Řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. (Netflix)

M.i.k.e

podpůměrná upířina s fajn vizuálem a dobrou hudbou.Bohužel dějově to není nic světoborného a i přes střídmou délku sem se víc nudil než bavil.Na druhou stranu jsou ale i mnohem horší a neměl sem z Nočních zubů na konci pocit,že mi byla provedena lobotomie.Zdravím Twilight ságu...50% ()

bourec

Vizuálně to vůbec nevypadalo jako film o upírech. Vizuálně spíš jak film o nočních pařmenech plnej vaty, a jen občas se něco dělo. I ty krvavý scény byli buď z dálky, a nebo jen v našich představách. Slabota. A světe div se, zase Netfilck. 40%. ()

Nach

Ten film, ač má fakt pěkný vizuál, tak rychle vyprchá z hlavy, až to není pěkný. Skoro jsem zapomněl na něj napsat komentář a ohodnotit ho, tak rychle mi odešel z hlavy. Vše je zde maximálně průměrné. Akce, kamera, postavy. Je to celé až příliš o budování velkého světa, který by chtěl být jako nový Kmotr, ale nedaří se mu to. Průser to není, ale ani film, který bych si opakovaně pouštěl. Na to upírský žánr má až moc kvalitních bratříčků (Drakula, Interview s upírem, Svítání, či Blade). 55% ()

Juto

Film vyzerá úžasne po vizuálnej stránke. ,,Nočné zuby" sršali sexepílom, čo sa vo Vampire Noir vždy cení. Pri hlbšom ponorení sa do deja to však bolo trochu bezcieľne a filmu chýba hĺbka. I napriek tomu som sa pri filme dobre zabavil.  6/10 ()

oveckaoa

Tenhle film si podkopává nohy sám pod sebou tak, že lidi a upíři spolu bojují po čase jich to přestane bavit a domluví se spolu na míru tento mír má 3 podmínky nebudou na sebe upozorňovat nebudou zabíjet ty co to nechtějí (co to je za blbost to jako chodily za lidma a ptaly se tebe můžeme vysát on řekl nemůžete tak oni mu řekly dobře nashledanou) a nebudou lozit do jakési Doyle Heights (proč k tomu se dostanu). Tak, že chlápek vozí dvě upírky od místa k místu a oni tam zabíjejí vůdce upírů jelikož chtějí převrat. Nikomu až na jednoho týpka na konci zde nefungují mobily a ani nikdo se nedívá na televizi jinak by přišly na to, že se něco děje a ty upírské klany jsou tak slabé, že jich dokážou zničit  2 ženské a jeden chlápek pravděpodobně se to inspirovalo Underworldem kde to samé dokázala jedna ženská a jeden vlkodlak/upír nebo kdo to vůbec byl. Toho chlápka se snaží zachránit jeho brácha z Doyle Heights co je lovec upírů a má ve svém klanu zhruba 9 lidí proč se jich teda upíři bojí  je záhada.  Jinak je to lepší průměr jen ta debilita to prostě ničí.  P.s. Megan Fox  je tam tak 5 minut měla by vyměnit agenta neboť mě přijde, že bere snad každý film co ji osloví což je smutné 60 procent ()

VanTom

Snaha o "discocool" styl se cení a občas se i daří, postavy z většiny aspoň neotravují (a zahoření vyplašeného mladíka pro šik upírku Debby Ryan se dá pochopit), ale zápletka přebírání moci porušením příměří, když už se komplet vyžvaní, nemá zrovna tah na bránu a dojíždí proto jen vlažně (a hlavně totálně nedotaženě). Vlastně by celonoční krvavý trip po exkluzivních klubech mohl být fajn, kdyby se režisér, zjevně přeceňující síly své i rozpočtové, nepokoušel také o zárodky akčních rvaček (při kterých střílí kušemi pánubohu do oken). ()

Jaro.Krafcik

Klasický netflix multikulti a lgbt ale to nevadí. Nápad celkom fajn. Len dosť zdĺhavý film. Cielovka nie som ale za ten dabing a pár dobrých scén objektívne za tri hviezidčky. Veľa filmov o upíroch až tak nie je keď to porovnám zo zombikmi. Treba doplniť aj že vo filme Sa objaví Megan Fox. Len toľko k tunajšiej databáze ale tak chyby robí každý. 3* ()

Ricky_CZ

Narovinu se přiznávám, že jsem to vzdal asi 30 minut před koncem. Jediným pozitivem na filmu jsou prsa Sydney Sweeney, celková Megan Fox (Obojí figurující asi 3 minuty) a pak šukézní kukuč Lucy Fry. Nicméně celkově je film očividně určen teenage puberťačkám, mezi které se neřadím. Schopnosti upírů se zde vyzdvihují, jen když se to scénáři hodí a to ještě ideálně mimo kameru. Když už jde o fight na kameru, je to vlastně k smíchu... Celé je to k smíchu. Být ty děvčata nahé, dám ale o hvězdu víc! ()

Flopik

Toto si tak pýtalo aby to bola skôr akčná komédia alebo ešte možno hororovejšie pojatie, ale rozhodne nie takto. Prvá hodinka sa ešte dala, celkom bavila, ale s pribúdajúcimi minútami som sa začínal hrozne nudiť. Upírky výborné a sexi, hlavný hrdina sympaťák ale chýbalo tomu naozaj dosť. Hudba vo filme skvelá. U mňa čisté 3* a viac ako priemer to rozhodne nieje. Škoda. ()

Bozvav

Jako celek totálně nefunkční upíročíčovina, ve které nefungovalo vlastně nic. Upíři nezajímavý lůzři, dvě hlavní hrdinky adolescentní nesympatické kravky, Viktor kokot a řidič tak trochu chudák od vedle. Jako horor nefunkční, jako romantická teen blbina málo načinčané a jako akční thiller ani omylem. Nudné, hloupé, za mne tak jedno kousnutí od odpadu. ()

Rathalos

Americka nuda o upiroch,ktora nie je zaujimava takmer nicim,o horore sa rozpravat urcite neda,jedine,co ma naozaj zaujalo,bola hudba,ta sa mi velmi pacila a este zaver bol ako tak stravitelny,no zostatok nestoji ani za rec...:-) ()

BOURQUE

Mnohokrát videný a spracovaný scenár, ale oveľa v horšej kvalite, ako je to v prípade Twilight (viem, toho sa týka len okrajovo) alebo iných podobných snímok. Moderné prostredie a postavy charakteristické pre dnešnú dobu. Bohužiaľ, jak herecké výkony tak aj herecké charizmy tu chýbajú. Jeden zo snímok, ktorý potvrdzuje, že v sídle Netflixu občas vzniknú „zaujímavé“ ozhodnutia.Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Olík

Moderní upířina (moderním není myšleno styl Bella vs. Edward)….noční kluby, krvavé zuby, atraktivní křivky. Takové to tváříme se děsně trendy, ale v pointě jsme jenom jednorázová jednohubka dobrá jako kulisa k domácím pracím. ()

Hapretor

Po traileru jsem si řekl, že to bude kravina ... ale ono to bylo takové roztomilé a maličko brutální romantické teen vampire movie ... takový hodně hooodně  hoooooooodně lepší Twilight ... he he ... ()

Rockerman odpad!

Hrozná hovadina! Slátanina, kde člověk pomáhá upírkám, upíři zabíjejí upíry a kluk se zamiluje do upírky a ona do něj. Celé zabaleno do nezáživné nudy, kterou ani Theon Greyjoj nezachránil. A ještě ta nehudba navrch! Pryč od toho! ()

helraiser

Tak tohle fakt ne. Je naprosto neuvěřitelné, že v dnešní době není nikdo schopnej natočit pořádnej upíří film s alespoň troškou atmosféry. To co se v pohodě zvládalo v 60.- 80. letech tak v dnešní době s dnešníma možnostma není nikdo schopnej natočit. no tak jako fakt sorry, ale naposledy koukatelná upířina s dobrou atmoškou byla Třicet dní dlouhá noc. Tohle byl těžkej opruz a opravdu v los zklamání. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD