Novinkový mix

Česko, 2018

Účinkujú:

Jakub Neumann

Bordoshut

Recenze na pořad Novinkový mix: Jakub "Toren" Neumann pravidelně vydává na svém YouTube kanále tuto rubriku zabývající se veškerými novinkami ze světa filmu, které by si fanoušek moderní kinematografie neměl nechat uniknout. Pomáhá tak tisícům lidí zůstat v obraze a jednoduše se vše dozvědět na jednom místě, bez zbytečného hledání, případně si přeskákat jen novinky k titulům, které je zajímají. Novinkový mix je vydáván přibližně jednou za týden a délka se liší podle počtu témat, většinou se však pohybuje okolo 50 minut. Pořad dostal i vlastní Instagram stránku, kterou vede sám autor a přidává na ni to, co se nevešlo do mixu. Objektivně se mu nedá nic vytknout, soustředí se na všechna velká témata, včetně animovaných filmů, MCU, DC, jednotlivých tvůrců či filmových studií, streamovacích platforem, etc. Osobně mám Novinkový mix moc rád, Toren se vyjadřuje plynule a košatě, přitom není zbytečně pesimistický, naopak dokáže skrz obrazovku divákovi předat hype na blížící se projekt a možná i kapku optimismu a dobré nálady do zbytku dne. Je to filmový expert. Cením. ()

UhLee

(10/10). Bez váhání plný počet.. Toren/Jakub je vážně úžasný člověk, který dokáže informovat o všelijakém dění ve světě filmů a seriálů, ale dokáže to hlavně podat hrozně příjemně a nenásilně (kromě mega hypu na DUNU). Díky jeho pořadu se těším na mnohem víc filmů a díky němu mohu přečkat bez ujmy na mém filmovém zdraví toto těžké období bez kin. Toren je tak trochu i mým vzorem co se týče komentování filmů, dělení se o radost a lásky k filmům s ostatními. Děkuju ti Torčo. ()

Lachtaan

Přiznám se, že úplně nestíhám sledovat veškeré díly, kterými nás Toren velmi pravidelně zásobuje, přeci jen si spousty novinek všimnu kdekoli po internetu sám. Cením ale, že si dává takovou práci se sumarizací veškerých změn a připravovaných seriálů a filmů a za to tu mile rád ten pětikvalt zanechám. ()

Jeza07

Ten Toren to prostě umí. Má skvělý přehled o novinkách ve filmovém světě a je super že se o nich podělí také s námi diváky. Snad nic víc k tomu nemůžu říct. toren9Hype !!!!! ()

kitsuchan97

*10/10* Tady nelze hodnotit jinak. Jsem moc vděčná za to, že máme na naší české scéně někoho, kdo dokáže pravidelně informovat o aktualitách ze světa filmů, seriálů či dalších souvisejících témat. Nebýt Novinkového mixu, tak nemám skoro žádný přehled o momentálním dění z této ohromné sféry. Kuba má vždy videa skvělé přichystané a díky tomu je pro diváka ta obrovská kupa informací lehce stravitelná. Jde opravdu vidět, že ho tento typ obsahu baví vytvářet a já jen doufám, že nás bude takto zásobovat i nadále. ()

NorseSword24

Mohlo by to vychádzať častejšie ale chápem aké to je, že to nie je najjednoduchšie. A mohlo by to bývať kratšie ale tiež odpúšťam. Hľadať na internete pravdivé správy je celkom ťažké, preto som rád že tu je toto kde väčšinou to sú overené správy a je to aj pohodlnejšie. ()

samkko

Teda, ani jsme nevěděl, že to na CSFD je. Touto recenzí bych chtěl Torenovi hlavně poděkovat, že nás, filmové maniaky, udržuje neustále v obraze ohledně všech filmových, či seriálových novinkách. jen mi trošku vadí, že jeho střed zájmu jsou hlavně světoznámé blockbustery a na méně známe lowbudget snímky často nezbyde čas. Jak už tady bylo psáno, je to znalec! Doufám, že u tohohle kontentu zůstane ještě dlouho. Tak ještě jednou dík Torene. ()

KukulienkaHO

Častokrát vôbec nestíham sledovať, čo sa na filmovej či seriálovej scéne deje. No stačí si pustiť Torenov Novinkový mix a za 30 - 60 minút mám hneď dokonalý prehľad, čo zásadné sa za posledný týždeň či dva udialo.😄😄😄 ()

Majci11

Torencz je úžasný. Mať taký prehľad vo filmových a seriálových novinkách je úžasné a mať také filmové znalosti, bol by som happy. To, ako delí témy podľa kategórií, keď dáva skoro vždy na prvé miesta novinky, ktoré zaujímajú viac ľudí, aby mohli v priebehu videa to video opustiť, keď sa tam už nenachádza nič pre nich zaujímavé, ma veľmi teší. Trúfam si povedať, že nepoznám nijaké lepšie spravodajstvo s filmovými novinkami. 5/5 ()

Egl

Naprosto a s přehledem nejlepší český informační kanál o filmech a seriálech, který je podáván hrozně přijemně a s nadhledem, Kuba je hrozně sympatický a jeho slovní zásoba je super, hned se to lépe poslouchá. Další z lidí, kteří prohloubili moji lásku k filmařině. Takže posílám lásku a jen tak dál! <3 ()

Mondy666

Na začátku to bylo opravdu skvělé bohužel to nevydrželo.  Zmizela pravidelnost a vlastně mě mix přestal zajímat a našel jsem si něco jiného. ()