Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

HorrFi odpad!

Jasnej adept na nejhorší českou komedii roku 2021 a přesná ukázka toho, že film daj do kin v dnešní době opravdu kdekomu a proto by se měl Míša Suchánek držet herectví.. klasicky napíšu, že vidět to v kině, tak jsem nasranej až do Vánoc.. ()

otík

Viděl jsem jen druhou polovinu, ale i tak to byl děs. Sem tam sice vtipné, ale na celém filmu byly nejvtipnější závěrečné titulky, a to je teda hodně málo na dobrou komedii. ()

Johnny.ARN

Čo to kurva ...? Chvíľu to bolo ako zo života, keď niekoho stretnete a nemá s ním o čom, ale čím ďalej to šlo, tým to bolo horšie. Najvtipnejšia scénka ja o ohrdnutej, ožratej manželke, ktorá si vylieva svoje mindráky pred ...manželom (!!!) ktorého v opitosti nespozná? To fakt? Neviem, toto buď malo nejaké posolstvo, ktoré som neobjavil,alebo si len Suchánek týmto niečo riešil a kompenzoval, alebo neviem. Ja som to nepoňal. Čeky neni herec. 1 z 5 ()

Mrkvič

35% a přitom film vychází z úspěšné divadelní hry. Asi divadelní humor a styl scén a děje nesedí běžnému filmovému divákovi. Konverzační hlášky jsou v tomhle filmu prostě boží. Herci jsou v rolích, jaké skutečně většinou nikde snad nikdy nehrály. I když třeba Langmajer mi připomněl některé role z před dvaceti let. A to bylo fajn. U závěrečných scén z rozloučení s Prasopsem jsem se vyloženě řezal smíchy (hlavně Langmajerův projev bez klišé). Rozhodně bych měl chuť někdy vidět i divadelní hru, kde herecké složení nezní také vůbec špatně (Genzr, Matásek, Suchánek, Sokol). A Suchošovi přeju, aby si někdy dal režii velkého (většího) filmu ještě (alespoň) jednou. ()

oveckaoa odpad!

Co je tohle za amatérskou sračku? Kolik do toho narvaly peněz a jak moc musí být člověk zoufalý, aby to nasadil do kin nebo , aby v tom hrál? Chlápek s ženskou renovují barák a rozhodnou se pořádat sraz spolužáků po x letech dojdou tam další 4 (na více nebyly prachy) a pak zjistí, že jim umřel spolužák a jdou mu na pohřeb, který tam ani není mimochodem tak, že se tam ožerou s jedním pohádají on odejde a to je konec filmu . Není to vtipné hlášky jako Když spíš se svým manželem nosíš sexy oblečení nenosím on ho taky nenosí jsou spíše trapné a postavy jsou příšerné. Jeden je chlápek co  dává do chlastu drogy omámí ženské a pak je znásilňuje a přijde mu to normální druhý je zpěvák třetí ženská je úplně vypatlaná čtvrtý chlápek co je v jakési sektě kde všechno odevzdává a poslední dva nestojí ani za zmínku.  0 procent tohle je ještě horší než Špindl jelikož tady žádné pozitivum nevidím. ()

Phietros

Zajímavý rozjezd srazu přátel ze školy po letech, kde se ani skoro nepoznávají a vypadá to na dobrou zábavu s černým humorem. Poté ale dorazí prodejce vysavačů a po zjištění že jejich kamarád zemřel všechno sklouzne do dialogů o ničem! Od odjezdu autobusem přišlo trapno a nechápu jak dokázal Suchoš při svém debutu přemluvit taková jména na obsazení! Bohužel mě to vůbec nechytlo a závěr byl dost divně useklý. V titulcích teda ještě pár záběrů ze smutečního obřadu, ale to už to nespasilo. Kamera slušná, ale pořád se k tomu musí přistupovat jako o pokus něco vyzkoušet a natočit, takže sen byl splněn! 40% ()

fabecc1222

Večírek = Partička. Scény, které připomínají improvizační show, jsou tu opravdu ve velkém množství. Třeba celé závěrečné titulky jsou kompletně vytržené z Partičkovskýc her... Podobně i dialogy jakoby navozovali atmosféru her jako Jedno písmeno, Abeceda... Pochopitelně to co funguje v impovizační show a několikaminutové scénce, tak už nefunguje v celovečerním filmu s nosným dějem. Pokud se vám líbí Suchánek v Partičce, tak se vám bude líbit i film, je přesně takový, jako byste ho od Suchánka čekali, a je přesně takový, jako je Suchánek v Partičce. ()

Master19

Jednoduchá road movie s klasickými postavičkami, které jakoby vypadly ze zažitých škatulek. Výtečné herecké složení, bohužel nemají moc co hrát. Jednohubka, kterou už znovu vidět nechci. ()

ghatos

Víš Michale je to sračka, ale hvězdičku ti dám za Vilhelmovou a SKS vlaječku. Divadelní marnost, banalita a debilita 🤷💩..., ale s někým si dobře vyjebal, že ti na tohle dal prostředky a ty jsi si splnil svůj "sen" 😃📽️⤵️. 21%. ()

JohnSmith odpad!

Tohle byl zase hodně špatný česky počin. Trapnosti a blbost z toho filmu jen čiší. Ještě jsem chvíli přemýšlel alespoň o jedné hvězdě za Taclika ale ten závěr byl tak strašný, ze je tenhle film pro me naprosté dno. ()

earl hickey

Já se bavil. Film jako celek je hrozná kokotina😀, ale dialogy byli vtipné a zábavné. Typický Suchánkův humor. A rozladěná kytara v potitulkové scéně?! 😂😂😂 ()

jefff

Jako moc nechápu, proč tohle někomu stálo za to natočit. O čem to jako bylo? Co to mělo říct? Přinést? Humor fungoval velmi vzácně. Ono tam vlastně moc vyloženě vtipných scén nebylo, nebylo čemu se smát, i kdyby pointy fungovaly. Herecky fakt otřesné, tady nezmohl nic ani jindy dobrý herecký herecký tým. Pobavila alespoň zlitá Vilhelmová, občas Roden. Ale Čekovský, Taclík, Boudová úplně mimo. Jakože naprosto. ()

pávek odpad!

Jak je možné, že na takovou pitchovinu sehnal Suchánek peníze? Jestli sehnal grant od státu, pak v komisi sedí děsný paka. ()

netahlo

Nejsem si uplne jistej, ze tohle je smer, kterym by se mela ubirat ceska komedie. Jit na to do kina, byl bych nasranej kurevsky dlouho! ()

psychoJoa odpad!

Ušetřete si vrásek na čele z toho, jak budete přes hodinu nevěřícně koukat na obrazovku a uvažovat, jak tohle někdo mohl myslet vážně a jak snadno jde utopit peníze a čest herců… ()