Daniel se s rodinou nastěhuje do domu, který chce postupně opravit. Náhlá tragédie a volání o pomoc z onoho světa ho ale přinutí vyhledat odborníka na paranormální jevy. (Netflix)

Kienast

Skvělé lekačky, skvělá atmosféra, příběh který je zlý k hlavním hrdinům. A s největší pravděpodobností nejlepší horor roku 2020. ()

MilkyA

Malo sa to volat vrazedna mucha! :D Pacilo sa nam to s kamkou, miera stresu ku koncu sa na nej odrazila tak, ze som asi kazdych 30 sekund zacula naliehavy vykrik Kde je ten Daniel? Co isiel na pumpu Ci kde do haja preboha :D budem na to s laskou spominat... A spanielcina mi osviezila usi :) ()

borec999

Ďalší vynikajúci španielsky horor, tentokrát ducharina so všetkým čo k tomu patrí (napätie,atmosféra,jump scares, strašidelný barák) a aj s niečím málo navyše( nečakané vysvetlenie udalostí a plot twist v závere, plus na ducharinu solídne množstvo postáv ktoré to nerozchodia). Pre mňa osobne najlepší horor za rok 2020 a jediný, ktorý si odo mňa vyslúžil plný počet. Španieli znova potvrdili status hororovej veľmoci a že tento žáner im ide. 90% ()

Litvicek

Jo, když přestanu u toho filmu myslet a píďit se po logice v jednotlivých scénách, pak se jedná o kvalitní a velice zajímavý horor. Byl jsem mile překvapen, rozhodně se vyplatí omrknout. ()

danielosbourne

Úplně dokonalé to není, ale španělé opět dokázali, že dokážou i z otřepaného tématu vytřískat co nejvíc. I když se jim nepodařilo mě vyděsit, našlo se pár scén, které mě překvapily a poslední půlhodinku docela slušně přituhovalo. Masky jsou zdařilé, finální scéna překavapující...je to zkrátka někde mezi 3 a 4 hvězdama a v tomhle případě rád zaokrouhlím nahoru. ()

Zombi

Slušná duchařina, která zpočátku sází spíše na napětí a v bojacích scénách se snaží neděsit prioritně zvukem na 150% jako jiné horory. Ke konci pak přibude více klasických lekaček, ale stále to jde. Celkově je to napínavé, některé scény hodně dobré. Příběh je sice více méně ohraný, ale funkční a neurazí. Slabší 4 hvězdy. ()

Flopik

Tak španieli opäť nesklamali a aj keď v podstate nejde o nič nové, pár prvkov prekvapilo. Veľká pochvala, že sa konečne niekto nebál zabíjať hlavné postavy. Čo sa ducha týka, tak za mňa spokojnosť (stará čarodejnica) to si nechám líbit. Škoda len že jej nebolo viacej a troška lepšie ukázaná. Lakačky fungovali od začiatku, aj keď v strede film troška stratil na tempe koniec to napravil. Celkový zvrat som odhalil troška skorej a prišiel mi zbytočný. Za mňa ale rozhodne odporúčam. ()

Harpy

Španieli u mňa stále bodujú a nesklamali ani teraz, od druhej polovice to začne byť ozaj zaujímavé a má to grády, dejú sa veci čo nečakám a nepríjemne ma mrazí z tej hnusnej čarodejnice. Konečne niečo iné, trošku nápadité, tlieskam. ()

petikacka

Možná jsem viděla jiný film než někteří 4*- 5* generálové, ale já jsem se příšerně nudila. Všechno bylo tak očekávatelné a jednostranně jasné, že už to jasnější ani nemohlo být. Je to zvláštní, JÁ, která jsem se kdysi na horory nemohla dívat ani ve dne a z duše jsem je nesnášela, teď dlouho a marně hledám NĚCO co by mě nějakým způsobem způsobilo svírání žaludku, stavělo chlupy na rukou (nejlépe i na nohou) a působilo mi lekací záškuby. No takže Hlasy mi nepřinesly ani jedno. No nic, budu hledat dál. Je to škoda, protože konkrétně španělské horory bývají velice dobré. Za mě 45% ()

TheSpearCZ

Voces je dalším důkazem toho, že v dnešních nic moc hororových dobách jsou Španělé stále na vrcholu. Překvapily mě tu hlavně sympatické hlavní postavy, které právě často u hororů bývají nevýrazné a mnoho povedených lekaček, které si Vás minimálně jednou najdou. Potvrzuje se tu "španělský fakt", že je to velice nepředvídatelné, což se ukazuje už přibližně ve třetině filmu. Problém je v tom, že to celé postupně upadá, poslední třetina, kdy má film vrcholit tak nějak ztrácí své kouzlo a už nedokáže navodit tu Wanovskou atmosféru i s lekačkami, které byly dominantou celé předchozí části. Každopádně, i přesto jsem lehce spokojený a těším se na další horory ze Španělska. Slabší 4* ()

Hernycztek

Tak se opět, jednou, Netflix trefil do černého a přinesl do hororové kategorie neskutečnou pecku, ze které sem unešený i já, jakožto odpůrce duchařin. Není velkým překvapením, že se jedná o španělskou produkci, jelikož američané již dlouho s ničím takhle originálním nepřišli a hlavně se bojí utrhnout ze řetězu. Za to španělé jdou od začátku proti zaběhlým a nudným stereotypům, takže nečekejte obyčejný haunted house, jakým se to snaží tvářit. Hned v úvodu je k dostání lahodná scéna, kde zaplesá srdce každého gore fanouška, a že se půjde proti proudu vidíme hned poté, kdy tvůrci, nečekaně, vyškrtnou zdánlivě hlavní postavu. Ono je tu celkově těžké odhadnout, kdo se dočká finále, protože je to krvavá vybíjená, kde není možné odhadnout osud postav. Lekačky jsou fungující a hlavně nečekané, vzhled ducha je mrazivý a na scéně se ukazuje netypicky často. Vhodná hudba podkresluje už tak dobrou atmosféru a napětí je také v hojné míře. Scénář je chytrý, logický, neokoukaný a v samotném závěru přichází zvrat, který převrací vše, co si divák o předchozím ději myslel. Když to sečtu dohromady, tak si není na co stěžovat, protože takhle kvalitně natočenou originální duchařinu znovu jen tak neuvidíme. ()

bozka10

Prekvapenie zo španielska atmosféra výborná,dokonca aj chovanie postáv je vzhladom na situáciu celkom realisticke.Výborný horor z Espaňa po nejakej dobe. ()

Bozvav

Za mně docela nuda. Jen další strašidlnej barák v řadě. Nic nebylo vyloženě šparně, ale ani nic moc dobré. Bubu se moc nekonalo, čarodějnice nebyla o nic děsivější, než manželka našeho premiéra. Za mne dvě a půl hvězďule. ()

warrenur

Vo svojej podstate, absolutne klasicka ducharina s mnozstvom klise a x-krat opakovanych postupov. Dom, starodavne zlo, vnimave decko, iluzie, expert s pristrojmi, zlo sa zacne prejavovat i fyzicky, ovladnutie a "twist"...... Moc toho neprekvapilo, fungovala na mna na sluchadlach jedina lakacka a aj to len kvoli otravnemu hlasnemu zvuku. Atmosfera funguje len obcas a i to jej budovanie nestoji za vela. Cajicek, ale technicky natoceny celkom pekne. 35% ()

Rathalos

Este dobre,ze Spanielsko je krajina,ktora si drzi titul jednych z naj natocenych hororov,lebo aj tento film potvrdzuje,ze spojit strasidelnu atmosferu,napatie,lakacky,dobru hudbu i hercov je zarukou skvelej zabavy a strachu zaroven,samozrejme davam pat hviezdiciek,lebo som sa bal...:-) ()

Rockerman

Mnohokrát jsem tu psal, že mi neoriginalita nevadí, pokud je horor natočen se správnou atmosférou a udržuje diváka v napětí. Tyto Hlasy duchů ze záhrobí jsme už párkrát viděli a slyšeli, i ty experty, kteří se snaží pomocí různých přístrojů a senzorů zachytit v domě jejich stopu. Bohužel ta "atmoška" tu chybí. Je to těžkopádné. Posledních dvacet minut je to trošku lepší a ten šokantní dovysvětlující závěr také není k zahození. ()

helraiser

Tak tohle byla duchařina parexcelent, v níž se duchové s postavami opravdu neserou, to se jen tak opravdu nevidí. Ztvárnění duchů je opravdu parádní, ta ďábelská stařena je opravdu neskutečná. Navíc atmosféra je opravdu neskutečná a závěrečná dvacetiminutovka je naprosto odzbrojující. Tak tohle se prostě povedlo. ()

KUFI

Jeste sem nevidel aspon prumernej, nerku li kvalitni, spanelskej horor a tenhle samozrejme neni vyjimkou. Zeme podprumernych hororu. ()

mira.l odpad!

No to byla zase kravina. Rodinka se nám vymřela a zazvonil konec, zařval duch a pohádky je konec. Další z "filmů", o kterém vůbec nevím, proč jsem ho stáhnul. ()