Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

Streeper

Nemyslím si, že by si film zasloužil až tak nízké hodnocení. Melissa je ve své roli skvělá a je fajn vidět ženy v jejich padesáti letech jako superhrdinky, protože dokazují, že ještě nepatří do starého železa, ale pořád tu páru mají. Místy jsem se opravdu upřímně zasmála, hlavně u Melissy a jejích hlášek. Pár věcí mi tam ale přišlo trapných a přes čáru. Například jedení syrového kuřete (věřím, že to byla želatina nebo něco, ale fuj) a Jason Bateman jako poloviční krabí muž, to mohli úplně vynechat, nebo mu dát něco jiného, co by nebylo až tak utápějící a trapné. Moc mi tam ani ze začátku nesedla Octavia Spencer, klidně bych si tam představila třeba Violu Davis, ale postupně při sledování jsem si na ní zvykla. ()

SHI-SHA

Potenciál to mělo, námět mě vyloženě zaujal. Ale provedení nic moc. Místy jsem se bavil, ale jinak to byla často celkem nuda s otevřeným konecem pro případné pokračování, ke kterému jenom těžko dojde. Za zbytečně často opakovaný gag se syrovým masem bych nejradši ještě jednu uvězdu ubral. ()

BoXBe odpad!

Hlavní protagonistka vchází do budovy. V prostoru vestibulu je vysoký strop. "Tohle místo je hustý. Jak tady vyměňujete žárovky?" "To se musíte zeptat údržbáře." "Údržbář. Aha. Wow." O několik minut později jde hlavní protagonistka laboratoří, kde je křeslo. Nahlas říká: "Fajn, sednu si, ničeho se nedotknu." Křeslo ji spoutá a dá injekci. "Dvacet let výzkumu je v háji," ozve se zkraje následující scény. "Proč jste ji tam nechal samotnou?" "Omlouvám se, chtěla další pivo." "Lydie, pracuji na tom celý život, všechno jsi zničila." "Vrátím ti to, můžu načůrat do kelímku." .... Mohl bych dostat telefonní číslo na producenta? Mám pár filmových námětů z doby, kdy mi bylo devět let...v tom scénáři jsou roboti, střílení a policajti. Má to šest dílů. A cestuje se tam v čase. ()

StanislachKo

Ach, žiaľ vtipy na prvú lacnú, celkovo dementný vývoj udalostí a to skratkovanie ma mimoriadne sralo. Škoda, lebo som tomu chcel fandiť. Tak dve aspoň za Melissu a kraba Batemana. Je to opäť silný duet :-) ()

Johnny.ARN odpad!

Čo ti jebe? To jak tie mastodonty narvali do tých overalov? Odporne nechutná zvrátenosť vo všetkých smeroch. Netflix, zase raz trefa do čierneho. ODPAD! ()

oveckaoa odpad!

Gratulace tohle je druhý nejhorší superhrdinský film všech dob co kdy vznikl a nejspíše i vznikne pokud teda někdy někoho nenapadne natočit další díly téhle sračky (Na 1 místě je Můžeme Být Hrdinové taky od Netflixu shodou náhod). Tohle několikanásobně překonává Catwoman, Electru a i Batmana a Robina. Melissa je příšerná herečka už jsem to psal tuším u Krotitelek Duchů a napíšu to klidně zase není vtipná spíše trapná já byt režisér bych ji nenechal dabovat a hrát ani oschlý keř možná maximálně posrané prkénko od záchodu (ten její humor by tam pasoval) a z celého filmu má člověk takové pocity, že by radši zažil utrpení co si prožil Ježíš Kristus než, aby to viděl znova. Scény jako, když obě vystupují z auta a nemůžou z něho vylézt jsou tak trapné, že se tomu nemůže smát ani mentálně postižený člověk proti tomuhle filmu je i Marvelovský humor kvalitní. Ten záporák s klepety (mimochodem kopírka toho z Thundermanových) je parodie sama o sobě a jediné co si zaslouží ocenění je postava dcery Octavie Spencer a i Octavia než získá své schopnosti. 0 procent snad to spadne do černých jelikož si to modrou nezaslouží ani omylem na druhou stranu u csfd mě to nepřekvapuje evidentně své dno ještě nenašla. P.s. záporákův plán je takový, že pozve všechny co nenávidí do jedné budovy a chce ji vyhodit do vzduchu všichni to ví jelikož je jako záporák představován už zhruba od čtvrtiny filmu a přesto tam jsou ()

lykan9

Thunder Force je zbytečná konina, která by měla být aspoň střeštěně vtipnou, ale není. Jediná scéna, u které jsem se bavil a ani nevím proč, je ta se zkaženým mlékem. To jsem se opravdu přistihl, že jsem se zasmál. Jinak to byla však nuda. Ústřední dvojice sice nepředvedla vyloženě špatný výkon, ale třeba od Mellisy McCarthy bych čekal víc. Vím, že superhrdinské filmy teď frčí, ale tyhle parodie by se natáčet snad ani neměly. ()

VanTom

Rutinní (akční) komedie postavená na jediném haha nápadu: Buranská nemotorná tlusťoška se supersílou plus geniální tlusťoška s neviditelností (a taserem) trénují a bojují proti superpadouchům (zatímco Melissa McCarthy, v civilnější poloze snad i sympatická, udiví svou vitálností, Octavii Spencer dělá rychlejší pohyb problém). Ze slovního průjmu a trapnosti občas vykoukne i úsměvný fórek (Lamborghini), nicméně naprosto nepochopitelně se tu hraje také na seriózní nótu a emoce (kamarádství). ()

Jaro.Krafcik

Asi to má tak málo percent len kvôli dvojici hlavných herečiek. Niekto ich filmy nemusí. Ale sem tam má aj taká Melissa fakt dobrú komédiu. Tu dávam hviezdičku za dabing a skvelý vyber pesničiek. Filmov o superhrdinov je veľa ale tento je slušný priemer a určite nie odpad. Takisto bolo dobre vidieť J. Batemana po dlhšiej dobe v komédií. 3* ()

blackJag

"JSEM NEUVĚŘITELNĚ ZNUDĚNÁ." Pravdu díš, ženo, bylo to strašné... To tak jednou humor potkal humorku, zamilovali se, nedávali si pozor a... a tohle je balada o potraceném humoru. 10% ()

drackula

Tento film je absolútnou stratou času a pustite si ho iba v prípade, že chcete spáchať obzvlášť krutú genocídu na svoje mozgové bunky. 30% Netflix ()

sedm.1

Filmová žumpa zas byla obohacena o jeden „výjimečný“ filmový zážitek, ze kterého se potenciálním divákům může udělat tak akorát nevolno a jestliže u spousty podobných zoufalých výplodů se snažím doporučovat obrnit se tolerantností, zde je to naprosto zbytečné, a místo tolerantnosti raději rovnou doporučuji totální ignoraci. Zároveň si pokládám otázku, proč vlastně tuto podívanou doslova obdarovávám jednou *, když ji nemám vlastně udělit ani za co. Vážně, Thunder Force nedisponuje jedinou věcí, která by se dala označit za pozitivum. Zato těch negativ, těch je víc, než by si jakýkoliv divák zasloužil, a to i ten nejzlobivější :-). V jejich výčtu každopádně nemohu začít ničím jiným, než nevídaně mizernými, otravnými a triviálními postavami a zároveň i jejich vesměs katastrofálně a nesoudně přehrávajícími hereckými představiteli, kdy za vše hovoří fakt, že nejsnesitelnější z nich tu je Melissa McCarthy, takže si každý už asi dokáže představit, jak moc trapní a zoufalí musí být ti všichni ostatní šašci okolo ní, ovšem to absolutně nejhorší dno tu představuje Octavia Spencer, kterou sice nemusím i jinak, ale její obsazení zde bylo vyloženě ryzí tvůrčí šlápnutí do megahovna. Zápletku pak hodnotit jako hloupou, naivní, tupou, či dalšími podobnými výrazy nemá smysl, i ona prostě představuje to nejprimitivnější, co lze vůbec nabídnout, kýčovitost, nesoudnost, trapnost, a to vše podtrhnuto nudností. O akci a efektech bych snad jen mohl zmínit, že i v tomto ohledu nabízí tato podívaná jen naivitu a tvůrčí neschopnost, nicméně alespoň se zde vyskytovali, na rozdíl od humoru, který tu měl podle mě sehrát poměrně dominantní roli, jenže se jaksi zapomněl ukázat. Tvůrci se tu navíc snažili ale i o vyvolání dalších kousků, jako emocí, dramatických okamžiků, a dokonce i romantiky, nicméně výsledek toho všeho je i tak stejně nepřesvědčivý a mizerný, jako ostatně všeho ostatního. Já to zkrátka vidím tak, že snímek Thunder Force se snažil vytěžit ze současné úspěšné vlny komiksových filmů něco málo také pro sebe, ale i když na to šel tedy mazaně od lesa, tak to dopadlo hrůzostrašně, jelikož hned o první strom si destrukčním způsobem rozmašíroval kompletně celý ksicht. Ámen. ()

herr_carter

Pro Mellisu mám celkem slabost, ale kromě pár gagů, kdy jsem se zasmál, se jedná spíše o tradiční netflix hovadinu, rychle ušitou na koleně. Přitom se z toho námětu dalo vytřískat daleko víc (tím myslím film se superhrdinou-idiotem, který je širší jak vyšší)..................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

iXtr3m3

Je to natoľko trhlé a natoľko iné ako všetko ostatné, až to je miestami aj vtipné a slušné. Jasné, človek musí vedieť, čo čakať od Melissy McCarthy, inak narazí hlavou do steny až to zabolí. Ja ju poznám, takže žiadna novinka pre mňa. ()

Jane18CZ

Je mi úplně šumák, že se vám to nelíbilo :D já se nasmála a bavilo mě to :D a lepší než trapný Marvel, který neví, zda chce být drama nebo komedie.. tohle bylo super :D ()

Jierl

nevadí mi nechutný vtipy, ale tady je prostě spousta hluchých míst, kdy jen čekáte a nudíte se. Škoda, potencionál to mělo ()

WayDott odpad!

Co jsem si to zase pustila za sra.ku? :-( OMG. Nikdy více. Dvě super tlusté ženské vel. XXXL naravné do fialového autíčka vel XS. Snaha o vtipné leč trapně debilní dialogy. Nejhorší film o superhrdinech. Kdo čte komentáře, nepouštět. Ty dvě ztracené hodiny vašeho života vám už nikdo nevrátí. ()

Klajnik odpad!

Pustil jsem to na bytě u kámošů a na otázku: "Co to je?" odpověděl: "Film, který nás teď dvě hodiny bude srát." Přesně to se dělo, ale když se divák povznese nad samotný fakt, že nikdo z tvůrčího týmu se ani trošku nesnažil a divákům je tak nabízeno komediální dno, tak film nabízí i jistou vrstvu, která přivádí k údivu. Přijde mi až zarážející, jak nevtipný tento odpudivý počin je. Melissu McCarthy jsem měl za vyžranou afektovanou prasnici vtipkující o své vagíně, ale překvapilo mě, jak tahle debilní kunda postrádá jakýkoli práh studu. Aristoteles napsal, že schopnost jedince stydět se, je pro běh obce zcela zásadní a "člověk", který toho schopen není, musí být vyobcován. Melissa bezostyšně udělá zcela cokoli. Překvapuje mě, co je schopna odříkávat za repliky a jak je ochotna se nechat vyobrazit. Je to hloupá tlustá paní, která si myslí, že  když ze sebe bude dělat úplnou píču a bude nechutná, tak si získá smích obecenstva. K tomu se váže fakt, že ta velkoprostorová kunda ve filmu žere syrové kuřecí (několikrát) a má crush na chlapa, co má místo rukou krabí klepeta. Její charakter má být nemehlo, ale zde to nefunguje a Melissa si získává jen antipatie. Přesto je podivuhodné, jak nechutný se tento počin odvážil být. Slyšel jsem, že tyhle sračky produkuje Melissin manžel, kterej ji obsazuje do hlavních rolí. Podle mě ji ten chlap nesnáší. Jinak by snad nedovolil, aby se ukazovala v takovym světle. Kdybych jí chtěl ponížit, napsal bych film přesně takhle. Ona by do toho šla, protože je vypatlaná, neuvědomujíc si, jakou ostudu si udělá. ()