LizianShaw

I přesto, že polovina epizod je tvořena sidequesty, tak mě to bavilo hodně. Každý člen Bad Batch je skvělý originál (zpočátku jsem nesnášel klišovitou stupid-strong postavu Wreckera, ale po chvilce jsem si zvykl). A Dee Bradley Baker si dal sakra záležet, aby každá postava měla úplně jiný hlas, čímž hodně pomáhal k odlišení personalit, těchto (ne)vydařených klonů. Není to tak silné jako Mandalorian, ale je to fajn odreagování, a byl bych moc rád, kdyby se tato jednotka (nebo Omega) objevili v Mandovo budoucích sériích. 85% ()

filmfanouch

Seriál Star Wars: Klonové války se stal velice oblíbenou záležitostí, která se nakonec po delší době dočkala 7. řady, která seriál zakončila navázáním na Epizodu III- Pomstu Sithů a připomněla tragické události Rozkazu 66. Právě Rozkaz 66 AKA čistka Jediů byl tečkou za Klonovými válkami, Klonové války se přesto dočkávají pokračování v podobě spin-offů s názvem The Bad Batch. Právě klonové komando, které se představilo v 7. sérii se dočkává vlastního seriálu, které ukazuje, jak se toto klonové komando vyrovnává se změnami v Galaxii a nástupem Impéria k moci. A potěší, že toto pokračování Klonových válek stojí za to.   Za seriálem stojí tvůrce Klonových válek Dave Filoni a i proto si seriál udržuje kvalitu Klonových válek. Tento seriál přichází se zajímavou myšlenkou o vlivu nástupu Impéria na klonové vojáky a právě komando Clone Force 99 už v 7. sérii Klonových válek dokázalo, že vlastní seriál bez problémů utáhne. Jednotlivého člena komanda jde od sebe rozlišit a každý v týmu sehrává specifickou úlohu. Odstřelovač, hacker, bouchač či vůdce týmu, každou postavu jde bez problémů od sebe rozlišit. Jde v podstatě o 8. sérii seriálu Klonových válek, jejíž děj už nemůže být právě o Klonových válkách, přesto ovšem seriál rozhodně není zbytečný i právě kvůli tomu, že o galaxii mezi Epizodami III a IV odhaluje nové informace a zajímavě doplňuje skládačku předaleké galaxie.   Filoni sem tam naváže na nějakou linku z Klonových válek, kdy se objeví staré známé postavy ať z Klonových válek či dalšího animovaného seriálu Star Wars: Povstalci. Dojde i na několik pomrknutí na celý dosavadní představený svět Hvězdných válek. 1. série má 16 epizod a některé sice tak trochu okatě působí jako výplně, přesto každá epizoda dokáže přijít se zajímavou zápletkou a vlastně díky tomu, že se tam něco pořád děje snadno uteče. Dokáže se přijít se zajímavými nápady i povedenými akčními sekvencemi a potěší, že se kvalita animace drží právě na 7. sérii Klonových válek než na prvních sériích Klonových válek či právě Povstalců.   Svět předaleké galaxie se ještě rozšiřuje, představují se nové zajímavé postavy a přichází se se skutečně zajímavými nápady. Dost možná trochu zamrzí, že občas The Bad Batch sází na infantilnější humor, přitom se dokáže prodat nebezpečnost světa, kde jsou Jediové nyní sprosté slovo a Impérium je nemilosrdné. Potěší ovšem opravdu to, že tvůrci mají skutečně dost nápadů a The Bad Batch ve finále nepůsobí jako snaha vydojit ze slávy Klonových válek ještě něco víc. Naopak se dokázalo přijít s něčím tak trochu svěžím a tahle klonová parta svůj potenciál dokáže víceméně slušně využít. Potenciál pro zlepšení tu určitě je, zábavná je ovšem 1. série The Bad Batch dostatečně.   Milovníci Star Wars budou velmi pravděpodobně uspokojení, přesto se tu ta nejvyšší liga nekope. The Bad Batch není seriálovou revolucí jako Mandalorian, jde jen o fajn animovaný seriál, který naštěstí přichází se zajímavým tématem, odhaluje nové zajímavé informace a naznačuje, že má tohle klonové komando + malá Omega ještě potenciál. Tak snad si 2. série minimálně udrží kvalitu...... () (menej) (viac)

Shakers

1. séria - 85%. Tvorca seriálov Clone Wars a Rebels, Dave Filoni, má svoju galaktickú animovanú púť znova pevne v rukách, pretože ani pri treťom animovanom dobrodružstve nesklamal. Očividne je s ním veľká sila. Okrem zaujímavých postav je tu hromada odkazov a postáv so seriálov Clone Wars, či neskorších Rebels, čo každého fanúšika určite poteší. Dokonca sa tu objaví aj postava s Mandaloriana. No úplne najviac, čo mňa potešilo bol príbeh o tom ako skupinka prežíva v spoločnosti, kde sa republika zmenila v galaktické impérium. Menia sa postupne uniformy, stromtrooperi, velitelia (Tarkin), stíhačky a to je niečo čo sme ešte nevideli. Úvodný diel skvelo nadväzuje na Clone Wars a hlavne Pomstu Sithov. Taktiež nechýbajú ani scény s čipmi, ktoré majú spustiť rozkaz 66 a dozvieme v epickom finále ako dopadli klonovači s planéty Kamino. Šiel by som s hodnotením aj vyššie, pretože ma skoro každý diel bavil, niesol sa v temnejšej atmosfére a akcii bolo taktiež dosť, no ako to už býva zvykom ani tu sa tvorcovia nevyhli detskejším epizódam, alebo zbytočným vyplňovačkám, ktoré nikam príbeh neposunuli. Star Wars The Bad Batch je vítaný doplnok do sveta Star Wars a ukazuje nám príbehy, kde klonové vojny skončili, uzatvorila sa kapitola Republiky a otvára nová, kapitola Impéria. ()

JohnCZ

Zdaleka nejlepší ze všech "rozjezdových" sérií z dosud odvysílaných SW animáků. Přístupný, ale přesto jednoznačně nejtemnější. Zápletky to sice nemá tak rozmanité jako první řady Clone Wars, ale zas to není tak rushnuté a rozhárané. Pomalejší tempo, méně (ale stále dostatek) akce, absence infantilit a naopak větší focus na postavy je jednoznačně ku prospěchu věci. Jen se to prostě neustále strašně vykrádá a i tady mám ze všech těch příběhů pocit, že tvůrci jedou na jistotu, točí dokola stále ty samé motivy, sem tam přidají nějaký ten fan servis a jako kdyby se báli do universa přinést něco nového, něco svého. Na druhou stranu, žádnou vyloženě slabou epizodu to taky nemá a série si drží tempo až do skvělého finále, které dodalo i něco málo z pro Star Wars tak typické osudovosti. ()

fabecc1222

Špatná várka začíná tam, kde Klonové války skončili, a ospravedlňují tak svou účast v závěrečné sérii Klonových válek, ale duší a pojetím jsou zatím více příbuzní s Povstalci. Epizodické pojetí děje, extrémně dětsky rozškatulkované hlavní postavy... Každopádně většina epizod dokáže určitým způsobem zabavit, a nikterak neuráží fans SW. Uvidíme, kam se to vyvine dále, když ve filmovém světe není o Špatné várce ani Omeze ani zmínka. ()

drackula

Celkový dojem z prvej série je dobrý. Boli tu lepšie, ale aj horšie epizódy. Trochu mi ale chýbal silnejší ústredný motív. Všetko bolo až moc epizódne, pričom niektoré nápady sa dali rozvinúť trochu viac. Asi Bad Batch preložím niečím iným, ale druhú sériu si pozriem určite. Disney plus ()

Cartmof

Po až dokonalém finále Clone Wars sem měl od Bad Batch velká očekávání. Animace nýbrž totožná a oddíl 99 mne v 7. sérii CW bavil. Co by se mohlo pokazit? No, řekněme, že skoro vše! Od absolutně plochých a klišovytých postav až po neexistující příběh, kde to ve finále tahá animace, která po většinu času nepřináší nic nového či zajímavého, protože se při většině případů vracíme na už známé planety, jako Ryloth a nebo Kamino. 1. epizoda mi dala dobrý pocit. Hodinový minifilm, který Bad Batch dostal do takového statusu Quo mě dost bavil. Spoušť sraček přijde ale hned v další epizodě. Pokaždé je to o tom, že nová postava Omega něco posere a nějaká známá Star Wars postava na to nějak reaguje. Ať už Fennec Shand, která musela ukrást pramen mládí, nebo Cad Bane. Každá epizoda byla stejná a já v podstatě spamoval 3/5. Proto je mé finální hodnocení 2 hvězdy. Víc si tahle rychlo blitka od Disney nezaslouží. A to jsem tu ještě ani nemluvil o Omeze. To by poté už nejspíš nastala chvíle, kdyby mi A-Team zde na Čsfd musel dát timeout, protože takovou tunu nadávek byste nezažily ani ve školce z Ústí nad Labem... ()

JamesConnorG

Dojmy - První série The Bad Batch byla pohodová a skvělá podívaná. Děj tu byl zajímavý a nenudil jsem se ani na chvíli. Líbila se mi tady proměna Republiky na Impérium a změna klonů na lidské rekruty. Postavy tu byli hodně skvělé, především Hunter, Omega, Crosshair, Tech, Cad Bane a spoustu dalších. Hudba tu byla skvělá, Akce taktéž a animace byla překrásná. První série nabízí skvělý zajímavý příběh společně se zajímavými postavami pecka! Celkové Hodnocení - 85% ()

ACDCKL

Další kreslený seriál ze světa SW a tentokrát událostně ihned po svržení Jediů. První díl je naprostá paráda, kterou budou mít tvůrci těžké překonat. Některé ostatní díly jsou trochu průměr, ale díly, kde se objeví Heera ze SW Rebels, jsou zase opět na topu a poslední dva díly série jsou též velmi dobré. Dějově jinak je přesně toto, co chybělo danému našemu vesmíru (klony, stormtroopers). Nebýt některých průměrných dílů, dal bych 5*, ale v průměru mi to vychází na 4*. Druhou sérii budu s radostí vyhlížet. ()

TR4XY_CZ

Když jsem viděl první epizodu Bad Batch, tak jsem ji dokoukal s otevřenou hubou. Nejenom že epizoda byla 70 minut dlouhá, ale také obsahovala něco, co postrádá většina pilotů jiných seriálů. Napínavost! Ano, možná to bylo díky tomu, že jsme tu v době rozkazu 66, největší tragédii ve Star Wars, ale to není ta jediná věc, která k tomu přispěla. Přispěl k tomu taky nástup Impéria na scénu a to. jak se s tím náš Oddíl 99 vypořádal. Bohužel po první epizodě kvalita lehce klesla a následovalo pár méně významných a trochu nezajímavých epizod, které tempo celé série celkem dost zpomalily. V polovině série se to ale zase začalo zvedat a tempo si to celkem udrželo. Bylo tu také pár "filler" epizod, ale jak Filloni řekl: "Fanoušci budou překvapeni, jak tyto epizody budou důležité v budoucnu", takže já s nimi nemám problém. Od Bad Batch jsem očekával osmou sérii Klonových válek, ale místo toho jsem dostal mix: Klonové Války + Rebels + Mandalorian. a funguje to skvěle. Objevily se tu postavy, které známe, ale také se nám tu představily i nové postavy, jako například Omega, která mi na rozdíl od ostatních fanoušků přijde sympatická. Poslední tři epizody série byly geniální a obsahovaly všechno, co pořádné finále potřebuje (napínavost, překvapivost, emoce a akci). Samozřejmě otevřený konec a už se nemůžu dočkat druhé série. 8/10 ()

Juraxin

Je to seriál, ktorý pokračuje tam kde star wars clone wars skončilo, a je poňatý krásnej clone wars animácii. Musím uznať že aj napriek mojim obavám sa Davovi Filonimu seriál užasne podaril. Zobrazuje nám príbeh malej skupiny postav ,ktorá prežíva v spoločnosti kde bol nastavený nový politicky poriadok. Autor tu znázorňuje zmenu s galaktickej republiky na galaktické impérium. Zobrazuje tu jasnú autonómiu, postupne menenie uniform, prechod klonovej armády na stormtrooperov, novy imperiálny velitelia, stíhačky. Príbeh nám ponuka scény s čipmi, ako aj nám vysvetľuje nezrovnalosť čo sa stalo s klonvačmi na kamine. Do príbehu sú zasadené nove klonove postavy, ktoré spolu tvoria bad bach skupinu tými sú:Hunter,Wrecker, Tech, Echo a Crosshair.Každý člen bad bach skupiny je užasni ako charakter zo všetkých strán rozdielny, a páči sa mi že každá postava tu mala úplne iný hlas, čím veľmi pomáhal k odlíšeniu osobnosti, týchto nevydarených klonov.Príbeh je vedený temnejšej atmosfére, akcia je tu famózna, niektoré epizódy tu boli viac vedene v detskejšom štýle, alebo tu bolo veľa zbytočných vyplňovaní ktoré príbeh nikam neposnuli. Polovica epizód je tvorená ako mandalorian sidequestmi,ktoré ma veľmi bavili.  skratke nám Dave Filoni rozprava dobrý príbeh, s úžasnou animáciou, ktorý nikoho neurazí, skôr prijemne pobaví, a preto by som ho odporučil každému 7/10. ()

david141474

Po opětovném zhlédnutí první série musím říct, že je to 50x lepší než si pamatuju. Kdysi v roce 2022 mi to moc nesedlo, teď však musím říct, že jsem se nemohl mýlit víc. Je to opravdu lepší než si pamatuju. Hlavně kvůli ději a Star Wars světě. Bad Batch čili Hunter, Tech, Echo, Wrecker a Omega mají mezi sebou skvělou chemii a každá epizoda něčím baví a žádná neostává v zadu. Postavy jak už jsem říkal jsou skvělý, v seriálu je plno skvělých Cameí, jako třeba Cad Bane nebo Hera s Chopperem. Prostě onanie pro Star Wars fanoušky. Dabéři solidní. Titulky taky solidní. A teď je na řadě soundtrack a ten je taky skvělej. V seriálu je pár skvělých epizod a scén, třeba celá 8. epizoda, kde je souboj mezi Cadem Banem a Hunterem a ten je opravdu skvělej a skvěle naanimovanej. A pohled z první osoby, přidává scéně daný napětí a kulervoucí atmosféru, která by se dala krájet. Teď každou středu vychází jeden díl 2. série, takže nemůžu myslet na nic jinýho než na další epizodu a co nám přinese. 9/10 Je to opravdu lepší než si pamatuju a chci další díly a další sérii, která právě teď vychází. ()

jjjerry

Za mě moc dětinské a zjednodušující. Ale přitom to není seriál pro děti. Pár epizod zajímavých a doplňují hluchá místa mezi Republikou a Imperiem. Hodně nelogiky. Místo to nesedí do SW Universa. ()

darthboal

Vcelku obstojné navázání na Klonové války a přenesení příběhu na nové neokoukané postavy. Lehké opuštění od vážného pojetí děje a přenesení spíš na vlnu Rebels zatím tolik neškodí. ()

matous20063

1. série byla spíš než Bad Batch, Clone Wars season 8. Ale to vůbec nevadí, věk klonů a klonových válek se zde uplně ukončil. Co si budem tento seriál musí stavět na fanservisu jinak to bude nuda. Ale to mně jako Star Wars fanouškovi vůbec nevadí. Ale pro normie fanouška to bude asi nuda. 75% ()

Sashmen13

Chtěl bych dát 5, ale něco tomu chybí, na 5 to prostě není. Omega je na začátku otravná, ale to byla i Ashoka, charakter vždycky trochu musí dospět, no problem. Těžko se rozepisovat o Empire a stupidnosti zničení Kamina, proč ničit, když si to prostě mohli vzít? O plánu nahradit elitní vojáky obyčejným masem je taky ztráta času mluvit. Chybí jim genetický materiál? Tak vezměte nový, galaxie je obří, nebo vemte snipera a naklonujte jeho, jenže to je co naplat, Empire je evil, protože Empire je evil a Palpatine je kokot. Jinak je hodně katarzní najednou vidět klony jako nepřátele, zvláště pokud předtím sledujete clone wars. Myslim,, že to navázání provedli fakt slušně. Tak uvidíme, co bude dál. ()

Matussk

Popravde som od toho veľa neočakával, pretože ľudia či už v mojom okolí alebo na sociálnych sieťach tento seriál veľmi nechválili. A ono to nie je úžasné, ale je to aspoň zábavné. Užíval som si všetky epizódy, či už horšie alebo lepšie, s touto Bad Batch partou v ktorej sú charaktery síce ploché a veľmi to medzi nimi neiskrí, ale aspoň sú zábavné. Najviac sa mi páčila piata epizóda s Rancornom, deviata epizóda s veľmi dobrým fightom (ten súboj je coolest moment v tomto seriáli) a finále, aj keď mohlo byť lepšie. Ako? Vystrihnúť pár epizód s vatou a sústrediť sa viac na hlavný dej. Pretože ten bol dosť slabý, aj keď finále bolo dobré, pôsobilo ako ukončenie 2-hodinoveho filmu nie ako ukončenie 8-hodinového seriálu. Neberte ma zle, ja som sa aj na tých nepodstatných epizódach (ktorých tu bolo dosť) bavil, ale kvôli tomu trpí hlavný dej, ktorý je pre mňa dôležitejší. A preto je to "len" zábavka, ktorá na kvality Andora a Mandaloriana nesiaha. Ale aj tak si druhú sériu pravdepodobne pozriem. 7/10 ()