Komisár Rex

• Česko Komisař Rex (viac)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
Rakúsko / Nemecko, (1994–2004), 92 h 25 min (Minutáž: 45–99 min)

Tobias Moretti, Gedeon Burkhard, Alexander Pschill, Elke Winkens, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Wolf Bachofner, Karl Markovics, Gerhard Zemann (viac)

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní. (ČSFD)

artuš odpad!

nejhorší dedektivní seriál všech dob. O proti tomuto seriálu je seriál Siska nebo Wolvův revír úplně dokonalý krimi seriál. Ale tohle ne. ()

Sosak

Nesnáším psy a oni nesnášejí mě. A když je seriál založenej na okatě přeceňovanym čoklovi, tak to asi nebude zrovna moje parketa. I bez toho ale tohle rakouský dílko naráží na spoustě věcí, které se jistě příčí i psím milovníkům. První z nich je trýznivá nuda, spojená se sledováním heroických a nemožných činů Rexe. Další věcí je chabý scénář a stejně podřadné herecké výkony v prostředí u nás ne zrovna populární Vídně. Osobně mě ale opravdu nejvíc prudí výkony toho psiska, kterýho zobrazili jako poloboha, co akorát tak nemluví - vydá za celou pátrací stanici a podle toho, co předvádí by musel absolvovat výcvik SWAt jednotky, jinak už fakt nevím. ()

Thrain

Zpočátku byly jednotlivé díly zejména s Morettim víceméně dobrý. Postupem času se však jejich kvalita se změnou hlavních představitelů hodně zhoršovala a poslední díly bych přirovnal snad až k odpadu! Jako malýmu se mě ale tento seriál celkem líbil. ()

Wencek odpad!

Naprostá blbost o blbém psovi, který je geniální a chytrém policistovi, který je debil. Hloupost na entou která bije do očí, uší a všeho do čeho se dá bít a navíc je to od našich jižních sousedů, kteří nedokážou vytvořit nic chytřejšího než psí a jiné policisty a doktory z Alp a různých jiných destinací. Fuuuuujjjjjj. ()

Theker

Hodnotil som len série s T. Morettim. Musím priznať, že keď to bežalo na markíze prvý krát (tuším to dávali v nedeľu večer) som na to čumel (doslova čumel) a na tom už nič nezmením. Takže 3* hlavne za spomienky ako sme s rodičmi sadali v nedeľu pred TV. ()

Zevon

Jedním slovem Německo. Od dob řady "Volejte policii 110" se nezměnilo naprosto nic. Jen bezvýrazné tváře, prosté emocí, nahradily s o něco větším úspěchem zvířata. Kdo by neměl rád pejska, co žere hamburgry, je pořád vymydlený a nakartáčovaný a v kanceláři, kde je 24 hodin, nezakopnete o hovno jak ruka, protože nekoná nikdy potřebu. Vyplnit odpolední čas televizním maniakům se touto oddechovkou určitě daří, i když nevím, začíná jí šlapat na paty ta.. kruci jak se to jmenuje..jo kobra :-) ()

vovarano

Nečúra na nábytok,nečúra na steny nečúra na koberec a nefakuje feny Nesere nám po dvore a nenecháva chlpy, Vôbec nie je unavený,vôbec nie je hlúpy. .Netrhá nám papuče,netrhá sandále, nehrabe nám v záhrade,ale inak stále. Nesere nám po dvore,ani pod balkónom, len nám stále kradne žemle a behá s telefónom. .horkýže slíže ()

waska

Rex je úžasnej, i když asi nikdo nevěří, že by tohle všechno mohl jeden pejsek zvládnout. Seriál sám o sobě je o ničom. ()

CliffLee

Jednu hvězdičku dávám za prvního páníčka Rexe, totiž když jsem byl ještě malý kluk tak jsem to občas sledoval, ovšem za nové, nové a pořád další hlavní hrdiny, úplně blbé scény a předvídatelnosti konce ještě než díl vůbec začal - bych pro seriál nepoužil odpad! ale přímo sračka!... ()

Grogan

Tenhle seriál jsem sledoval v dětství a měl jsem ho celkem rád. Nicméně dnes už na něj koukám jinak. Kousky našeho milého zvířecí detektiva jsou hodné čár Davida Cooperfilda, navíc seriál s přibývající řadami a nastavovanou italskou kaší klesl až k odpadu. V prvních sériích se našlo pár zajímavých dílů, ani některé postavy nejsou špatné (mým favoritem býval Bock). Za víc než 2 hvězdy to ale nebude... ()

Dartdevil

Hvězdička za to, že všech 6 psů, kteří Rexe hrají, dali do jednoho seriálu. Dokážete si představit, kdyby měl každý z nich seriál svůj??? ()

Jonatána

Pěkná kravina, to je fakt. Ovšem Gedeon Burkhardt, který přišel po Tobiasu Morettim (ten se mi nikdy nelíbil), je aspoň pěkněj chlap. A když člověk leží doma nemocný a od čtení ho bolí za krkem, tak aspoň koukne na fešného chlapa. Takže za Gedeona 2 hvězdy. ()

FireTight

Komisař Rex byl v dětství mým zamilovaným kriminálním seriálem, který jsem nesměl vynechat. I dnes se na něj rád podívám, ovšem jen na epizody, ve kterých v roli hlavního detektiva vystupuje buď Tobias Moretti nebo Gedeon Burkhard. Poté, co se do hlavní role dostal nový komisař (Marc Hoffmann) a do mordparty přibyla žena, začal jsem seriál nenávidět. Samozřejmě ne kvůli Niki Herzogové, ale díky tomu, že se z Rexe stal zvířecí génius. Už nejde o to, že celý tým pracuje na případu vraždy a Rex je tam jenom na tu (dejme tomu) skutečnou zvířecí policejní práci, ale Rex nachází stopy, nachází pojítka mezi stopami (kolikrát jsem jen slyšel Rexe štěknout a komisař hned ví, jak to Rex myslel a musí to být stoprocentně pravda), Rex vyřeší případ... Proč??? Bože proč??? ()

renoarko

Onehdy som bola do komisára Mosera zamilovaná, a psíky mám taktiež rada. Ale ako kriminálka slabé. Z čisto nostalgických dôvodov dávam 3*. ()

10Domik10

Jedna hviezdička je za série s Tobiasom Morettim a druhá za ešte lepšie série s Gedeonom Bruckhardom. Všetky ostatné sú hrajúce sa na niečo a tým pádom odpadové. ()

Brinkley

Skippy pro dospělé. Klokana jsem nesnášela, vlčáka občas skousla na návštěvě u babičky. Takže čistě z nostalgie 2 hvězdy. Zpětně si ale uvědomuju tu trapnost.... 1000x opakovaný fór s houskou a salámem + nudné zápletky. ()