Prekliata

• Česko Zvrácená (viac)

Mladé sluchovo postihnuté dievča Alice je po údajnej návšteve Panny Márie zrazu schopné počuť, hovoriť a uzdravovať chorých. Ako sa táto správa šíri, ľudia z blízkeho i vzdialeného okolia sa hrnú, aby boli svedkami jej zázrakov. Novinár (Jeffrey Dean Morgan), navštívi mestečko v Novom Anglicku v nádeji, že oživí svoju kariéru. Keď sa začnú diať desivé veci, začína pochybovať, či sú tieto javy dielom Panny Márie alebo niečím iným, omnoho temnejším. (Itafilm)

Idenatoys

Nechápu to nízké hodnocení jsou tady odpadové filmy které mají lepší hodnocení... Lidé nechápou že pokud mě nebaví horor tak na něj nečumím a nehodnotím! ()

Baroque

Dosť sklamanie. Nie že by to stálo úplne zahovno, ale ak budete čakať zázrak v akejkoľvek forme, budete vyslovene sklamaní. Nepomohli overení herci, obohraté efekty, podarený trailer, skôr to všetko vyšlo patetické a triviálne. Ak máte za sebou x napozeraných filmov nielen tohto subžánru hororu, určite vám to hlavu neodtrhne. Mnoho filmom z B-kategórie ktoré sa do kín ani nedostanú tento film nesiaha ani po päty. 4,5/10. ()

Accuphose

Ten film je na mě krapet bramboračka. Když to vezmu do důsledku, nebyl by rozdíl mezi bohem a satanem, tedy pouze v tom, že bůh by byl línej a za zapovězení duše jeho svátosti by možná někdy něco pro někoho udělal, kdežto satan by byl pilnej jak včelička a bylo by na něj spoleh. Satan se může přeměnit do jiné formy a působit na někoho jiným způsobem, aby dostal i ty duše, které by mu mohly unikat... ale myslím, že jich má dost (a ten kdo chce zasvětit duši ďáblu za něco, může to udělat na férovku - viz korejská Saja). Musela by v tom být nějaká výzva nebo něco zajímavého. Jenže tohle není Suburra. Natočeno je to pro kina, takže aby se lidi zas tak moc nebáli... Protože mě ten koncept neoslovil a v důsledku toho si ho už podruhý nepustím, dávám nakonec dvě hvězdičky, protože tak jak to leží, tak je to natočeno vcelku obstojně. ()

I.ball

Moc dobry rozjezd, ktery ale hned ztraci dech jako otec Hagen.. role ostrileneho novinare skeptika, ktery okamzite vsemu veri, je take dost nevyvazena.. par super leknuti a hudba s efekty stoji za dobrych 50%. ()

AmunRa

Jeffrey Dean Morgan vylepší kvalitu jakéhokoliv filmu/seriálu, což se opět potvrdilo - podprůměrný horor se díky němu stal alespoň koukatelným. Jinak pustý průměr po režijní, příběhové i herecké stránce, jen CGI bylo bylo vyloženě slabé, neinvenční a kazilo dojem. ()

Sopholojong

Unentertaining Unholy. Konceptualne mnohokrat videne hororove becko o navonok pozitivnom zazraku, za ktorym sa skryva desive monstrum s vyuzitim panenskej mediatorky, najlepsie handicapovanej. Jeffrey Dean je charizmatak, ale nikdy nebude hrat vyssiu ligu ako tieto skoro direct-to-VOD/DVD/BR diela. K tomu nezvycajna rola dobrackeho knaza pre Sadlera, ktory vacsinou hra vychutnavkovych hajzlov. Dizajn spalenej carodejnice velmi dobry, ale pocas filmu je malo vyuzita. 5/10 ()

Egito

Triky ve filmu byly velice shit....nemluvě o tom že si ani ty 2 hvězdy nezaslouží, celý film jen blbě kecali a nedocházelo jim dlouho oč vlastně jde. Také nepochopím když je někde napsané budu žít pokud bude žít moje krev (čili potomci) budu žít i já...úplná debilita. Na film se nemá cenu ani dívat je to ztráta času drahocenného života co můžete vložit do lepších filmů nebo jiné činnosti. ()

brkerez

Když herci možná vyjma Williama Sadlera vypadaj, že jsou na place asi na sračku, když při castingu hlavního hrdiny byl někdo rozhodně na sračku, když triky vypadaj jako sračka, když scénář je plnej sraček, když lekačky přivodí maximálně smích a ne sračku a když k tomu všemu hraje sračka z repráků, znamená to, že mam dost důkazů - viděl sem sračku. ()

mullerad

Mne sa tento film páčil. Výborná téma, zaujímavý herci, dobre odohrané a premyslene naložené na tanier vo viacerých chodoch. Ja mám horor rád a kresťanská tématika sa musí dobre vymyslieť a natočiť. Diabol si hľadá dômyselné cesty a hlavná myšlienka je skvelá. Nechýbajú kvalitné ľakačky. Za mňa veľmi dobré. Na 5* chýba len málo. ()

HarryCameron

Keď sa človek ani raz nevydesí pri horore ( toto by som však skôr zaradil do kategorie hororová sr*čka ) a to dokonca ani keď ho pozerá sám o polnoci, tak to hovorí samo za seba. Samé klišé a tých pár "ľakačiek" bolo asi tak prekvapujúcich ako to, že sa po západe slnka zotmie. Pánovi Morganovi sa čudujem,že sa na také niečo dal nahovoriť. NEPOZERAŤ. STRATA ČASU. ()

Edge_666 odpad!

Absolutní katastrofa. 99 minut nudy ukončených lacinými triky s ohníčky. Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za nápad, ale konec to prostě zazdil. ()

Somewheres

Zvrácená je horor naprosto průměrný co do strašidelných efektů i atmosféry. V čem ovšem spatřuji výjimečnost tohoto filmu, je námět - hluché dívce Alici se zjeví Panna Marie, vyléčí jí sluch a řekne, aby jejím jménem konala zázraky a obnovila víru lidí. Alice skutečně koná zázraky a podaří se jí přesvědčit lidi, že zázraky koná jejím prostřednictvím Panna Marie a že chce touto cestou obnovit víru. Nikdo ale netuší, že se nejedná se o Pannu Marii, nýbrž o čarodějnici Mary, kterou dříve ve městečku zabili a která je příbuzná Alice a kterou osvobodil zkrachovalý novinář rozbitím staré figurky. Onen novinář teď musí napravit, co svou nedbalostí zkazil. Začíná tedy hon na čarodějnici a předem prohraná snaha přesvědčit poblázněnou veřejnost o existenci čarodějnice. Námět je to originální a pěkný, ovšem tento film využil jeho potenciálu tak na 30%. Nejvíce bizarní mi přišel závěr filmu - aby byla čarodějnice Mary poražena, musí zemřít všichni její potomci, tedy i Alice. Alice skutečně na konci zemře, ovšem krátce nato zázračně obživne - možná to měl být odkaz, že skutečná Panna Marie zachránila nevinnou dívku, nevím. Každopádně horor je to průměrný, lekla jsem se asi 3x a jinak skvělý námět je nevyužitý. ()

horskejvlk

No tak v podstatě taková zkrácena a zjednodušená Půlnoční mše od NETFLIXu , CricketnBrown to slušelo, film má švih a jasný vzkaz : nekopejte do děsivých panenek co najdete na poli… ()