Komédia o dvojčatách, ktoré sa rozhodli dať dohromady svojich rozvedených rodičov.
Keď je tvoja mama aj mojou mamou a môj otec je aj tvojím otcom a obe sme sa narodili 11. októbra, potom sme obe asi sestry. Sestry? Sme asi dvojičky!
V detskom letnom tábore sa zoznámia Annie Jamesová z Kalifornie a Hallie Parkerová z Londýna. Na tom nie je nič neobyčajné, keby... Keby sa navlas na seba neponášali. Navyše majú aj narodeniny v rovnaký deň. Netrvá dlho a zistia, že sú dvojičky, ktorých rodičia sa rozviedli tesne po ich narodení. Rozhodnú sa ich dať znovu dohromady, pretože otec Nick sa chce znovu oženiť... (TV JOJ)

Aleee89

Když jsem byla malá, strašně se mi líbila kniha Luisa a Lotka. Je to o úplně tom samém, takže film se knížkou asi inspiroval, i když samozřejmě zde museli přihodit pár věcí a něco naopak škrtnout, aby byl film pro lidi více atraktivní. Někdy vtipný, jindy i dojemný... Takový pohodový, vidět ho už nemusím, ale není rozhodně špatný! ()

Estrellita

Geniální rodinná komedie s ještě nezkaženou Lindsay Lohanovou ve dvojroli, která nastartovala její kariéru. Dvojčata Annie a Hallie, která o sobě neměla ani tušení, se potkají na letním táboře. Rozhodnou se, že chtějí poznat i druhého rodiče, a proto si vymění úlohy. Každá letí na úplně jiný konec světa (Londýn, Kalifornie) v roli své sestry. Jak tohle může dopadnout? Samozřejmě, jak jinak, než dobře! :) Krásná Natasha Richardson a charismatický Dennis Quaid všemu jen přidávají. Příjemný film, u kterého si odpočinete a skvěle se pobavíte! (95%. Ten mínus dávám za přece jen trochu moc americké provedení.) ()

Pecival

Jako malej jsem měl hrozně rád předešlou verzi (jednu z nich:), a protože by se to špatně shánělo, slupl jsem tědko stár tu novou. A byl jsem taky spokojen - ono, někdy je třeba se tou sentimentální romantikou nechat unést. Zvlášť když je podána vkusně, mile a poměrně vtipně. Navíc Lindsay byla výbornou volbou a Dennis byl ještě tehdá superštramák a nemusel házet tvrďácký ksichty (který mu nikdy moc nešly) v peklech jako je Den poté nebo Legie. Konec je možná zbytečně roztáhlej, ale celkově velká spokojenost. ()

petaspur

Nick a Elizabeth se před jedenácti lety rozvedli a v klidu si svůj megalomanský majetek rozdělili rovným dílem. Právě narozená dvojčata Annie a Hallie rovněž nerozřezali příčným řezem, ale pragmaticky si vzali každý jedno. Jenže nyní se na letním táboře potkávají obě slečny, zjišťují nápadnou podobu, stejná data narození i absenci jednoho z živitelů a v jejich malých hlavičkách se již rodí poťouchlý plán na obnovení rodiny spočívající v záměně identit prťavých konspirátorek. ()

aniiicka

Jeden z mých zamilovaných dětských filmů, na který se při příležitostném vysílání vždycky ráda podívám. Lindsay Lohan je tu vážně skvělá a pamatuju si, jak se mi vždycky líbila táborová část a pak plánování Annie a Hallie...prostředí Londýna a vinic v Kalifornii. I další herci a jejich postavy jsou skvělí...elegantní a krásná Natasha Richardson (RIP), pohledný sympaťák Dennis Quaid a úžasně vtipné byly i postavy komorníka Martina a Chessy. Přiznám se, že film už znám skoro nazpaměť...a podle mě má vše, co má dobrá rodinná komedie mít...vtipné, docela dost hlášek, krásně dojemné, příjemný (můj velmi oblíbený) soundtrack...Here comes the sun, LOVE, Ev'ry time we say goodbye...http://www.youtube.com/watch?v=GJRGynQG2sI ()

• Dvojičky Hallie a Annie (Lindsay Lohan) dostali mená po dcérach režisérky Nancy Meyers a producenta Charlesa Shyera. Obe si zahrali menšie role vo filme. Postava jednej z nich sa volala Lindsay, podľa Lindsay Lohan. (Karush)
  • Keď Hallie (Lindsay Lohan) stretáva Martina (Simon Kunz) na londýnskom letisku, v pozadí môžeme zazrieť matku herečky Lindsay Lohan držiacu jej brata, vedľa nej stojaceho staršieho brata Michaela Lohana a sestru Ali Lohan. (Karush)

Natasha Richardson podlehla zranění

Natasha Richardson podlehla zranění

19.03.2009

...které utrpěla v pondělí během lekce lyžování na začátečnickém svahu v Kanadě. Ačkoli krátce po pádu tvrdila, že je v pořádku, pracovníci lyžařského střediska naléhali, aby navštívila lékaře.… (viac)