Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

gapa466

Fylm mě celkem bavil. Chvilkama jsem si zacpával uši a zavíral oči, protože mi bylo trapně (-*).  Chvilkama se od srdce zasmál (+*). Někdy se mi to zdálo zbytečně sprosté, a to i k úrovni filmu -*). Za herectví Jakuba Jenčíka (+*). Za fotbalové prostředí (+*). Celkově z jedné i druhé strany 3* (5*-*-* nebo *+*+*). ()

Tomgunses

Paráda, "kopačkový" humor, trošku ostřejší, filmařina slušná, má to tempo. Dlouho jsem se takhle nebavil u českýho filmu. Asi ne pro všechny, ale pro mne rozhodně ano! 79 % Bude opáčko Lavi. "Jsem přemejšlel." "Bolelo to?" ()

Evosheek odpad!

Pokud se mám vyjádřit v dimenzích vulgarit tohoto filmu, pak říkám, že to je pičovina na entou a představitel hlavní role, poloviční režisér a částečný producent je kunda, který nějaký čurák vymrdal mozek z hlavy. Díky bohu za režiséra Trošku, jehož komedie se mi z hlediska této zkurveniny jeví jako zábava pro intelektuály. ()

Hansolo35

Teda 70% TOHLE?! To mě docela vyděsilo. Jsem si říkal, že tahle fekální sračka nemůže nikoho bavit, ale asi je stav české společnosti mnohem horší, než jsem si myslel. Záplava vulgárností, nechutností a hloupostí se valí v neutuchajícím proudu z plátna. Trošku to pak zachránil akorát ten prcek Richard a špek s hodinkami. Zasmál jsem se jednou při výkopu toho psa, ale to zase dnešní společnost bude brát jako hrůzu. Radši by tam viděla třeba dítě. ()

UnCool odpad!

Nechutný a absolutně stupidní film, postavy se kterými se nejde jakkoliv spojit. Dialogy na úrovni žáků speciální školy a absolutně nechutný fekální asi "humor". Nechápu vysoké hodnocení. ()

FilmZwerg

Ježiš. Žádnej nosnej příběh, samý slepený scény, na sebe nenavazující. Stokrát omílanej a hodně ubohej humor a legrácky s ohranými gaygy! A opět další filozofický dítě, který dokonce vaří! Ty vole. Jedna hvězda za pěknou Vaculíkovou:) a scéna s mrňousem zabořeným v kozách ve stripclubu. Tohle už nikdy. Zdejší hodnocení nechápu. Obrovskej overhype!!😷 ()

hdraf

50% - nemám potřebu se na to ještě někdy podívat. Seriál neznám, ale je to plný uchyláren. Hloupých uchyláren, které jsou už milionkrát k vidění v lepších filmech. A chudák ten malý kluk...50% za to, že jsem se asi 10 x zasmál, jinak by to byl odpad. ()

PanLord

Myslím si, že Lavi dokáže rozesmát kde koho, dokonce i toho Peltu s rozsudkem v jedné a mýdlem, připraveným k pádu ve sprše, v ruce druhé. Pro milovníky fotbalu je to opravdu pecka film, u kterého se nasmějete, ale občas se budete trapností chytat za ucho. Takový infantilní snímek budou mít určitě všichni průměrní Češi moc rádi a nejedno pivo nezůstane prázdné při tak parádním večeru s Lavim na obrazovce a s manželkou na klíně. ()

mil@n

Kdyby mně manželka řekla "pojď mrdat", tak podám žádost o rozvod ... to byl ftip. Debilizace českého národa pokračuje. Jedna hvězda je za toho Hřebíka. ()

kusl

Pustil jsem si to v neděli podvečer, venku hnusně, nic se mi nechtělo dělat. Dávám sice jen 3 hvězdy, ale docela jsem se pobavil. Jakub Štáfek je výbornej a Prachařovi tyhle role taky sedí. Fórků hodně, některý lepší, některý horší, ale určitě to stojí za to vidět. Obecně se mi líbí fotbalová satira i když vím, že hromada kopálistů to nedává. Bylo moc fajn vidět, že se právě všichni naši fotbalový mistři zapojili. ()

dr.jitr

Oddechová blbinka, od které ani žádný intelektuální výron nečekáte. V pár momentech jsem se od srdce zasmál, nicméně film je plný hluchých míst. ()

Tempter

Míra blbosti odpovídala převedené hře a byla zcela adekvátní protagonistům a prostředí, ve kterém se Fylm odehrával. Přesto jsem se místy až docela nasmál. Pobavilo, nevidět před tím seriál se ukázalo býti zjevnou výhodou. Díky, páni rozhodčí, bez vás by fotbal nebyl hrou... ()

AtemuLukas odpad!

No tak takovou píč***** jsem opravdu dlouho neviděl. Jako jestli se tohle někomu líbí, tak asi musel prodělat lobotomii, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Děj musel vymyslet nějaký opilý nadšenec do kulatého nesmyslu, protože tohle nemohl někdo myslet vážně. Opravdu jsem čekal, že  se alespoň trochu pobavím, ale humor a tenhle film prostě nejdou dohromady. Absolutně nesympatický Štáfek, který si o sobě hodně myslí byl posledním hřebíčkem do rakve. Nemohu jinak říct, že tento film je odpad. ()

mach333

Pro mě velký zklamání. Kvalit Okresního přeboru nedosahuje ani náhodou. Asi nejsem cílová skupina, které by stačil fekální humor. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin