Cenná väzenkyňa utečie z väzby Novej republiky a hľadanie odpovedí znovu spojí dve staré priateľky. (Disney+)

Elerrina

Pokud jste neviděli ultradementní finále čtvrté série Rebels, tak jste vlastně ve veké výhodě, protože ještě můžete doufat ve smysluplnost zápletky. Ten, kdo je s tím večerníčkem seznámený, bohužel ví, že admirála Thrawna a Ezru si na konci odnesly jakési létající vesmírné velryby (nebo možná sépie, who knows). Takže je samozřejmě naprosto logické, že po několika letech od této události je nalezena mapa k místu jejich pobytu v tisíc let starém chrámu nějakých čarodějnic. Možná budeme ještě s láskou vzpomínat na Obi-wana a Bobu Fetta. ()

SpaceOdyseus

Konecne doslo na serial o nekom jinem nez mlcenlivem drsnakovi v hlme, co malo mluvi. Konecne doslo poradne na svetelne mece. Ale pral bych si aby se toho zhostil nejaky sikovnejsi rejza nez Filoni. Treba uvodni akce s Ahsokou v chramu urcite znela lepe na papire, nez na obrazovce. Nuda. ()

Litvicek

Rozejděte se, tady není nic k vidění. První epizoda a já nevím, jestli mám dřív zívat a nebo být nasraný. Nastínění nezajímavé zápletky chápeme. Jediovské akční scény už tolik né, protože jsem se FAKT nebavil. A nezaujatý monotónní postoj Rosario Dawson mi nepomáhá, protože vypadá, že by si v těch scénách taky nejradši zívla. ()

Ant_Antony

Ajaj... kdo nemá nakoukáno, bude mít problém... A to nemluvím o jiných paskvilech, které se objeví i tak... Očividně droidy přepere už i každý dítě holýma rukama a z probodnutí světelným mečem se na jipce zotavíte v řádu hodin... (hups, spoiler do druhého dílu) bravo Disney... ()

MiniMinion

(Recenze pro první dvě epizody) Před 15 lety se Ahsoka poprvé objevila ve filmu Klonové války, a nyní se konečně dočkala své vlastního seriálu. A tento seriál je pamlsek pro Star Wars fanoušky, protože opravdu působí jako Star Wars - Dave Filoni kombinuje styl původní trilogie, prequelů, jeho vlastního seriálu Povstalci, a do toho klasická inspirace samuraji i westerny. Postavy s Povstalců fungují v hrané formě skvěle, Rosario Dawson jako Ahsoka už se objevila ve dvou epizodách Mandaloriana, ale tentokrát má hlavní roli, a vede si skvěle. Natasha Liu Bordizzo v roli Sabine je zatím možná nejlepší novinkou z tohoto seriálu. Ray Stevenson (RIP) jako Baylan Skoll je rovněž fantastický. Příběh je nastaven skvěle, atmosféra funguje, vizuální efekty jsou výborné, snad jen dialog občas trochu drhne. Velice silný začátek. ()

warrenur

Dalsi z radu projektov "dojenia" SW-univerza. Hoci nie som jeho fanusik, sci-fi mozem. Po prvej epizode mozno skonstatovat genericky pribeh s mnozstvom sexy "zenskych" charakterov a plochym pribehom. Ray Stevenson je "dobry zaporak". Ale recyklovat koridorovu scenu? Nuz ale, ke ju fanusikovia tak miluju, preco nie?  "Zoznamovacia" puzzle scena s vyrovnanou Rosario/Ahsokou bola fajn. Kvitujem takisto zeleny makeup a oranzove slim-fit nohavice generalky Syndully ...a aby toho nebolo malo, dalsia zenska predstavitlka s rovnakymi obtiahnutymi oranzovymi "monterkami" - Natasha Liu Bordizzo v roli kapitanky Sabine Wren - prototypu korejskej sebavedomej nast-rocnej so slusnym farebnym prelivom. ;D Ale aby sa neslintalo len nad jej charakterom, doplnili ho i pozoruhodnym chlpatym mazlickom. Aku vymyslime zapletku? Tu najstarsiu...treba najst mapu, potom ju treba vediet dekodovat a snad nas povedie pribehom. Slabsi priemer. 45% ()

tomik99

Je to nefalšované pokračování Rebels, kdy se konečně dočkáme příběhu bez dějových odboček. Prvních pár minut bylo naprosto filmových. Fanoušci The Clone Wars a Rebels mají obrovskou výhodu, neboť k mají postavám silné pouto. Docela mě to překvapilo a po dlouhé době jsem vyloženě nadšený. Tady se potkaly moje očekávání. ()

aR3Zz

Fajné, divák vhozen rovnou do víru dění, ale to nebylo vůbec naškodu, ostatně tento model fungoval u celé SW filmové série. Překvapila mě kvalita, herecká i režisérská. Těším se na pokračování! ()

Hellierer

Je to neuvěřitelně dobré. Vizuálně to vypadá opulentně (narozdíl třeba od Manda), hudba šlape výtečně, má to ten správný SW feeling, závěrečné titulky jsou boží a strana záporáků působí správně zlověstně. JENŽE! Je to pořád projekt, který udělá radost hlavně fanouškům animovaných seriálů. Já je bohužel neviděl, proto nemám vztah k postavám a novinka se je sice snaží trochu představit, nýbrž nedostatečně. Pořád to patří k tomu nejlepšímu hranému, co se vyplodilo s Disneym u kormidla, ale kdyby to stálo více na vlastních nohách, jsem spokojenější. ()

Nykrous

Fuha, takovou hrůzu jsem nečekal. Pod 3 hvězdy nejdu snad jen kvůli tomu, že je to začátek a doufám, že se to zlepší. To je prostě stejné jako Kenobi (1. epka se mi dokonce líbila víc). Nechápu proč to tady nikomu nevadí a u Kenobiho se z toho mohl každý zbláznit. Příběhové zkratky na maximální úrovni. Vše se děje jen proto aby se to dělo, k tomu klasicky macguffin. Vše vypadá prostě hrozně levně a nemyslím tím vizuál. Akce mě fakt vyloženě vytáčela. Nic u ní není vidět, je pomalá a nelogická. Nulová výstavba. Já chápu, že to je ve starwars klasika, ale už mi to fakt začíná vadit a Ahsoka má prostě smůlu, že je tu až teď, kdy jsem to stejné viděl u každého SW live action seriálu. Dále bohůžel pro mě Rosiario Dawson prostě není Ahsoka. Já to z ní prostě necítím, ale to tomu seriálu nijak neberu. Sabine mě baví, Hera mi taky přijde super, Ezra se mi nezdá, ale uvidíme. No takových 5/10 a už teď začínám být smutný, tak mě snad ještě překvapí. ()

Milda003

Já jsem fanouškem SW.. viděl jsem všechny filmy, Mandalorian i Seriál CW takže jako vím kdo Ahsoka je. V Mandym byla úžasná.. Ale tady? Seriál Rebels jsem už nesledoval, protože jsem měl pocit, že už to pro mne není, oproti CW se to odehrávalo už jako mimo můj SW svět a nové postavy mi byli hodně nesympatické to je to co mi tady vadí.. Chtějí po někom aby naskočil do rozjetého vlaku. A je to nějaký moc takový přehnaný.. Mečem dělá ďoury o velikosti kanálového poklopu do metrový podlahy z kamene ve svatyni staré tisíce let, kde je mimochodem schovaná mapa k Ezrovy, kterej je nezvěstný cca 5 let, jak do ementalu, ale pak zase někdo jiný někoho propíchne a vlastně o nic nejde.. přežije to... Obi-wanovi to nebude sahat ani po kotníky.. ()

Mahowny

Disney šel full woke. Seriál kde jsou všechny hlavní postavy ženy, pak roboti a muži dělají pouze komparz. Jako kdyby si moje malé dcery hrály na Star wars. Vzbuzuje to schovívavý úsměv. ()