Dívka se po přestěhování do nového města stane svědkyní bizarní vraždy na večírku, kterého se zúčastní. Navíc začne mít podivné vize a nezvyklé touhy. (Netflix)

Facerr

Moje vlkodlačí prokletí tkví v tom, že když se přede mnou objeví nový film s vlkodlakem, vždycky srovnávám s krály žánru Americkým vlkodlakem v Londýně, nebo Nocí krvavých vlků. I když šlo o starší kousky, pořád se ji máloco vyrovná. Ani v tomhle případě se husí kůže nekonala ... a to ani náznakem. Norský Troll byl o třídu výš. ()

xxmurphyxx

Viking Wolf. Piči. Už ten ultra lacný názov mi mal rozsvietiť red flag. Holt moja smola. Skôr Digi Wolf. Ale mať za sebou lobotómiu alebo znova 17násť, tak tomu prisolím o jednu možno dve hviezdy na viac. ()

schluke

Konec ať se každej domyslí sám co, průměrný horor s klasickými klišé, ale plno věcí se bohužel nechává na divákově fantazii... ()

brasek

Mierne nespokojnosť ma ovládla po zhliadnutí tohto snímku. Malá hororová rozprávka, ktorá má aj nejaké napätie, aj divák očakáva nejaké zvraty sa zmení na fádnu záležitosť smerujúcu ku finálovému dejovému mešuge. ()

Tomko87

Solídny vlkolačí vyvražďovák. I keď vĺčik pôsobí až moc digitálne. Ale ako takéto experimenty ja rád. Prvo troll potom vlkolak, poďme ďalej perte to do mňa ! ()

jouzy odpad!

Slátanina největšího kalibru!!! Nuda, nuda, nuda!!! Odporní herci, odporné vše! Lidé kteří to tady opěvují, asi neviděli pořádný film. Chce se mi zvracet!!!!!!! To už se raději podívám na Babičku a vím že to alespoň dokoukám a nepogrcám se z hnusných ksichtů!!! Ave ()

Sebule

Tohle nebyl vlkodlak, ale tak maximálně menší vlkodav. Já se i těšil, ovšem přichází velké zklamání. Herci byli v pohodě, ale... Vůbec mě to nebavilo, vleklo se to i když to nemá ani dvě hodiny. CGI docela špatné... Absolutně bez akce, gradace, napětí, strachu, vlastně skoro nic, první půlku se vlastně nic neděje. Alespoň tam byl nějaký gore a možná mi prostě akorát ten film nesedl. Hodnocení: 3/10 ()

Scaevola

Výborná expozice s představením charakterů, lehčím, skoro teenagerovských strašením a funkčním nastíněním vlkodlačího mýtu se v druhé polovině bohužel rozpadá pod tíhou nikam nevedoucích zápletek (manžel v domácnosti, němá sestra, mladý profesor atd.), zbytečně roubovaných scén (autobus?!) a neladícího násilí. Úplný závěr sice přinesl citovou oblevu svou nejednoznačností, ale zachránit snímek už nedokázal. A také mi není jasné, jak se kletba přenášela, protože pakli by se počítal každý, koho bestie škrábla či kousla, Norska by dávno nebylo. ()

Kushina

Jako film měl potenciál, ale v hlavní dějové lince to prostě nebylo i ničem jiném, jak o vllkodlačím masakru a konec si domyslete sami.... Dalo se z toho rozhodně vymáčknout víc. 55% ()

Draconian

Norský horor pro mladší? No Norskem to vlastně kromě lesů ,moc ani nevonělo. Pubertačka se přistěhuje s rodinou do nového města, jde na pařbu s vrstevníky do lesa a nikde ani jeden blackmetalista? Prd Norsko:-)) Popravdě mit o připomínalo klasické teenage filmy z ameriky. Pubertačka se po pařbě stane svědkem toho, jak jí kámošku cosi odvleče krvavou do lesa a ona sama je obdařena škrábnutím. Je to sice spoiler....takže bacha... ...nicméně rovnou povím, že v lese řádí vlkodlak. Jeho podoba je solidní a ačkoliv se to nezdá z první čtvrtiny filmu, Vlk Viking se nebojí ukázat i drsnější záběry. I příběh vlastně není v rámci žánru špatný a rozhodně není sluníčkový, naopak pěkně seversky šedý a nepřináší nějaký happy end. To je vša všechen výčet pozitiv. Ten film je mnohdy velmi zrychlený, ač ukáže drsnější záběry, stává se, že je scéna rychle useknuta a nejméně v jednom místě máte silný pocit, že vás filmaři okradly o důležitou scénu. Film ale shazuje množství nelogičností...ale jako fakt hodně. U hororového béčka člověk nepotřebuje nic extra chytrého, ale tady je to hitparáda blbosti. Scéna, kdy jde policistka (matka pubertačky) spolu s lovci lovit do lesa domnělého vlka mě donutila žasnout. Nad tím, jestli to filmaři myslí vážně. Profi lovci jsou samozřejmě k hovnu a přemýšlení policistky je k naštvání. Byl to asi nejhorší lov vlka, jaký jsem viděl. A těch scén, které působily přinejmenším nedůvěryhodně tu bylo hodně. Nebyla to nuda, zajímal mě osud pubertačky, ke konci filmu to bylo vlastně solidní nechtěně "srandovní" béčko...ale mohlo to být daleko lepší. Snímek tedy zabavý, nabídne solidního vlkodlaka, ale plejáda nelogičností to hodně kazí. Takže za mě koukatelné, ale dobrý film to není. 50% ()

MorraEddie

Objektivně možná 5/10, ale tak sem se při sledování nasral, že to ještě o jeden stupeň snížím dolů. Já od Vikingulven čekal hrozně moc a to co jsem nakonec dostal mě strašně zklamalo. Tvůrci měli v rukou skvělý materiál, ale to co s ním přeedvedli se jen tak nevidí. Celá ta mytologie není vůbec využitá. Dobrých hororů o vlkodlacích je málo a tahle báchorka o vypelichaném vlkovi se k ním rozhodně nepřiřadí. ()

Miroslav.Zac

Natočit v dnešní době něčím zajímavý vlkodlačí film je umění. Norům se to skoro povedlo, jen kdyby film neobsahoval ty otravné "americké" prvky jako protivná outsiderská puberťačka, věčně se omlouvající rodiče, aspoň jedno fuck za minutu (proč ta otravná angličtina v norském filmu?) a tak dále... přitom začátek byl slibný - dokud si film nezačal hrát na další kopii americké produkce. Každopádně atmosféra kolem celé legendy je povedená, norská příroda kolem malého zapadákova taky. Podíváním se na tenhle film rozhodně čas nepromarníte. ()

Thalin

Nebyl to vyloženě průser, ale kdo ví jaká kvalita taky ne. Něco se začne víc dít až v druhé polovině, postavy jsou vcelku nemastné a neslané a paradoxně mi přišlo, že role nejvíc sedla akorát veterináři, zbytek e v tom jaksi plácal. Výsledná potvora opravdu působila trošku moc počítačově. Koukatelné to bylo, ale tak na jedno shlédnutí a za týden už si na to ani nevzpomenu. ()

babuška

no pohled norů na vlkodlaky, rozhodně nevychází z nějaké jejich mytologie ale ze všeobecného pojetí mýtu o těchto stvořeních, velký prostor zde dostává silná žena a slabí muži, to i ten rádoby lovec, myslel jsem, že dostane větší prostor, 50 minut se až na první oběť a poté na samotné setkání s vlkodlakem děje uplný prd, dialogy nic moc, poté masakr a otevřený konec, styl jak vlkodlak vypadá se mi líbil, až na propracovanost triků, tady asi někdo viděl vlka s nicholsnem, ale to je tak všechno, dějově to zaostává za dalšími filmy tohoto typu žánru ()

Accuphose odpad!

Tak jo, ten anglickej dabing je naprostá zrůdnost. Jen to vytáhne na světlo neherecký výkony, mizernej scénář, dramaturgii a dialogy. Kamera taky žádnej zázrak. Nakonec jsem si to dal v originále, protože to jinak dál nešlo. Přítel si zabouchne opakovaně klíče v autě, a paní policistka to honem vyřeší, jejda to je nešika panečku...  Pokračujem, v norštině to je malinko lepší, ale furt to je nuda bez napětí, strachu a atmosféry. V originále to je, možná na jednu hvězdu, ale za ten anglickej dabing si to zaslouží odpad. A nakonec je to spíš komedie... ()

Ron_F

Film se spoustou nelogičností. Ve městě dochází k brutálním vraždám, není přizván žádný speciální policejní útvar a vyšetřují to dva místní policisté bez zkušeností. Ani na lov „bestie“ není přizvána speciální jednotka, ale policisté zapojí pár místních nadšenců atd. Konec už byl dost přitažený za vlasy. Na druhou stranu z filmů o vlkodlacích, které v posledních letech vznikly, tento patří k těm zdařilejším a aspoň tam jsou vlkodlaci pořádně vidět a ne jako v jiných vlkodlačích filmech, kde vlkodlaka zahlédnete 5 minut před koncem. Za mě průměr. ()