Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

Grázl83

Zlákán místním vysokým hodnocením jsem se moc těšil. Dostal jsem film ala Guy Ritchie trochu říznutý Tarantinem, ale se scénářem plným nesmyslů, které sráží celkové hodnocení. No a ten závěr je vyloženě odpad. Nakonec velmi slabé 3* ()

Kushina

Bullet train je přesně ten druh komedie, který se ještě tolik neukoukal. Stylem Deadpool (což je logické, když to režíroval stejný člověk). Každopádně Sandlerovky, Hartovky a podobné druhý komedií už jsou tak ohrané, že už člověka spíše otravují. Tohle byl ten druh akční komedie, u které se člověk fakt zabaví i když si říká: " To je ale píčovina!". Super příběh, dementně zábavný druh komedie, kotel akce a soubojů, co si vlastně víc přát? Leitch nám naservíroval pěkně velkou dávku zábavy a stačil mu k tomu jeden japonský rychlík. Tomu se zkrátka říká skill. 80% ()

quido_zidle

Hledá se Diesel aneb super jízda s Mašinkou Tomášem!! Brad Pitt byl geniální! Sem tam se to sice utápělo v opakujících se vtipech a zbytečně dlouhých rádobyvtipných dialozích, ale jako celek dost dobrý. ()

KritikRik

Je toto perfektní film? Ne, má hlubokou myšlenku a fascinující postavy? Ne a ne, ale je to zábava? Kur*a jo! Postavy jsou zábavné a sympatické, akce je stylová, film má krásné barvy a humor není k zahození. Je to ideální moderní film. In Lemon we trust. P.s. divil jsem se kolik herců si zde střihlo miniroli, film má takový celistvý nádech. ()

fafejt001

Taková  kokotina .  Jednu  za  Brada  , i když  nechápu    proč  hraje  v  takové zhovadilé    kravině . A to  doslova . Myslím ,  že  všechny  výborné  filmy  už  byly  ,  asi ,  natočeny  a  nyní  již  pár  let  se  vesměs  točí  v USA  takové  debil...viny .  Bude  se  točit   ,  zřejmě  ,  hodně  o  zabíjení , zbraních ,  drogách , různých  jiných   dalších  pohlavích  a  stupidních  příbězích !   .  Sorry  za  můj  názor .  I  když  ten ,   tady  nikoho  vlastně  nezajímá . Což  mi    nevadí .  Jěště  počkám  na  Avatara  2 ,  snad  se  na  to  bude  dát   dívat . ()

kritkMd

Už jenom to že se v moderním luxusním a puntičkářském vlaku sejdou nájemní vrazi a začnou si střílet a rozbíjet kebule je dostatek na vysoké hodnocení. Avšak dva bráchové z Británie a jejich perfektní hlášky, navíc k tomu Brad Pitt a vícero "příběhů" z toho dělají film na který bych šel několikrát. ()

Stoctyrec124

Nádherný, vtipný a příjmeně bláznivý letní film, který i přes svůj prostý a šáhlý děj je díky perfektnímu výkonu herců jedním z nejlepších filmů co jsem za poslední dobu viděl. ()

veverysiak

K dokonalosti menom Quentin chýbalo len trochu viac humoru a hlbších dialógov, inak sa niet za čo hanbiť, má to svižnú akciu, kľukatú zápletku, spoľahlivých aktérov, slušný bitúnok a parádne kulisy, takže 85%. ()

BrusVejn

Štýlová jazda v "exotickom" prostredí japonského rýchlovlaku. Film má svieže prevedenie s podareným humorom, akciou aj pasujúcimi flasbackmi. Aaron Taylor-Johnson si film kradne pre seba, naopak Pitt mi miestami prišiel docela drevený. Jediná vec čo trošku zamrzela je až príliš over the top finále s množstvom digitálnych trikov. Tu naozaj stačilo film ukončiť v o dosť komornejšom pojatí. ()

kockodan odpad!

Tak otřesnou japonsky dětinskou a dětinsky japonskou slátaninu v Americkém podání už jsem dlouho neviděl! Zlatý hřeb na konci byla nabotoxovaná Bullocková s taxidermovaným nepohyblivým strnulým ksichtem. Mohl by zde někdo vypíchnout alespoň jeden vtipný moment? Rád bych se poučil co je pro nerdy a incely považováno za "vtipné" a "humorné". Ani na jednu hvězdu bohužel nestačí nadržený LGBTQ+ Čaning Tejtum, který měl s Arm-Pittem jednu slušnou scénu o gay sexu za peníze, ale pak už byl jeho prvoplánový náhodný cestující-buzík jen trapná, stereotypní a naprosto zbytečná LGBTQ+ vycpávka! Akční scény byly SGIované na Windows 95??? Hlavně Brad Arm-Pitt v odtrženém zdemolovaném kokpitu vlaku vypadal jako Brad Arm-Pitt před green screen na který je promítán odtržený, zdemolovaný kokpit vlaku. A co ti dva britští klauni s tou převážně konverzační "komedií". Tam jsme se jako měli smíchy potrhat že si říkají dvojčata, a přitom jeden je bílý a druhý černý jak bota? Nebo snad měla být jejich comedy premisa že mají britský přízvuk? Jééé, koukej jak legračně mluví, mámo. Skoro jim nerozumíme! Subtitles, please!!! Jo, pro Amíky z Midwestu asi stále k popukání. Asi bych možná i dal jednu hvězdu, kdyby byly všechny scény s nima z filmu vystřáhány! A nejhorší ze všech?, ta růžová (takybritská) píča s mongoloidně-downovským ksichtem jak rozšláplej pomeranč. Na chalupě máme fošnovou podlahu a ty dubový prkna mají větší herecký rozsah než ona!!! By mě zajímalo kolik čůráků v Hollywůdu musela vyhulit a kolik píčí vylízat aby se tahle nula s ochotnickým projevem a bez špetky talentu dostala k nějaké roli! Cringy! 👎 ODPAD! ()

ariari

chápem prečo sa obsedantným "umelcom " života páči striekani krvi a vraždenie vo veľkolepom štýle hodvábne uhladené líbivou muzičkou, pohodááá tralalá jedemeéé. elementály v našich hlavách si začínajú samostatnú parádnu jazdu. však film..júúú.  Ak to beriem ako paródiu,pretože domlátený šikanzen sa rúti dve hodiny len tak ehm... tiež  fajn ,skvelé  a herci si tu odviedli kus dobrej práce.  Ostatané mi vyšumí z hlavy do zajtra. Toto je čisto mačovská filmarina. ()

v.indruchova

Jednoduše, dost mi to sedlo, hudba skvělá, výběr herců. Kdo nedává nasílí tak se nedívejte. Až nakonec TA "Michael Jackson"/ promiň Sandro ale s těma plastikama si to hodně přepískla. :"( Vtipnej film, ty hlášky a opravdu věci na zamyšlení bych v tomhle filmu nečekala, místama mi to připomínalo práci Jackieho Chana= akce a prča. Až na to že v jeho filmech nebylo násilí. Zavřu oči a dám tomu vyšší hodnocení, chtěla jsem dát menší, kvůli rozsekávaní těl a stříkající krev. CO máte poslední dobou s tím Gore! Fuj! Zbytečně to zhazuje tenhle /fakt/ dobrej film. Škoda že jsem nerozuměla částím rusky a čínsky. Proč to někdo nepřeloží do angličtiny? Nejvíc sexy byl pan Mandarin a překvapivě čuch na lidi měl mr. Lemon, ano to ovoce! Ano a nejvíc ho o lidech naučil Tomáš mašinka. Výborně vybudované, tak aby vám na těch nájemných hovadech začalo záležet a nejen na nich. Dobře vybudovaný příběh i s prací co si dali na postavách. Slušní záporáci. (Každý "pořádný" film musí mít svého záporáka Rusa a dnes i Číňana, bojujeme stále snad s nepřáteli pomocí filmů?) ()

Karbos

Po trochu rozpačitém začátku, ve kterém si tvůrci hlavně v dialozích neúspěšně snažili hrát na Tarantina, se film solidně rozjel. Postavy měly celkem slušný obsazení a charaktery. Bylo tu i pár solidních hlášek, většinu teda pan beruška, bohužel některé další se u mě minuly účinkem. Akce byla spíš průměrná, ale gradující tempo a kamera se soundtrackem to vykompenzovalo a nutno dodat, že i když jsem se sem tam na moment přistihl, že se nudím, na druhou stranu jsem nechtěl aby to skončilo. Kolem a kolem, tenhle mix Tarantinova stylu (zřetelná inspirace Pulp fiction a Kill Bill), navlečeném do efektu motýlích křídel (Osudový dotek) a malinko opeřpený Guyem R. za mě velmi slušně fungoval a jevil se mi jako kompaktní. Možná že jsem se nepobavil tak moc, jak jsem doufal ale pořád je to celkově nadprůměr. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch