Americký filmový horor, ve kterém se hrozbou nevinných lidí stává velké hejno nechvalně proslulých dravých rybek, kterým se podaří utéci z experimentálního vědeckého ústavu, financovaného americkou armádou. Jejich cesta vede přímo do blízkého jezera, které je vyhledávanou turistickou atrakcí a jehož břehy jsou v letních měsících obleženy lidmi, kteří se sem sjíždějí z celého širokého okolí, aby se tu opalovali nebo si zaplavali. V okamžiku, kdy se k jezeru blíží smrtelné nebezpečí v podobě hladových rybiček, přijíždí k jezeru také autobus plný malých školáků. (oficiálny text distribútora)

demented

Remake (v dobe svojho vzniku) 20 rokov starého filmu, ktorý sa na chlp podobá na originál. Čo je dosť smutné, pretože aj triky sú na úrovni roku 1975. Ale na druhej strane, čo by sme čakali od televízneho filmu, že? Zábavná béčkovosť vyviera zo všetkých strán, takže je to za *** :) ()

xaver odpad!

Je mi jedno, jestli je to kopie předešlého filmu nebo ne. Prostě je to naprostá hrůza. Neuvěřitelně stupidní film. ()

Haymar odpad!

Sledovat tenhle kinematografickej skvost nebo se raději dobrovolně nechat sežrat piraňama? Těžké rozhodování - na každý pád, v tom druhém případě alespoň nebudete trpět tak dlouho... A ta příšerná herečka (Alexandra Paul alias Hajzlhofova přítulkyně z Pobřežní blitky) tam sedla jak prdel na hrnec ()

aLPaC

Opravdu bych se chtěl ponořit do hlubin duší lidí, co se na takovýchto skvostech podílejí. Přeci všem musí být když si přečtou scénář dopředu jasné, že to bude sračka. Hercům, režisérovi, producentům atd. A to myslím všeobecně. Co je vede k tomu, že s tím chtějí spojit své jméno? Jestli je zkrátka do ničeho lepšího nevyberou, tak berou cokoliv, aby měli na jídlo. Nejspíš jo, jinak je to smutné. Ale abych nežral, znám daleko horší filmy. ()

Moviegod odpad!

Další z levných hororů z devadesátých let. Ze začátku jsem doufal že se to nebude podobat hororům typu Marabunta (Mravenci), ale šeredně jsem se zmýlil. TOHLE JE OTŘES. NEDOPORUČUJI!!! ()

beso74

Čarodejník Roger Corman sa rozhodol využiť práva na ním kedysi produkovanú piraňu a... spraviť ju ešte raz. Svet sa však za 17 rokov zmenil a navyše tu Piraňu aj videl. Ako som sa vtedy na tú novu verziu tešil, tak rýchlo má moja radosť opustila. A teraz, keď som si ju pustil s odstupom času, môj odmietavý postoj sa nezmenil. Tragédia, ktorá dehonestovala jednu z legiend žánru. Ešte šťastie, že pažravým rybičkám reputáciu zachránil istý francúzsky mäsiar... ()

JP84 odpad!

Jak levně natočit film?Nejdřív vezmete jeden starý horor a vystříháte z něj všechny akční scény.K tomu přidáte pár béčkových herců,které obléknete do stejného oblečení jako v původním filmu (to aby to s originálem ladilo) a natočíte s nimi pár nudných ukecaných záběrů.Přidáte jednu velkou tlupu dětía řekněte jim,aby vám ukázaly,jak se s amokem utíká z vody.No,a jako třešničku na dortu tam fláknete jednu mladou holku,která ukáže hrudník.Pak to stačí jen nějak splácat dohromady a hle,film je na světě.Pravda,není to žádné veledílo,ale to nevadí,na DVD si to na sebe vydělá a stejně se na to budou dívat jen nějací puberťáci. ()

AcHeRoN odpad!

Jakožto fanda béčkového hororu musím uznať, že tento film nadmieru naplnil moje očakávania, a teda: nasmial som sa "do popuku" (doslova)! V preklade: stupídne komentáre, totálne nelogické a nezmyselné veci vyskytujúce sa v scénari a v samotnom deji filmu, herecké výkony srovnateľné s nízko-rozpočtovými argentínskymi telenovelami, no proste film pre pravých labužníkov!!! Film odporúčam pozerať iba na vlastnú zodpovednosť ;) ()

aronofsky odpad!

Na tenhle film jsem se díval tak trochu z recese. I když jsem před jeho zhlédnutí neviděl hodnocení na ČSFD, věděl jsem, co to bude zač. Nejhorší na tom všem je, že ti tvůrci ani neví, jak otřesná pi**vina to je. (Nebo si myslíte, že Hitler věděl, že dělá špatné věci? Ne. Oni si to ani neuvědomí, jak velké zlo dokáží - Adolf i filmaři - stvořit). Jestli nastydnu, tak dostanu zápal plic! (Ti, co to viděli, ví o čem je řeč ;-) ()