Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí. (AMC Czech)

Recenzie používateľa Marpe k tomuto seriálu (2)

Paris Sera Toujours Paris (2023) (S01E03)

Upřímně jsem z téhle epizody hodně rozpolcený. Vizuálně to vypadá fakt pěkně. Jde vidět, že grafici si s tím dali práci, ale ten scénář je s prominutím vážně odbytý. Nevím, jestli už jsme v takové budoucnosti, že někdo vymyslel teleport, že postavy se z ničeho nic objeví v Paříži, když v minulé epizodě byly na jihu Francie. Mluvíme o vzdálenosti 500km cca. O hlavní záporné postavě ani nemluvě, ten asi používá triskáč, protože je fakt všude. On dokáže objet celou Francii za den 3x. Berte to prosím s nadsázkou, ale tahle nelogičnost mě fakt štve. Kazí to dojem celému seriálu. Místo toho, abychom objevovali krásu Francie, tak to spíš vypadá, že se to vše odehrává na jednom místě. ()

Coming Home (2023) (S01E06)

Po finální epizodě Dead City jsem měl lehčí obavy, jak bude finální epizoda TWD-DD vypadat. Nakonec jsem se dočkal toho, co od finálních epizod TWD očekávám, což tady splnilo mé představy. Mělo to napětí, akci a skvělé zakončení, které navnadilo na druhou sérii. Takže za mě velká spokojenost a nemůžu se dočkat, až uvidím Daryla s Carol. ()