Vo vianočnom filme Želanie pre Ježiška sa ukážkovo rozkmotrená rodina znova a znova snaží zmieriť. Nezodpovedný frajer, ktorého životnou náplňou je obšťastňovanie žien, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty dievčatko, čo ušlo z detského domova. Úspešný a sebavedomý manažér svoju spriaznenú dušu už našiel, ale predstaviť ju rodičom je preňho nočná mora. A dve osamelé osoby, ktoré už rezignovali na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu. (Continental film)

vlcekmirek

Česká verze polské komedie "Listy do M." (Noc plná zázraků) slovinského režiséra Mitji Okorna a scénáristy Marcina Baczińskiego. Na to, že to byla jen kopie se to ještě docela dalo, ale spíš kvůli fajn obsazení. Krajčo, Langmajer, Polívková, Pauhofofvá, Hádek. Kdyby tam neprudil Dušek s Holubovou, bylo by to ještě lepší. Ale že by se k tomu člověk vracel, to ne. ()

Gilmak

Všichni jsou v prdeli, všechno se sere a přesto to vše dopadne dobře, naivní film na Vánoce, který nenadchne, ale ani neurazí. 51% ()

mabej

Polská verze se mi líbila o 50 procent víc. Něco překopírovat nešlo - třeba jak nacpat do Čech kostým Santy, ale budiž. Ale protože původní laťka byla původně opravdu vysoko, i o výrazně slabší české předělávce můžu klidně říct, že to ušlo. Neurazilo, nenadchlo, ale jsou horší vánoční filmy. ()