Scratovo dobrodružství

• USA Gone Nutty
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2002, 5 min

Prehistorická veverka z Doby Ledové je zpět a představí se nám v hlavní a jediné roli tohoto krátkého animovaného filmu. Cílem jejího, katastroficky dopadjícího, snažení je nashromáždit si "dostatečné" zásoby oříšků. Po vzoru Doby ledové se jí to ani zde nepovede. Devizou tohoto filmu budiž nominace na Oscara! (Bones!)

in_deed

Chcete-li vidět opravdu nápaditý krátkometrážní film, zkuste Fallen art. Chcete-li atmosféru, zkuste "Arka". Milujete-li svou veverku, volte No time for nuts. Tohle nee :( ()

Petrus1

Já tohleto veverkovitý stvoření prostě miluju! Někdy je mi jí docela líto. :-) Tolik práce to vždycky dá a nakonec jí zbude (v tomto případě) jen baret pro pláč. Ale já sem se aspoň dozvěděla, kdo to všechno zpískal. Scrat! ;-) ()

PEZ

Hlavna hviezda Ice Age, Scrat, v nezabudnutelnom suboji s orieskami. :) Pridane ako bonus na DVD Ice Age. Nominacia na Oscara za najlepsi animovany kratas. ()

Kobitch

Ale jo, Veverčák Scrat baví i po těch letech. Dnešního diváka už sice vůbec ničím nepřekvapí, protože své ječení, mlácení a škrábání předvedl už několikrát, ale první Dobu ledovou mám pořád hodně rád a doprovodné filmečky s nešikovnou veverkou se mi líbily už tehdy. V pozdějších celovečerácích byl Veverčák asi to nejlepší v daném filmu, i proto si tyhle jednohubky člověk užije i dnes. [Oscary 2003] ()