Vo vianočnom filme Želanie pre Ježiška sa ukážkovo rozkmotrená rodina znova a znova snaží zmieriť. Nezodpovedný frajer, ktorého životnou náplňou je obšťastňovanie žien, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty dievčatko, čo ušlo z detského domova. Úspešný a sebavedomý manažér svoju spriaznenú dušu už našiel, ale predstaviť ju rodičom je preňho nočná mora. A dve osamelé osoby, ktoré už rezignovali na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu. (Continental film)

Peroon666 odpad!

Tak takovou nechutnou pičovinu mohl splodit pouze frigidní idiot a něco jiného, než odpad, tomu může dát jen někdo, kdo nema všech pět pohromadě. Nasrat... ()

mire.k

Příjemné překvapení. Sentiment stříká po celém bytě. Oddechový film na vánoční čas pro celou rodinu. Nic nedrhne. Herecké výkony dobré. Prostě opět film na který se člověk rád podívá a nemusí řešit co tím chtěl autor říci. Prostě pohádka pro dospělé i celou rodinu.  Láska nebeská po česku. Zatím dávám 4 hvězdy, protože polský vzor jsem zatím neviděl, tak nemůžu porovnat a nechávám si rezervu.  V pohádkovém předvánočním čase, kdy se z různých rádoby vtipných stokrát omílaných a víckrát nekoukatelných  pohádek chce zvracet, příjemné odlehčení. Ale pro chlapy Predátor a Vetřelci a teenagery Battle Royale jsou prostě lepší. ()

Pythonator

Vezměte špičkový polský film, který si to směle může rozdat s Láskou nebeskou a udělejte z něho průměrnou českou sračku. Je to prosté. Stači tam strčit české "hvězdy" a posrat režii. ()

Sa.sa

Milá vánoční komedie s dobrým obsazením i slušného děje... Má sice pár chyb, ale co je to romantika a tak to beru... ()

sfxod

V sále byla super nálada...smích střídal dojetí. V dnešní době skvělý relax, člověk přijde na jiné myšlenky. Nečekejte žádný akčňák, ale nudit se nebudete ()

Hanka_M

Marta Ferencová pro mě byla vždy synonymem mírného kýče a měla sklony spíše k brakovým komediím. Tento film je ale jiný, má duši a jistou dávku lidskosti i inteligence. Na úrovni ho drží především přítomnost Jaroslava Duška. Byť mě Krajčo s Maximovou nepřišli jako ideální filmový pár, svým příběhem diváka provedou citlivě a s lehkou dávkou humoru nakonec i celkem záživně. ()

nandumaly

Já na to nechtěl, ale byl jsem včera ukecán. Nablýskané cosi, co se opírá o polskou klasiku, již u upoutávek se mi ježil zátylek, protože "Ne! To snad ne! Proč?!" a nakonec se ukázalo, že právem. Obecně mám s vánočními filmy posledních let problém. Bylo to podobně zpackané, jako Šťastný nový rok, jehož jadranské pokračování si necháme ujít, ale na Pavláskovou si zajdeme. Tam tuším vánoční trefu. Doufám. Pokud ne, tak už vsadím jen na Jirku Stracha a jeho Anděly Páně, klidně jich může být stejně, co měla Sněhurka trpaslíků. ()

Ron_F

Musím říci, že jsem byl z filmu PŘÁNÍ JEŽÍŠKOVI mile překvapen. Ačkoliv si myslím, že autoři tohoto filmu se nechali inspirovat filmem Noel (Dárek z lásky), tak mi to nevadí. Česká verze je obohacena o humor. Příběh je příjemný, místy nepříliš realistický, ale zde mi to nevadí. Jedná se o příjemnou kombinaci romantiky, smutku i humoru. Na mě to zapůsobilo výborně. Ronil jsem slzičky i jsem se smál. Obsazení excelentní. Hlavně pan Dušek a také paní Holubová film krásně prozářili, Pauhofová výborná jako vždy, ale i ostatní herci byli úžasní. Dokonce i dětské hvězdy se po dlouhé době povedlo vybrat výborně. Tento film bude patřit k mým oblíbeným vánočním klasikám. ()

DiegoKanistr

Za mě za poslední roky jedna z povedenějších českých komedií. Pěkná oddychovka se skvělým obsazením. Několik dějových linek, několika rodin. Názorně ukázané příklady toho co se rodinám normálně děje nebo může dít. Pěkně jsem se u toho zasmál a skoro i dojal. Takže za mě lepší průměr. ()

cercilll

Moc prosím jako přání Ježíškovi příští rok jako dárek originální českou romantickou komedii a ne remake už tak dobrého remaku noc plná zázraků. ()

bemygirl

Milý, hezký a příjemný film. Richard Krajčo mě mile překvapil. A celkově to mělo hezkou vánoční atmosféru a dojemné okamžiky. Téměř se film vyrovnal polskému originálu Noc plná zázraků s kterého převzal téměř beze změn scénář. ()

Bagrowitz

Bojoval jsem s tím jestli jít nebo nejít do kina. Nesnaším Krajča. Navíc jeho "herecký výkon" v Gumpovi byl otřesnej. Člověk ale musí přiznat i to co nechce, zahrál to dobře. Vánoční zázrak se nekoná, ale teda jedna z lepších českých komedií poslední doby. Vánoční atmosféra dýchne, humoru je tam dost. Hezky to odsejpá, romantika je, až slzička ukápla. Sám si to nepustím, ale pokud to budou dávat v televizi a nebude nic lepšího, rád se podívám znovu. Dokonce je konečně je zas v něčem starej dobrej herec Dušek, takže si ho nebudu nutně spojovat jen s Toltékama, Čtyřma dohodama a krystalickýma klystýrama. ()

xray0045

Co tohle má být? Tohle je nejhorší Český film všech dob, ne že by byl špatně natočený, ale proto že se jedná o doslovný přepis Polského originálu s našimi herci. Už dlouho jsem nebyl tak strašně zhnusen z České filmové tvorby. Ani zrnko originality. Nejedná se jiné pojetí stejného příběhu jako když američané točí kopii severské detektivky, jedná se o naprosto totožný film jako Noc zázraků. Taková fušeřina je opravdu k zblití a Ferencová by se měla stydět, že se do něčeho takového pustila. Jedna hvězda je za chytrost Baczynskiho který stejný příběh nejenom 2x zkopíroval, ale ještě se mu ho bez práce podařilo prodat naivním Čechům. ()

gapa466

Myslím, že na tento film narazíme vždy o Vánocích. Nic proti tomu nemám, i když cílová skupina jsou spíše ženy. Já sám si to rozhodně znovu nepustím. Co se mi nelíbilo: bylo tam figur jak na orloji, předvídatelný konec. Co se mi líbilo: obsazení vskutku hvězdné, herecký výkon Valentýnky Bečkové (Stille Nacht super), příjemná Elizaveta Maximová. Celkově mírně nadprůměrné. ()