Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal. (Netflix)

mcamino

Vcelku aktuální téma, seriál se mi líbil moc. Mám rád tématiku nástrah blízké budoucnosti, v tomto případě v podstatě současnosti. Obraz toho, co dokáže s normálním člověkem udělat jeho virtuální tvář. Jen jsem nečekal, že jeden příběh bude na 8 dílů. Vše nasvědčovalo tomu, že se v prvním dílem příběh uzavře a seriál bude něco na způsob Black Mirror. Příjemně mě překvapilo, že se příběh protáhl na 8 dílů a v každém přicházely zvraty, díky nimž seriál nebyl nudný, a tak akorát dlouhý. ()

PeDe

Spoiler. Nechcem sa vela rozpisovat, ale jedna vec ma dost zaraza - ked sa obycajny detektiv snazi dostat na poziciu vysetrovatela vrazd, a aj sa mu to podari, ale kazda postava odhali toho na pripade viac ako on. Inak nic, pribeh napinavy, plny zvratov a prekvapeni, vela slepych uliciek, koniec ma prekvapil. ()

KuceraJohny

Překvapivě velmi zajímavá minisérie, která mě skutečně bavila až do konce. Nejsem ten typ člověka, který by vyhledával zrovna detektivní či vražedné příběhy, ale Clickbait mě pohltil a každý díl jsem nutně potřeboval vědět co se stane dál. Líbilo se mi jak byli zpracované jednotlivé epizody, protože díky ním jsme vždy měly možnost nahlédnout do života hlavních postav a přitom postupně zjišťovat, kdo tedy za vším vězí. Co se týče příběhu, tak ten byl dobře promyšlený jelikož jsem si více jak půlku seriálu byl téměř jistý, že vím o koho se jedná, až jsem najednou narazil. Poté jsem opět nabyl jasného dojmu a přestalo mě to na chvíli bavit až do momentu, kdy jsem opět zjistil, že jsem se pletl. Zkrátka s tímto přístupem jsem byl velmi spokojený. Byl jsem rád i za dobré herecké výkony pro mě neznámých herců, díky nímž jsem si připadal jako by se vše skutečně dělo. Na závěr pouze doplním mé vřelé doporučení. ()

LadyLokiLili

Podle těch recenzí tady nevím, jestli jsme se všichni dívali na stejný serial.  Herecké výkony mi přišli absurdně směšné, postavy byly extrémně nesympatické a celá zápletka měla docela nelogickou pointu. Podle toho hodnocení tady bych teda očekávala mnohem více. Za mě fakt slabé, nezajímavé… rozhodně to nedosahuje takových kvalit, jak ukazuje hodnocení, minimálně pro mě ne. ()

Adoshek

Perfektni mini-serie,ale ten konec….ten konec je zklamani. Az do posledniho dilu jsem to videl na jasnych 5*,ale davam jen 4 a to jen za to,ze do posledniho dilu to byla skvela podivana. Takhle podělat skvěle rozjetý psychologický thriller je fakt škoda :( ()

hanca.uh

80% za tuto povedenou krimi minisérii. Příjemné rozdělení na 8 dílů se zaměřením na konkrétní osobu a její postavení+role v příběhu, takže po každém dílu jsem měla v hlavě jiný "tip" na vraha - což bylo docela osvěžující:-)). Neskutečně mě tady uritovaly obě hlavní ženské představitelky (manželka a sestra, obě ošklivky:-)), přičemž Pia (sestra) byla vyloženě nesympatická pinda:-)). Závěr a rozuzlení v 8. dílu mě trochu zklamal - nepřesvědčil mě, proto body z hodnocení dolů. Jinak ok. ()

IAMAD

Jsem v půlce a zatím hodně dobrý! Dobře natočené, chytlavý příběh, slušně zahraný. Doufám, že nepokazí závěr. P.S. Tak dokoukáno a výborný až děsivý co se fakt může stát. ()

lineker

Tak tohle vás od prvního dílu zahákne na udičku a do posledního nepustí. Seriál je vlastně jedním velkým mementem sociálních sítí, které nemusí být vždy jen užitečným pomocníkem. Jednotlivé díly jsou příběhy lidí, kteří jsou různými způsoby v případu zainteresovány. A to je možná moje jediná malá výtka. Někdy jsem měl pocit, že to odvádí od děje samotného vyšetřování. I tak se tohle Netflixu hodně povedlo. ()

fernandez

Typicky priklad serialu, ze ktereho mohl byt napinavy film, ale misto toho ho natahli na silene nudny a prazdny serial, kde vetsina deje je o nicem. Dalo se to dokoukat jen se silnym sebezaprenim a s vypnutim mozku. Vysetruji tu snad uplne vsichni, krome policejnich slozek, postavy se chovaji nelogicky a nerealne, pripad se posouva jen diky nesmyslnym nahodam (klic pod rohozkou - vazne??) a diky tomu, ze kazda druha postava je bud "hacker" nebo aspon jednoho zna. Do toho je serial i plny chyb v detailech napr. ze si postava koupila kvetiny bez placeni nebo ze manzelka napise Pie zpravu "prijd rychle domu, je to urgentni" a po prichodu do domu si Pii nikdo nevsima. Finale uz je jen tresinka na dortu toho celeho nesmyslu. ()

adzedan13

Hodně zajímavý a napínavý seriál, ale trochu mi vadilo, jak jsou některé věci nedomyšlené a nereálné. Všechny postavy se chopí vyšetřování, nikdo z toho nemá žádný problém, jedním kliknutím úplně na pohodu vyhledají identitu a adresu dotyčného... To trochu kazí celkový zážitek, u některých scén jsem opravdu musela kroutit oči, jak to bylo absurdní. ()

Jaros.mil

Perfektní děj, a neskutečně reálný příběh. Každou epizodu další zvrat, vážně skvělá pecka. Dlouho jsem se u něčeho tak nezaselnul. Dojem německé detektivky se během prvních dílů vytratí a ze seriálu se stane kyber lov s neuvěřitelně silným koncem. Každopádně vás to naučí nikomu neříkat svá hesla. ()

PaTa.Freya

Hodně pěkně udělaný seriál. Tomuhle bych snad i věřil, že se to stalo v reálném/našem světě. Navrch finále velmi překvapilo, tleskám. ()

matko2351

Velmi sa mi pacil namet serialu. Ten prvotny dojem, ze si otec rodiny Nick vsetko zasluzil, pre jeho klamstva, spravanie (ktore tak krasne vykreslili hned v uvode) az po poslednu cast, kde sme sa vlastne dozvedeli ze nie vsetko co nam povedali musi byt pravda. Ako jeho udajna milenka klamala, ze ho videla, aj ked sa dusovala ze spolu spali. Zaujimave bolo aj sledovanie vysetrovania pomocou roznych postav. Koniec sa ma totalne zabil. Z nevinnej hry sa stalo nieco co ma dokazalo drzat v napati az do konca. Pre mna prekvapenie. ()

Matrix44

Taký typický Netflixový seriál, kde samozrejme nemôže chýbať zmiešaná mulitkuti rodina, a na vrch tu ešte máme dobrého fešného mierumilovného moslimského detektíva z ktorého musí byť namäkko nejedná zakomplexovaná nesympatická šeredka ako Zoe Kazan a telenovela sa môže začať :( ()

MatoPalkes

Ak mala Zoe Kazan za úlohu zahrať extrémne nesympatickú postavu, tak sa jej to podarilo na jednotku. Inak sa seriál pozeralo dobre, vizuál fajn a hlavný vinník neuhádnuteľný. Slabšie 4*. ()

Chenso

Nevím z čeho jsou všichni tak utření ,ale ať už pomalý nudný děj ,nebo ještě tupější konec ,všechno za mě stálo za starýho babiše. A to jsem si i občas řekl že je to ok,dokud nepřišla ta hlavni pointa a vysvětlení kdo a proč to udělal.Fakt super pointa- congrats ()

Dobry_clovek

Neverohodne dialogy, nerealisticke chovani postav a ponekud prkenne herecke vykony snizuji napeti, ktereho by jinak v podobnem pribehu mohlo byt plno. To, ze si parta pubertaku vsimne detailu, ktere neodhali ani policie a FBI, nebo, ze se hlavni hrdinka obrati na policii a potom je nastvana “ ze ji porad obtezuji “ je jen dalsim prikladem ponekud naivniho scenare. Ano, divak je zvedavy na dalsi dil protoze chce vedet jak to dopadne a jaka bude pointa, ale zaroven ma pocit, ze sleduje neco, co by v realnem svete probihalo uplne jinak a proto nema k postavam zadny citovy vztah. Je to presne ten typ serialu, ke kteremu se divak priste uz znovu nevrati. ()