Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy. (Netflix)

MoiJe

Ako vianočné romantické komédie, treťotriedny scenár, ale milé a pozitívne. Strašne zlé vedľajšie postavy, ani jediná nebola ani zábavná ani zaujímavá (konkr. na Fortune Feimster už mám alergiu). ()

Praxis

Mno... Je to rodinný. To se musí nechat. Pár vtipných hlášek i akčních scén - především párty v domě je dost podařená, ale jináč. Slabý. Aspoň, že mezi herci evidentně tikala vzájemná chemie. Ostatně, když si museli prožít tolik šíleností :-) 40% ()

Alementina

Tak, jestli mate deti, tak tohle je idealni. Neteře si to hrozně užili a opravdu je to film pro děti a rodiče se modlí, aby děti tenhle den nechteli a oni nemuseli vymyslet dokonala pravidla, protože děti by vždy našli nějakou skulinku, jak ty pravidla obejit. Neteře by tomu daly plnou palbu. ()

M.i.k.e

na Yes day sem se celkem těšil v očekávání nenáročné rodinné zábavy.Tou Yes day opravdu je,bohužel ale jen asi do třicáté minuty.Zhruba v té době totiž musí dojít na potřebné komplikace - aby se na konci jakože všichni poučili (což sem sice čekal,ale ne takhle brzo) a od té chvíle to jde s filmem jen a jen z kopce.Oddechová zábava tu přechází do uječeného a otravného módu a některé scény je vyloženě utrpení sledovat.Míchá se tu křeč se zbytečným natahování už tak nataženého a nevtipného a i když chápu,že v rámci komedie se vše mnohdy zbytečně žene za hranu (protože jinak by asi tvůrci měli pocit,že to nemůže být zábava),jednou bych se rád dočkal nové komedie,která bude zábavná a přesto obyčejná a nebude si pomáhat tímhle.A nebo je to možná rozdílnou náturou Američanů a pro mě je to prostě jen nepochopitelné,včetně moderního rodičovství...40% ()

Aljak

Skôr by som povedal, že "Stupid Kids Day"... Tie decká mi išli počas celého filmu ohromne na nervy, a fakt mi bolo ľúto ústrednej dvojice manželov, ktorí sa ocitli v nemilosti, lebo si dovolili svoje "milé" detičky vychovať a používať pri tom aj slová ako Nie, Nemôžeš, Nerob. Takže od toho sa odvíjali aj celé moje dojmy z tohto filmu, ktorý bol typickou "manifestáciou" tzv. family comedies plných nereálnych nezmyslov, na ktorých sa však bohužiaľ nedalo ani len pobaviť. Bolo to všetko nanajvýš infantílne a vhodné asi tak pre kategóriu deciek do 12 rokov. ()

Figu

Je to prostě normální rodinnej flák, kterej má možná lepší myšlenku než samotný provedení. A u té myšlenky bych se rád pozastavil, páč jestli někomu přijde inspirativní, skrz hec vašich dětí a následnou jejich odměnu v podobě dne s odpovědí ANO, tak achtung, achtung, achtung! Mojí ženu to pro naše ratolesti napadlo a... I když jsme neprováděli takový zvěrstva jako v Yesday, tak moje nervy přesto solidně tekly! Opatrně rodinky... :) 55% ()

bourec

Ten film sice slibuje celkem slušnou podívanou, ale skutek utekl. Kromě prvních dvaceti minut, a pak pár střípků ve zbytku filmu je to ukvičená pitomina, kdy scény s pěnou spíš odkazovaly k hrátkám retardovanejch dětí z ústavu pro duševní poruchy. Stejně jako rvačka o růžovýho plyšáka (ani už nevím, co to bylo za zvíře) dvou dospělejch ženskejch. Hroznej film, kterýmu sem dal dvě usmolený hvězdy ještě ze soucitu.30%. ()

Streeper

Na to, že se jedná o původní Netflix film, tak je to vcelku příjemná a vtipní rodinná komedie, kterou jsem si užila. Bavilo mě to, zasmála jsem se, herecky je to fajn. Vyloženě tam nejsou žádné trapné scénky nebo vtipy. Navíc bych mu dala nálepku jako opravdový rodinný film, který si užijou nejen rodiče, ale i ti nejmenší. ()

necisty

Dívat se na to s dětma asi není úplně špatný nápad, je tam pár vhodných výchovných bodů, ale já zatím žádné nemám. Tak mi to přišlo v mnoha situacích dost hloupé. Pravda ale, že ústřední dvojka byla povedená a chemie mezi nimi byla. Třeba si na to pak vzpomenu. ()

Johnny.ARN odpad!

Netflix produkuje strašné hovná. Garnerka ma v poslednej dobe svojimi projektmi len vytáča a irituje. Film určený pre veľmi úzke publikum. No čo, Arteta stratil esprit podpriemerneho režiséra. ODPAD! ()

Mrkvič

Tak to bylo otřesný. Zezačátku jsem trapnosti ještě přehlížel a říkal si, že né, to půjde. Ono to ale šlo stále míň a míň. Zápletka - budiž. Logika - radši nehledat. Ponaučení - jo, dobrý. Co ale dělá a shazuje celý film, jsou herci. Táta od rodiny by šel a snad jen ve scénách, kdy ulítává celá familie, se nechal strhnout k odpudivým kreacím. Máma v podání Garnerové je na tom mnohem, mnohem (a napsal bych i třetí mnohem, kdyby jí netrumflo několik tlustých ječících různě poblázněných ženských) hůř. Její už starší ksich při šklebení, hecování, rádoby naštvání a dalším pitvoření vypadá fakt strašně odpudivě. U dětí platí víceméně to samé. Nesympatické malé potvory. Snad jen nejstarší dceru bych díky její "vyspělosti", díky které se nepitvoří jako ostatní, ve filmu snesl. A tak snad jediným světlým bodem filmu je policista. Osamělý, trochu hláškující a docela sympaticky vypadající figurka. ()

oveckaoa

Za mě ano z těch komedií z poslední doby nejlepší z tvorby Netflixu zlatý klenot dokonce. Má to sympatické postavy dobrý děj a je to vtipné plusové body navíc za absenci fekálních scén (je zde jen jedna scéna kdy mimino počurá otce, ale má tak minutu) což je v dnešní době snad zázrak. Mínus pouze za feminismus nevím jestli je to trend dávat do komedií neschopné chlapy nebo někomu to přijde vtipné, ale mě ne. Jinak překvapivě na americkou komedií zde není moc černých (tuším tak dva ) a dokonce se dostalo i na Asiatku otázka je co na to teroristická BLM?. P.s. to s tím koncertem si mohly odpustit ne každý koncert přitahuje smažky a podobný lidský odpad. ()

lykan9

Yes Day je komedie, která má velmi vtipný začátek, ale od poloviny se vše změní v tradiční rodinou komedii, která má jasný moralistický řád a 1000x viděné téma. Garner to pořád sluší a Jenna Ortega je nejen nádherná, ale její hraní je příjemné, skvěle sekunduje i Edgar Ramirez, ale dětští herci Julian Lerner a Everly Carganilla jsou hrozní a protivní. Celek se však drží úctyhodně a opravdu jsem se párkrát od srdce zasmál. Za mě dobrý. ()

Master19

Obsah filmu moc nesedí. Rodičům říkat "ne" vůbec nevadí, jsou to děti kterým se to nelíbí a pak je tu tajemný muž s hnusnými kroketami, který přijde s nápadem na yes day. Pak se to rozjede a místy to má docela spád. Je to ale jen běžná rodinná komedie s neskutečně protivnou Jennier Garner. ()

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)