe Cooper a Dough Remer jsou vášnivými fanoušky baseballu a sní o tom, že jednou budou velkými sportovními hvězdami. Po letech jdou na sraz se spolužáky z gymnázia, ale všichni je považují za šašky a trouby. Nemají žádné příjmy a jsou v krizové situaci. Přesto se rozhodnou konečně něco udělat a vymyslí novu hru, vycházející z basketballu. Novou hru se jim podaří prosadit, postaví družstvo a vyhrají první turnaj. Svou hrou zaujmou i miliardáře Teda Danslowa, který tzv. baseketball začne sponzorovat. Amerika z nového sportu šílí, hráči se stávají hvězdami. Za pár let hraje Danslowův tým Pivařů ve finále národní ligy. Během finále náhle Danslow umírá na srdeční kolaps. Podle závěti se má novým majitelem stát Cooper, ovšem s podmínkou, že tým dovede k vítězství v sezoně... (oficiálny text distribútora)

raptorrr

Parodie na sportovni filmy s tvurci South parku v hlavnich rolich a spolureziserem Zhavych vystrelu a Blaznivych strel za kamerou. Ja se bavil kralovsky... ()

cariada

Tak takovéhle komedie mám rád. Je to sice ujetina ,ale skvělá. Nový sport proč né nejlepší na tom je to psychycký odbourání. A samozřejmě Špunt. ps hláška filmu "Už jsi viděl buzerantskou vagínu?" ()

nithiel

První polovina, ve které nebyl skoro žádný děj, byla dobrá, smál jsem se docela často, ale s přibývajícím časem a nutností příběh nějak zakončit vtipu ubývalo, zato patetičnosti přibývalo, na to už se skoro nedalo dívat. ()

Juto

Tento film nepozerajte, ak vás ľahko urazí vulgarizmy, sex, nahota, homosexualita ... a všetko ostatné, čo súvisí s prírodou. 6/10 ()

Radiq

Pravidla té hry jsem sice moc nepochopil, ale to je vedlejší. Chvíle nudy střídají momenty naprosto geniálních chrstačkovitejch fórů. Je to určitě nejlepší hranej film, kde hraje Trey Parker, co jsem viděl. Hlavně nejvíc ulítlý jsou tzv. Psyche outy, ale to každej musí vidět sám. Milovníci South Parku nejen že tam můžou vidět hlas Cartmana v akci, ale jsou to i stejně cukrovaný lahůdky. (srážení zvířátek na silnici, chch). No a dočkáme se taky nejlepšího polibku, co svět kdy viděl... Got milk? Aw!!! ()

okkac

Starší bratříček Vybijené, ale i přes účast tvůrců South Parku a režiséra Davida Zuckera míň vtipnější, než jsem čekal. Ale k dobru je, že se nedočkáme žádných tělních tekutin. ()

Mrkvič

Myšlenka a kvalitnější vedení. To je to, čím se může baseketball pyšnit. Hlavně ruka Davida Zuckera je znát, ale holt Parker se Stonem nejsou komici jako třeba Leslie Neelsen. Takže jsem někdy od poloviny už měl co dělat, abych neusnul. Rozhodně lepší než Mr. Orgasmo, ale písničkoví kanibalové jsou pořád lepším počinem. ()

ywo666

Ako je záhada, či existuje Lochneská príšera, alebo kto bol naozaj Jack rozparovač, rovnako je záhada prečo som doteraz nevidel Baseketball. Matta Stona a Trey Parkera mám rád. Sú to hovädá a to je mi celkom blízke. Film sa točil v dobe, keď ešte zďaleka neboli tak kultoví. Škoda, že toto bol jeden z posledných filmov, kde sa objavili. Vo filme jasne cítiť Zuckerov rukopis. Občas je to fakt buranské, ako bolo v bláznivých komédiach v 90. rokoch zvykom. Občas je to trápne. Ale páni Southparkovci ma fakt pobavili a kopec nápadov je legendárnych. Lepšie 4*. Orgazmo bol o štipku lepší. ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] No i napodruhé jsem byl víceméně zklamán, protože Baseketball je více generickou sportovní komedií 90. let než něčím kreativním a originálním co zdravě očekávám od Davida Zuckera a hlavně od Parkera/Stonea (bez ohledu na "objektivní" kvality je každý jejich film rozhodně "nezapomenutelným"). Komedie co zestárla hodně, nezkultovněla, ale je sympatické vidět, že i takoví rebelové jako jsou tvůrci South Parku se kdysi nechali studiovým systémem znásilnit do řitních otvorů. 50 % ()

demented

Neviem ako vy, ale ja som sa bavil kráľovsky.Všetky možné situácie dohnané do krajností ad absurdum. Nie sm fanatickým vznávačom dvojice Parker/Stone, ale kombinácia s Zuckerom je smrteľná :) ()

Compadre

Fakt sranda :)) David Zucker byl tou dobou ještě ve formě a dvojka Trey Parker a Matt Stone zabodovali přesně tak jak se od nich čekalo. Celej film jsem se fakt tlemil a jen mě mrzí, že baseketball (normální, trochu vyšperkovanej "vyřazovák") fskt neexistuje.. ()

masw

Co jsem mohl čekat jinýho, od filmu s Treyem Parkerem a Mattem Stoneem na obálce, než neskutečnou a šílenou zábavu od začátku do konce a spoustu krásných žen? Takže mě film nezklamal, protože je skvělý a navíc obohacený o Playmate's časopisu Playboy a to ne ledajakými, ale legendární Jenny McCarthy a v epizodní roli i s Playmate roku 98 Victorií Silvstedt! Jediné zklamání přišlo s dvd verzí od Aha, protože menu je v 16:9, mají chybu v textu místo titulky maj tituky, a cz dabing i cz titulky stojí za hovno, takže radím abyste si to pustili v originále. Trochu amatérské, ale i tak díky deníku Aha. ()

Philoun1

Asi jsem od tohoto filmu očekával tolik, že mě nakonec zklamal, myslel jsem že tihle dva pošuci jsou zaručený úspěch, ale místy měl film hluchá místa. ()

solskjaer

No, jelikož jsem velkým milovníkem Zuckera, ale hlavně dvojice Stone - Parker a jejich dokonalých postaviček ze South Parku, čekal jsem od tohoto filmu nějakou bombu. Bohužel nepřišla. Sice to nebylo zas tak nudné a fádní jako podobné komedie o sportu, ale mě tam něco chybělo. I tak jsem se ale kupodivu stačil někdy pořádně nasmát, např. při leštění parket či pokládání koberce, ale nejen to ve filmu se dá nalézt poměrně dost vtipných scének ovšem jak jsem říkal chybí jim něco co je v Zuckerovo filmech nazbyt a v South Parku rovněž přebývá. I tak se nejspíš jedná o nadprůměrnou komedii, na kterou sem jen já klad velice vysoké nároky. ()