Alone

Jessica (Jules Willcox) prišla pred pol rokom o manžela. Rozhodla sa rázne skončiť s minulosťou, zbalila si veci a vyráža za novým životom do nového mesta. Cestou natrafí na arogantného a dotieravého chlapíka, ktorý ju prenasleduje dovtedy, kým ju nechytí. Prebúdza sa v cudzej lesnej chate, v ktorom vyčkáva na svoju šancu ujsť. Po úspešnom pokuse začína naháňačka lesom a boj o život... (gogo76)

petrik11

Tak podľa mňa veľmi dobré, hercom sa to čo hrali dalo veriť, nebolo tam ani nič nelogické, neboli tam hluché miesta. Že podobných filmov bolo kopa? No a! Tento si svoje miesto na slnku zaslúži. ()

Rayen1

Průměrné psychologické chase-thtriller béčko, které tu bylo už stokrát (a lépe). Neurazí, nenadchne, každopádně konec celkem překvapil. Průměrné tři hvězdy. ()

solisoli

Thriller ako remeň. Na psychicky zlomenú ženu, ktorá uteká pred traumou zo sebe vraždy manžela sa nalepí ďalšie hovädo, úchyl, na služobnej ceste, ktorý je natoľko dotieravý, až sa jej nakoniec zmocní. Z uväznenia v lese sa jej podarí uprchnúť vďaka klinčisku, ktorý zázračne Copperfieldovsky vytiahne z hrady. Tu už dej začína gradovať, kedy nabieha neľútostné show, až do záverečných bojových extáz. No a skúsme uhádnuť , kto v tomto infarktovo nerovnom súboji nakoniec podľahne. Možno aj nejaký ten divák, prinajlepšom s ohryzenými nechtami. ()

xxmurphyxx

Aj keď na akčnejší rozjazd sa čakalo necelú pol hodinku, osobne mi to prišlo skoro dva krát tak dlho. Potom sa to pomaly nakopne a pozvolným tempom šuchtá k finálnej mastenici na rúbanisku v blate, kde to konečne dostalo tie správne grády. Škoda len že až na konci filmu. Napriek tomu sa jednalo o slušnú jednohubku v rámci pomaly ale isto vyžmýkaného žánru. Obaja herci zahrali fajn, najme Menchaca a jeho brýle boli celkom chuťovka na pozeranie. Škoda, že to nešlo viac do morku kosti. ()

srolyma

Co všechno se může stát, když se rozhodnete předjíždět pomalého řidiče přes dvojitou plnou. Napínavý survival o týpkovi s mrožím knírem a labilní hysterce s výbornou závěrečnou scénou. ()

J.Mayen

No, prvních 20 minut dá se říct zajímavých,ale rozhodně ne originálních. Nebudu nadávat herečce kvůli jejímu idiotskýmu a totálně nelogickýmu chování, protože to měla ve scénáři,ale zase jo na druhou stranu si ho musela přečíst a podepsala smlouvu, takže ano je to kunda. Jak je možný, že se s tim hovademe několikrát potkala v tom lese? To měl ten les 2 m²? Proč mu lezla do auta? To si jako myslela, že se mu bez tréninku v tak malém a omezeném prostoru ubrání? Proč volala jeho starý? Jako v podobné situaci by to opravdu masovýho vraha zajímalo? Film je zralej na totalní odpad, ale prostředí si zaslouží jednu hvězdu. Vyhněte se obloukem tomuhle nesmyslu. ()

Accuphose

Tak do půlky bych tomu dal klidně 5 hvězdiček, protože postavy se chovají celkem logicky a má to potřebné napětí. Od půlky to jde dolů a zapojuje se především představivost. Hlavní mužská postava je v momentech, kdy mluví, celkem nevěrohodná, ale zas tak zlý to není. Váhám mezi dvěma až třema hvězdičkama. A jelikož tam jsou zajímavý momenty, přestože jde o otřepaný námět a působí to svěže... Takže za tři. ()

Duffson

Nebylo to spatny, nerekl bych zrovna extra napinavy, ale na pohodovej vecer fajn. Skoda, ze hlavnim postavam chybelo vic inteligence a tim to tak nejak celou atomosferu sabotuje. ()

Nedos.

Na to kolik ten film asi dohromady stal je to nakonec docela povedeny pokoukani. Jasne, neni to zadny terno, i dej je docela předvídatelný, ale proste mi to nejak sedlo. ()

DyingAngel

Všetky podniknuté kroky v tomto filme sú úplne ľahko predvídateľné. Ale dalo sa na to pozerať, filmy natočené v lese sú už samé o sebe skvost... Na toho psychoša sa už dalo dívať menej, ale chápem, že dotváral zápletku... ()

jethrotull

Viac hviezd si to nezasluzi,za tie hluposti a chyby co tam su. Totalna sprostost aby v tak velkom pristore sa stale stretali,ved to nebola luka za domom.Po druhe keby ho tym utahovacim klucom tak prastila 3x ako v tom aute,tak nema sancu to tak supar lahko rozchodit. A po tretie ked na zas objavil na tej mitine,tak bol v tvari absolutne ci sty a v pohode a krv mu tiekla z druhej strana ked soferoval,cize od okna a to je kravina,lebo ho triafala z prava. Proste to posrali.A len tupa blbka by si sadala naspat do auta. ()