Olaf uzavře dohodu s Kårem a Kattegat se chystá odrazit útok. V době Knutovy nepřítomnosti vládne Anglii jeho otec Sweyn Vidlivous po boku Edmunda. (Netflix)

LachtanShows

Až mě trochu překvapuje, že i u tohoto seroše, který oproti původním Vikingům staví série jen na současném mustru 8 epizod, se úplně nešetří úbytkem postav a i ty, které se zpočátku profilovaly jako stálíci pro budoucí dění, nás najednou opouštějí. Ale pro vývoj seriálu je to dost důležité. ()

Petr.Kocfeld

Vikingové mě tentokráte nezklamali.Pěkné a působivé.Kostýmy a lokace jsou pěkné.Drakkary jsou zajímavé a tento seriál se mi docela líbil.Dávám 60 procent.Celkem dobrý děj doplnuje tuto epizodu a je celkem dobrá. ()

kenkaku

Hrozně se všude mluví a děj se vleče. Je hezké, jak se scénář popasoval se smrtí (30.11.1016) jedné z postav. Velice vkusné. To je ale tak jediné co stojí za pozornost (zbytek má scénář historicky celkem popletené Knut si totiž Emmu vzal až po Edmundově smrti). To jsou ale jen historické detaily, které scénář nijak nebalancuje záživnou podívanou. ()