Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky.  Amanda by oveľa  radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať. Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane... (TV Markíza)

blackJag

Někdy od tohoto roku se začíná datovat postupný pád Guttenberga do absolutní bezvýznamnosti a o jeho parťačce Alleyové to +/- platí taky. Olsenky se ostatně se svou "filmovou mašinérii" nikdy nepřiblížili onomu vybájenému, snesitelnému (alespoň) průměru blíž než v této nepovedené variaci na notorické téma, takže asi tolik k důležitosti této "laskominy". 40% ()

Wishkah

Po seriálu Plný dům asi nejpovedenější počin jinak naprosto nudných a ničím nezajímavých dvojčat. A to i zásluhou sympatické dvojky Stevea Guttenberga a Kirstie Alley. I když je to prostě jen další obyčejná rodinná komedie ()

Foxhound#1

Povedená komedie z dob, kdy Alley byla ještě štíhlá, Guttenberg relativně známý a sestry Olsenovi zahajovaji kariéru nejslavnějších filmových dvojčat. ()

katchi

Komedie mého mládí. Nestydím se za to, že sem to viděla tak 10x...Podle mě se jedná o pohodovou a vtipnou komedii. Děj je sice poněkud tuctový, ae i tak se mi to zdálo zdařilé:) ()

Lilloos

Olsenky nikdy nebyly žádné extra herečky, ale u dětských rolí se to dá skousnout. To se rozhodně nedá říct o dospělých ženských postavách. Protivná macecha měla svým způsobem v popisu práce přehrávat, ale "sympatickou" maminu bych viděla úplně jinak. Místy jsem se skvěle bavila (strašidelný dům), místy to už bylo moc mimo (závěr - svatba), ale celkově příběh má hlavu a patu. ()

pend

Další z variací Louisy a Lotky, tentokrát v podání dvojčat Olsenových z doby, kdy ještě byla roztomilá. Steve Guttenberg to jistí. ()

tyna97

Kirstie sama na koni a dvě naprosto rozdílné holčiny, které se potkaly ve stejném oblečení a měly i stejně vlasy! Skvělá a pohodová rodinná komedie. ()

chrispe

Nemám alergii na dvojčata Olsenovi a Kirstie Alley mám vážně ráda (i když tady je ten herecký výkon nic moc). Je to milý, naivní, rodinný. Jednou za čas. Proč ne ()

Miany

Souhlasím s Tuxedem. Film měl hlavu a patu a dokonce bavil, i když většina z nás měla příběh předem přečtený. :-) Bez Kirstie Alleyové a Steva Guttenberga by to zřejmě nemělo tak vysokou úroveň. I po několika letech musím uznat, že zde platí - starý, ale dobrý! Dokonce mám opět pocit, že starší filmy jsou jako boty. Dříve se vyráběli poctivěji. ((Samosebou existují vyjímky, tvrzení není jednoznačné a váže se k tomu spousta teorií ... :-) )) ()

Drom

Zdá se Ti to normální? Ne, je to divný. Je to strašně hodně divný. Tak schválně, kolikrát už jsme tohle viděli: Dvě hrdinky, vypadající naprosto stejně, se náhodou sejdou na stejným místě, náhodou jsou stejně oblečený, náhodou mají stejnou náturu, náhodou na to nikdo nepřijde, náhodou je tam opuštěná ženská a mladý milionář, náhodou mají oba vřelý vztah k dětem, náhodou... A ti smradi. A ještě navíc k tomu Kirstie Alley! Jéžiš! Jediný dvě věci, který mě trochu potěšily, byly dětská práce a parodie na Peggy Bundovou. Teda obojí jen skoro. Jinak celkově je to šablonovitá kravina s obligátní honičkou na konci. A hádejte, jak to asi tak dopadlo, když tam máme pohodovou ženskou a fešnýho milionáře, na kterýho se lepí zlatokopka? Pro mě rozhodně špatně. ()