Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

kubilov

Extrémně vtipná, odlehčená a nápaditě a svižně natočená akční černá komedie s neodolatelným Bradem Pittem zářícím v hlavní roli a moc fajn prostředím japonského rychlovlaku. Vážně skvělá zábava a moc příjemné překvapení, nakonec si už jen vymýšlím, proč tomu nedát maximum. Takže maximum. ()

adamix

Zaváňa to Guyom Ritchiem ale nie je to Guy Ritchie a o to viac je film obrovským prekvapením. Film mal veľkú reklamu, pretože napchal do vlaku kopu známych hercov, hlavnou tvárou je Brad Pitt a mal byť plný akcie. Pitt je tu akosi na vedľajšej koľaji ale je obklopený húfom vedľajších postáv, ktoré žiaria viacej ako on sám. Áno, hovorím predovšetkým o netradične vtipnom due - Citrón a Mandarínka, ktorí si to tu kradnú viacmenej pre seba. Geniálny soundtrack a kopec originálnych nápadov, bohužiaľ s vatovým dejom a málom akcie, ktorá nevyrazí dych ale je jej skôr tak priemerný dostatok. Na záver ešte vybehne vlasatý Michael Shannon a ja len otváram ústa, pretože rola hlavného záporáka mu sadla podobne, ako kedysi keď stvárnil generála Zoda v Mužovi z ocele. Želám si akčnejšie pokračovanie, ktoré by sa mohlo odohrávať napríklad na lodi a Shannon by vstal z mŕtvych s cieľom pomstiť sa :). ()

JosefTomas

Obdiv Davidu Leitchovi, že se dokázal z John Wick série vymanit a odpíchnout dál. Jen mu u toho pokaždé něco nevyjde (lepší scénář Atomic Blonde), někdy něco chybí (u Hobbse a Shaw nevím kde začít) a jindy přebývá (Deadpool a jeho CGI). Nejde ovšem upřít snahu, energii a zábavu, kterou Leitch zvládne pokaždé do svých filmů vložit a zvládá to i v tomto případě. Jen u toho bohužel opět odškrtal všechny zmíněné neduhy předchozích děl, takže Bullet Trainu sice nechybí cool momenty, fantastický vizuál, vynikající akce, ani památný casting (včetně cameo rolí), ale chvílemi postrádá logiku, lepší scénář v druhé půlce a CGI finále (plus některé momenty) vypadají hůř než Mission Impossible z šestadevadesátého. Nutno ovšem říct, ten film je pořád zatraceně zábavný a nad zmíněnými negativy jde poměrně snadno mávnout rukou, že jsem v tomto případě opatrně spokojený. Z dlouhodobého hlediska se však cesty, kterou se Leitch ubírá, trochu bojím. ()

kubas369

7,5/10. Takový Deadpool bez magora v masce. Místo něho ve filmu exceluje obstarožní poslíček, hledající mír v duši, s tváří utahaného Pitta. Ono celkové obsazení je hodně fajn a celý film je hodně zábavná hříčka, která prostě baví. Potěší i démonický záporák v osobě generála Zoda. ()

Mykhaluu

Místy fakt vtipné, ale s postupující délkou filmu stále více a více unavující. Méně, někdy znamená více. Nemáte komu fandit. Obzvláště, když není normální mít v oblibě nájemné kriminálníky ani jiné kriminálníky. Aspoň v mém světě. ()

Locksley

Dlouho jsem se tomu vyhejbal, ale nebyl důvod, sakra. Pitt výbornej, dědek zraje jako víno, párek povedenejch zabijáků taky skvěle pobaví. Celkově se na to fakt dobře dívá! Vulgární, krvavý, super. ()

Arkagas1989

Beruška býval sice nájemný zabiják, ale už se dal na dráhu klidu a řešení věcí v zenu. Tenhle úkol zněl jednoduše a navíc k němu teoreticky nepotřebuje pistoli - ukrást jeden kufřík v jedoucím vlaku přece není těžká práce. Jenže to by v tom vlaku nesměli být další nájemní zabijáci se jmény Citron a Mandarinka, kteří se nesetkávají s Beruškou poprvé a další, o kterých netuší ani tahle trojice. Tenhle film je skvělá akční jízda, která střídá komedii s dramatem a prostředí jednoho japonského expresu, kde se všechno odehrává je místy šílené, barevné a až zarážející svou sladkostí. Strašně mě bavily sarkastické hlášky nebo věty typu:" vypadáš jako typickej americkej bezďák" mířící na postavu Berušky. Co mě dostalo do kolen je Citrónova filosofie o fungování lidí dle mašinky Tomáše.  Tohle je pecka, u které se pobavíte, oblíbíte si postavy, kameru, styl celého filmu, ale v mnoha scénách Vám přijde dokonce líto, co se právě stalo.  Skvělá akční smršť, kterou si s radostí pustím klidně ještě ne jednou, ale třeba 5x.  Dlouho mě žádnej akčňák tak nepobavil.  Moje hodnocení: 9/10 ()

Tominni

Podařený film Davida Leitche, od začátku si s divákem hraje a mě ta hra velmi bavila. Vůbec na začátku při seznamování s Beruškou, Citrónem, Mandarinkou a spol. jsem byl nadšen, pak mi přišlo, že film trošku ztrácel dech, ne vše možná muselo být na konci vysvětleno, ale i tak se mi dostalo výborné zábavy u specifické akční komedie, na kterou se určitě ještě znovu v budoucnu podívám. ()

Daertelon

Netradiční akční komedie, u které se rozhodně nebude nikdo nudit. Užil jsem si jí od začátku do konce především díky skvěle zpracovaným postavám, které baví svojí psychologií, chováním i úlohou v příběhu - především teda Brad Pitt coby muž těsně po krizi středního věku hledající vesmírný řád a zen, s jeho neustálými výbuchy ezoterické fantasmagorie. Postavy jsou to, na čem je to celé postavené, možná i proto to připomíná průřez životem, od namyšlené hraniční vražedkyně, přes machistické frajírky a zmateného muže v přechodu, až po moudrostí přetékající starce. To všechno v jedné cestě vlakem. Vřele doporučuju. ()

knihovna

Po delší době opravdu výborný, vtipný, nápaditý film. Je radost se na podobné dílo podívat. Bohužel, nebývá to příliš často. ()

Venom666

85 %, tak tento akční film mě po dlouhé době dostal. Taková série na sebe navzájem navázaných vražedných událostí s komediálními prvky kdy Pitt hraje "zabijáka", který vlastně zabíjí pouze náhodou. Akční scény mají velice dobrou choreografii a také děj je vyprávěn svižným tempem. Flashbacky do minulosti jednotlivých postav a co je spojuje zde fungovala na jedničku. ()

Pitryx

Tak tohle opravdu pobavilo. Ne,nevadily mi nesmysly skoro jeden za druhým. Tady šlo o přímou a jednoduchou zábavu, která se prostě povedla. Drobátko mi to připomínalo Pulp Fiction. Potěšily různé zvraty a o překvapení také nebyla nouze. Hluchot minimum, za což jen mínus pět a dalších mínus pět za absenci titulků, když se kafralo džapansky nebo jak.  90 % ()

George8

Jízda ve vlaku v akční hitparádě. To, když jsem zaslechl v jedné scéně, že West ham se ujímá vedení nad Chelsea v poměru 1-0, mě trochu zneklidnilo. ()

Rayen1

Žeru absurdní komediální akčňáky, a tenhle byl za poslední dobu ten nejlepší 😅 konec trošičku ubral na tempu, ale asi to bylo nutný, aby to nakonec dalo smysl... 🤔 ()

Gyrxiur odpad!

Neviem, prečo to má také úžasné hodnotenie, ja to vnímam ako stratu času, absolútne nie môj štýl. Pomalé, vtip neviem kde tam bol, blbá hudba mexická otravná, fuj, celé zle. ()

Blazkowicz

Po mojí neschopnosti zkontrolovat nachystané filmy, přišel na řadu s výběrem synovec. Moc nadšený jsem nebyl, hlavně ze začátku, kdy je to samé kecání, ale jakmile se to rozjede tak je to něco. Akční řežba jak se sluší a patří, se solidními hláškami a skvělým nejen Bradem Pittem. 4+* ()

ConDar

Na môj vkus až moc šibnuté...ale s perfektným obsadením, čiže sa to dalo dopozerať do konca. No nemyslím si, že si to pozriem znovu. ()

RafaKrakal

Jeden z nejlepších komediálně akčně laděných filmů se škálou velmi netradičních, ale o to zajímavějších postav. Nic menšího než nejvyšší hodnocení si Bullet train nezaslouží. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch