Počas misie, ktorej cieľom je získať cenný predmet, narazí várka na pašerákov s rovnakou úlohou. (Disney+)

Cappuccino

Pri výstupe Rafy a jej sestry som si pomyslel, že by sme na konci časti mohli vidieť aj Ahsoku Tano, čo sa ale, bohužiaľ, nestalo. V najbližšej dobe ju však zrejme tvorcovia predvedú a konečne si užijeme poriadnu dávku nostalgie. Mrzí ma len, že kým začne poriadna zápletka, budeme neustále atakovaní obyčajnými questovými časťami. A tie mne osobne teda nepostačujú. Chýba mi Rex, Cody, Ahsoka, Vader, Sidious, Obi-Wan, Yoda a mnohí ďalší preživší hrdinovia. Kde sú a kedy ich uvidíme? Stále čakám. ()

beny258

Oproti minulému dílu jdeme opět nahoru. Objeví se nám tu další postavy z Clone Wars a hlavní hvězdou plátna není zas pouze Omega (jako v předchozích pár dílech), ale i ostatní členové oddílu. Ocenil jsem i dva momenty rozvíjející hlavní zápletku seriálu. Tudíž 5 hvězdiček a uvidíme, co nám tvůrci připraví za týden. ()

Lukas__

Sice už tu neni Omega v hlavní roli, ale zase tu máme navíc 2 odpadní postavy z Klonových válek. To jediný co by mohlo bejt horší než combo Omega + sestry Martézovi by bylo kdyby k sobě ještě přibrali Jar Jara! ten jedinej tu chyběl! Mohl tu být Rex, Cody, jakýkoliv random Jedi, nebo jakýkoliv random lovec odměn, který si přišel pro taktickýho droida, ale oni vyberou tak zbytečný postavy!!! ()

Sany33

Príbeh: Náš team dostáva ďalšiu úlohu a to dostať dáta z taktického droida. Do cesty sa im ale zapletú Martézové sestry a to sa môže javiť ako dosť veľký problém. Prevedenie: Opäť diel v ktorom sa toho dosť deje a súčasne nám nikam neposúva dej. Ale nenudí a to celkom oceňujem. Rád by som vedel ku komu sa sestry na koniec prihovárali ale to sa v blízkej dobe zrejme dozvieme. 72% ()

MiniMinion

SPOILERY: Opět o něco lepší než minulý díl. Když jsme zjistili, že se Bad Batch chystá na Corellii, říkal jsem si, že třeba uvidíme mladého Hana nebo nějaké odkazy na Solo: Star Wars Story (2018). Martez sisters jsem naopak rozhodně nečekal, naopak po loňské sérii Klonových válek jsem doufal, že je už nikdy neuvidíme. Když se tedy objevily na scéně, málem mi praskla žíla v levém spánku. Ovšem přiznám se, rychle mi krev ochladla a zjistil jsem, že mi tady ani nevadí. Nevím, jestli to bylo tím, že byly lépe napsané, nebo že neměly úplně hlavní roli, ale tak nějak přirozeně sem zapadly a ve výsledku vlastně dobře fungovaly jako součást příběhu. Žádná "I dumped the spice" situace se nekonala, ba naopak. Rafa tady byla docela badass a s její hašteření s Hunterem mě bavilo, a Trace tentokrát (na rozdíl od minule) zachovala chladnou hlavu a zachránila Omegu, a k tomu mi ani nezpůsobila bolest hlavy svou otravností. Když už mluvím o Omeze, jsem rád, že tohle nebyla další epizoda, kde se Bad Batch dostala do maléru a Omega je opět musela zachraňovat - to už tu bylo několikrát a časem by to mohlo přestat být uvěřitelné. Už teď se tým dočkal ohromného downgradu oproti Klonovým válkám a vlastně i premiérovému dílu tohoto seriálu, takže bylo na čase je opět předvést v plné síle, a to se naštěstí stalo. Tedy, skoro plné. Opět totiž tvůrci ukazují, jak v týmu chybí Crosshair. Jeho pozici musel tentokrát zaujmout Wrecker, který pak ale chyběli v boji na zemi a "Bad Batchers" chvílemi dostávali výprask. Wrecker nám také dopřál asi největší oh shit moment tohoto dílu - good soldiers follow orders. Již několik epizod bylo naznačováno, že se s jeho čipem něco děje, a tentokrát nám to bylo potvrzeno - alespoň částečně je aktivován. Zajímá mě, kam nás to zavede. Setkají se s Jediem a dojde k průšvihu? Nebo včas potkají Rexe a ten jim pomůže? Uvidíme, každopádně to ještě bude zajímavé. Líbilo se mi také, jak vlastně klony připodobnili k droidům - podobně jako se klony obrátily proti svým vlastním velitelům a přátelům, i droidi zde útočili na další droidy se slovy “orders are orders”. Protože k tomu byli naprogramováni, stejně, jako jsou teď naprogramovány klony. Ztratily individualitu a charakter, jsou z nich bezduché živoucí stroje. K ději jako takovému ještě dodám, že vtip "Is there an Echo in here?" mě rozesmál nahlas. Doufal jsem a věřil jsem, že jednou přijde, a když přišel, tak nezklamal. Jo a cliffhanger/tease na konci také solidně navnadil. Kdybych si měl vsadit, viděl bych to na Baila Organu. Jinak opět animace excelentní, hudba jakbysmet (tentokrát jakoby se Kinerové inspiroval Göranssonem a namíchali ho s hudbou těch nejranějších epizod Klonových válek), celkově prostě po technické stránce prvotřídní. 85% ()

• Sestry Martézovy s námi nejsou poprvé. Rafa a Trace se objevily již v Klonových válkách (od r. 2008), kdy po odchodu Ashoky z Řádu se ji ujaly. Sestry pojila nenávist k Řádu, protože během jejich mise zemřeli jejich rodiče. Následně se uzavřely do sebe a zanechali svého života na 1313 patře na Corusantu. (Veskoslav)
  • Droid R7-A7, který zde patří sestrám Martezovým, má v této epizodě nejdříve své typické barvy – kaštanově červenou, stříbrnou a zelenou (stejná kombinace jako v seriálu Star Wars: Klonové války, od r. 2008), ovšem v následující scéně je již nabarvený na černo se zlatavě oranžovými prvky. Pokud sestry droida narychlo nenabarvily mezi scénami, jedná se o chybu. (MiniMinion)