Vikingové: Valhalla

• USA Vikings: Valhalla
USA, (2022–2024), 21 h 16 min (Minutáž: 43–60 min)

Tvorcovia:

Jeb Stuart

Kamera:

Peter Robertson

Hudba:

Trevor Morris

Álfrún Laufeyjardóttir, Frida Gustavsson, Joakim Nätterqvist, Bosco Hogan, Mark Huberman, Kenneth M. Christensen, Yvonne Mai, Hafþór Júlíus Björnsson (viac)

Po sto letech povstane nová generace legendárních hrdinů, aby vzala osud do svých rukou a vešla do dějin. (Netflix)

Recenzie používateľa Petr.Kocfeld k tomuto seriálu (5)

Gróňané (2022) (S01E01)

Zklamání to pro mne nebylo.Kostýmy,hudba a režie jsou dobré.Herci jsou dobří a lokace pěkné.Vikingové jsou dobrým filmovým počinem.Dávám 60 procent a 3 hvězdy.Tato epizoda je pěkná a docela svižná a souboje a romantika jsou dobré.Celkem pěkný a dobře zahraný snímek.Mimochodem ženy vikingů prý válčily taky...Drakkary vypadají autenticky a plavba v bouři je zajímavá.Celkem se mi to líbí.Hlavně souboje,hudba a kostýmy. ()

Močály (2022) (S01E03)

Tato epizoda se mi docela líbila.Hlavně ty souboje,kde vikingové bojují s křestany.Dávám 3 hvězdy.Prostředí je také moc pěkné a herci jsou dobří.Dávám 60 procent.Souboj s králem je také dobrý a bažiny jsou docela nebezpečné...Vcelku povedený díl. ()

Most (2022) (S01E04)

Mně se to docela líbilo.Bitva a prostředí velmi dobré a tato epizoda je dobrá a atraktivní.Dávám 3 hvězdy a 60 procent.Bitva to byla mezi Anglií a Vikingy a tato bitva se odehrávala na jistém mostě,který oni Vikingové zničili a pobili Angličany,kteří byli jejími úhlavními nepřáteli...Vikingové si také před bitvou postavili Drakkary a poté je v bitvě použili.Vikingové porazili v bitvě Anglického krále a Anglickou lady.Bitva to byla velkolepá a krutá. ()

Zázrak (2022) (S01E05)

Dobrý příběh,pěkná hudba a atmosféra a taky hezké kostýmy.Dám 60 procent.Tato epizoda je dobrá a je zde nový král Knut a řada bitev a taky trochu temná atmosféra a zde také obětují jistou vikingskou ženu. ()

Rozhodnutí (2022) (S01E07)

Vikingové mě tentokráte nezklamali.Pěkné a působivé.Kostýmy a lokace jsou pěkné.Drakkary jsou zajímavé a tento seriál se mi docela líbil.Dávám 60 procent.Celkem dobrý děj doplnuje tuto epizodu a je celkem dobrá. ()

Spin-off Vikingů nabírá obsazení

Spin-off Vikingů nabírá obsazení

28.01.2021

Chystaný seriál Vikings: Valhalla od Netflixu nabírá obsazení. Spin-off původních Vikingů, kteří završili svoji cestu v šesté řadě, bude využívat stejných irských kulis a z pozice producenta na něj… (viac)