Bývala školská futbalová hviezda, Eddie Palmer, sa po dvanástich rokoch vo väzení vráti domov. Snaží sa usporiadať si život, no popritom si vytvorí nezvyčajné puto so Samom, osamelým chlapcom z problémového domova. Eddieho nový život a rodinu však ohrozuje jeho minulosť. (Apple TV+)

laik_60

neubránim sa dojmu akejsi prvoplánovanost scenáru. Bolo tam totiž . Návrat drsnáka kriminalistu z väzenia a jeho aklimatizácia na civilný živo, alojolicka matka narkomanka, zanedbaná výchova, inakosť chlapca. Ale všetko skonci ako má - ergo "prvoplanovo. :) ()

C0r0ner

Teoretické kvality ten film jednoznačně má (kamera), dramatický oblouk jak z učebnice, ale jelikož jsem stejný dramatický oblouk jak z učebnice viděl už asi tak po tisící, mohl jsem po pár minutách předvídat celý děj, a překvapivě jsem se trefil. Takže fajn film, ale nic nového nebo objevného. 65% ()

StanislachKo

Sám sa čudujem ako som tomu celú dobu fandil. Lebo po naliatí čistého to zas príbehovo bohviečo nebolo, ale forma najmä po zarátaní hereckých výkonov, hudby a celkového tempa. Veľmi pekné. Asi sa to dotklo najmä tej zženštilej časti mojej osobnosti, ale čert to ber. Z tohto snímku mám príjemný pocit a to sa počíta. Timberlejou definitívne potvrdil, ze do hereckej špičky naozaj patrí. ()

UhLee

(8.5/10). Palmer byl pro mě obrovským překvapením na úvod roku, které jsem si hrozně vychutnal. Nečekal jsem objevení dalšího hereckého talentu, protože to, co před kamerami předvedl malý Ryder Allen, byl naprostý herecký koncert a místy zastínil už tak výborného Justina. Vyzdvihl bych také chemii mezi ním a Alishou. Krásně si k sobě našli cestu a měl jsem pocit, že se znají snad celý život. Fakt jsem si ten film užil. Vůbec mi nevadilo, že to skončilo očekávaně. Pro mě to byl hrozně příjemný konec, který ve mě zanechal vnitřní radost. Filmy jsou hlavně o zážitcích a Palmer byl velmi intenzivním zážitkem. ()

jedna_vrana

Palmer: „Koľko chlapcov je v tej šou?“ Sam: „Žiadny“. Palmer: „Čo ti to hovorí?“ Sam: „Že môžem byť prvý?“ Príbeh je postavený na dvoch postavách - Palmer (Justin Timberlake) a Sam (Ryder Allen), ktorých vzťah ako dvoch pôvodne cudzích ľudí, sa začne rozvíjať. Film je však predvídateľný od prvých minút a to, ako Palmer rýchlo prijme „inakosť“ Sama, len stupňuje pocit, že chýba napätie a dráma. Zostala pachuť, že to nebol vyslovene slabý film, ale jeden z tých, na ktoré rýchlo zabudnem. ()

Tosi

Intimní lidské drama s mračícím se Timberlakem v nezvyklé mentorské roli. Slávu filmu si ovšem pro sebe ukradl ten malej kluk a docela bych řekl, že díky jeho srdečnému výkonu film ocení spíš ženské publikum. ()

YumiOkami

- “𝙷𝚘𝚠 𝚖𝚊𝚗𝚢 𝚋𝚘𝚢𝚜 𝚍𝚘 𝚢𝚘𝚞 𝚜𝚎𝚎 𝚘𝚗 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚜𝚑𝚘𝚠?” - “𝙽𝚘𝚗𝚎.” - “𝚆𝚑𝚊𝚝 𝚍𝚘𝚎𝚜 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚝𝚎𝚕𝚕 𝚢𝚘𝚞?” - “𝐓𝐡𝐚𝐭 𝐈 𝐜𝐚𝐧 𝐛𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐟𝐢𝐫𝐬𝐭.” ♥️ ()

venison

Lehce zaměnitelné americké drama s tuctovým příběhem. Přátelství outsidera a malého divného chlapce tu bylo už několikrát jen s jinýma proměnnýma. Justin Timberlake hrál průměrně a Ryder Allen byl k sežrání. Nic co by v hlavě nebo srdci zůstalo delší dobu, ale pokud divák nic moc nečeká, tak nebude zklamán. ()

elanius

(102/2022) / Chcel som si nechať tento filmík trochu dozrieť na hodnotenie, ale nič zásadné sa v mojom pocite z neho nezmenilo. Téma je rozhodne silná, ale už veľa krát videná. Justin tiež nesklamal a jeho trochu navonok emočne prázdny drsňák bol presne to čo film potreboval. Ono silné scény tam sú, ale naozaj fungujú len v tom momente a nejaký dlhší presah vo mne nevzbudili. Musím ale aj tak podotknúť jednu vec, mne sa páči na aké filmy vsadil atv+. Nie vždy to funguje, ale je vidieť snaha priniesť nejakú kvalitu a hlavne sa trochu odlíšiť od Netflixu, HBO a Amazonu. Celkom im fandím. (6/10) ()

vyfuk

V celku problémový film. Z jednoduchého důvodu. Docela dlouho ani nevíme o čem to bude? Vyhrocené drama s nějakými konspiračními intriky? Nebo snad krimi thriller? Nebo nějaká sociální kritika? Nakonec je to spíše psychologický film. Jenže člověku to vlastně dojde až po nějaké době, kdy právě čeká na nějaký velký zvrat. Obecně vlastně bylo docela dost těžké odhalit, co byly nějaké body obratu a jakým směrem film směřuje. Později si sice naladíte na onu vlnu kluka, který je odtažitý a poté kluka, který je asi zženštilý a to jsou jeho problémy. Pak tu je nějaké i to překvapení nebo menší odhalení pravdy ke konci, které docela potěší, ale film asi není dostatečně temný na to, aby působil o to více zajímavě nebo vyhroceně. Škoda. Film je v tomto docela těžký, jelikož dlouho nemá charakter nebo nějaký rys, jak se chce orientovat. A je to škoda. ()

Jaro.Krafcik

Druhý film z produkcie apple tv s okrúhlym hodnotením 9111, nepodarilo sa mi pozrieť seriálovú tiesňovú linku, škoda. Návrat Justína Timberlaka na filmové plátno. Celkom solídna dráma ako už spomenuli obľúbenú užívatelia, zo začiatku aj bavila ale potom to uletelo do nudy. Aj sa čudujem že to je v takých červených číslach ale predplatiteľov apple tv nie je veľa a to znamená menej divákov, menej hodnotení. 3* ()

netahlo

Timberlake vynikajici, muj oblibenej americkej vidlakov funguje, muzika taky, ale bohuzel .... levicacka homo - transgender propaganda uz nabira na sile. Za toho malyho buzika minimalne dve hvezdy dolu. ()

sedm.1

Palmer je klasicky vystavěným vztahovým dramatem mezi čerstvě propuštěným vězněm a malým chlapcem, kdy jedinou zvláštností této podívané je pojetí onoho chlapce, z čehož jsem tedy ze začátku byl upřímně dost vykulený, naštěstí zde tvůrci k tomu ale přistoupili natolik jemnou a přirozenou formou, že ve výsledku to lze považovat vlastně až za takovou malou výhru. Každopádně jejich společné hledání cesty k sobě je zde zpracováno skutečně dost nenápaditě a po většinu času i nedramaticky, o což je ovšem pak působivější fakt, že to i přesto celé docela příjemně funguje a hlavně ubíhá. Emocí se pak divák dočká prakticky až ke konci filmu, ovšem jsou působivé a silné, jinak za fajn tu lze určitě považovat i atmosféru, která skvěle vystihovala jak prostředí, tak situaci, do které se ústřední postavy dostali, a spád Palmer nemá vlastně skoro žádný, což ale neznamená, že by film nudil, na čemž má pak ale zásluhu i výrazný casting, samozřejmě na čele s Justinem Timberlakem, podávajícím velmi civilní a přesvědčivý výkon. Palmer tak zkrátka není, především co se vystavěné zápletky týče, ani trochu originální podívanou, což ovšem v žádném případě neznamená, že by nestál za pozornost, takže sice nepřekvapí, ale jistě zaujme. ()

Michelle75

Palmer je takový osekaný a přímý, dá se předpovídat jakým směrem se bude vyvíjet, přesto mě něčím okouzlil a nebyla chvíle, kdy bych se nudila. ()

Litvicek

Film na jedno podívání. Relativně klasický klišoidní drama příběh, který ale potěší a zahřeje u srdíčka. Málem ukápla i slza. Timberlake herecky výborný, zaujal a zahrál na charisma. Velmi cením příjemný tón filmu. ()

Pat.Ko

Začnem tým, že ak som v nejakom filme videl medzi hercov meno Justin Timberlake, tak som si povedal, že to bude nejaká kravina, keď som si šiel pozrieť tento film, povedal som si to isté, hoci som videl, že film má pozitívne ohlasy. Ale v tomto prípade Justin podal vynikajúci výkon, ktorý ma viac než prekvapil. Nemyslím si, že tieto pocity pred pozretím ovplyvnili môj dojem z filmu. Samotný film je o Palmerovi, ktorý sa snaží po dlhom pobyte vo väzení sa zaradiť do normálneho bežného života Rýchly spád udalostí ho donúti si vziať do opatery malého chlapca "zo susedstva", ktorý nie je "moc chlapčenský" Hoci sa mi hlavná zápletka filmu spočiatku nepozdávala, ale rozvinula sa veľmi dobre, tvorcovia urobili kus dobrej práce, lebo bola to ozaj ťažká myšlienka na to, aby mohol byť z toho film, ktorý si zaslúži uznanie. Tiež sa mi páčilo, ako sa tvorcovia pohrali aj s vedľajšími zápletkami, v rukách niekoho iného by film pôsobil zmätene alebo primitívne Jednu hviezdu strhávam za nudnejší úvod, no určite to stojí za pozretie. 7/10 ()

Paldiny

Poučné pre tých čo sa nevedia zmieriť so záľubou alebo rovno s orientáciou svojho potomka. Vyzretým výkonom sa tu blysol Timberlake, u ktorého len čakáte kedy pokrčí podmienku a namieri si to späť do chládku a Juno Temple čoby večne sfetovaná maminka z karavanu, ktorej sedemročný syn svojim správaním pripomína skôr dcéru. Samotný klučina spočiatku vyzerá, že by ste mu ani nezastavili autobus (keď z neho vystupuje), ale čas všetko zmení a ako si k nemu nájde cestu Timberlake, rovnakú cestu s ním podstúpite tiež. Ku koncu som sa pristihol, že si prajem happyend, čo nie je u mňa tak celkom zvykom. ()