Scratovo dobrodružství

• USA Gone Nutty
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2002, 5 min

Prehistorická veverka z Doby Ledové je zpět a představí se nám v hlavní a jediné roli tohoto krátkého animovaného filmu. Cílem jejího, katastroficky dopadjícího, snažení je nashromáždit si "dostatečné" zásoby oříšků. Po vzoru Doby ledové se jí to ani zde nepovede. Devizou tohoto filmu budiž nominace na Oscara! (Bones!)

sir-dave

Jeden z prvních Scratových příběhů. Možná ne úplně tak dobré jako například No Time for Nuts nebo Continental Crack-Up ale určitě originální. Jak se říká, kdo chce moc, nemá nic.. ()

Wallas

Ale jo, je tam veverka, je to plné gagů a je to nadmíru zábavné a originální - nejvíc cením snahu autorů animáků udělat kraťas s oblíbeným hrdinou, jen tak navíc - podobnou cestou se vydali i Pixaři s Jack-jack attacks, a mohli jsme i vidět speciální Vánoční misi Tučňáků z Madagaskaru. ()

markuc

Skvele jsem se pobavil - videl jsem tento kratas v nejake kolekci asi ctyr filmu se Scratem a byly super, fakt sranda a musim vyzdvihnout i krasnou, moderni animaci - vadila mi jedina vec, kratasy v kolekci byly dost na jednu notu (velka trhlina, ktera uplne vse zmeni, je sice hezky napad, ale nemusel by se opakovat porad) ()

T-pack

Ano, je výborné, že si šavlozubá veverka zasloužila vlastní kraťas. Je vidět, že když má prostor (a ořechy), dokáže divy. ()

Káronoš

Nenasytná veverka a její homba za vytouženými oříšky, tentokrát však ve svém vlastním krátkometrážním snímku a s hromadnou zásobou ořechů podajících volným pádem, jak se veverka zachová?... No to je snad jasné, žaudek jí zavedl už do neméně prekérních situací a každý kdo viděl Dobu ledovou si tento filmový bonbónek "vycucá" až do humorové nasytosti a ještě mu zbyde pár křečí v břichu s nepřetržítého smíchu a maximálního uspokojení. Prehistorická veverka je zpět a je nekompromisně hladovější a zábavnější:) Hodnocení: 10/10. ()

Marrty3

Jedna z nejlepších krátkometrážek s touhle veverkou. Směju se tomu ještě teď. Pustil jsem si to třikrát za sebou. Tahle veverka se stane legendární animáckou postavou. I když už teď vlastně je. Tenhle "příběh" je vážně povedej. Cenim ! ()

Rozjimatel

Výborný krátky bonus k môjmu obľúbenému animovanému filmu Ice Age (2002), so zaslúženou nomináciou na Oscara. Hýri nápadom i vtipom a má aj krásnu animáciu. Niekomu by snaženie tejto hrabivej zubatej veveričky mohlo pripadať trápne, ale pozor, môže mať ďalekosiahle následky pre celú zemeguľu. ()

petrfox

Ten hlodavec mě prostě pořád baví... A zasloužil by si daleko víc minut na plátně nebo klidně samostatný film, delší než ty krátkometrážní... ()