Ajťák David Srovnal je mimoň, o chataření neví nic a rozhodně by se neměl stát náčelníkem osady... V Záhoří začíná nová sezóna, ale chaty přes zimu někdo vykradl a náčelník osady se pohřešuje, stejně jako Rubalovi (R. Holub) miláčci Milena s Romanem – což nejsou děti ani psi, ale motorovka s křoviňákem. Chaos v osadě zachrání snad jen volba nového náčelníka. (Česká televize)

bobstock

První díl já vim, ale snad se to ještě rozjede od produkce čt. Přijde mi to až příliš pitvořící čecháčky, kde se inteligentní vtipy ztrácí do naivní opatrnosti. Herecké obsazení pochvala. ()

Chudobka

Velmi slabé. Humor téměř žádný, nepřesvědčivé herecké výkony, líbili se mi jen Myšička a Chýlková, můj oblíbený Radek Holub přehrával. Že by se na jednom fleku vyskytla taková snůška podivínů, to prostě není možné ani v komediálním seriálu. Některé postavy mi byly silně nesympatické. Nepředvedl se ani scénárista, ani režisér. Další díl už neuvidím. ()

TomasRichtr

Dal jsem to zhruba do půlky, víc fakt nešlo. Trapnost mě fackovala zleva zprava. Kolečko to odflákl a režiséři nepomohli. Velká škoda potenciálně dobrého námětu, nejspíš tomu už další šanci nedám. ()

Pulper

Špatné, opravdu velmi špatné. Trapné blbé, nevtipné. Nenapadlo by mě,.že budu mít podobné znechucený dojem jako u 1 MISE. ()

riza-do

Jak mám Kolečka a jeho tvorbu rád, někdy více a jindy méně, tak tohle se mu upřímně vůbec nepovedlo. A nezachrání to ani brilantní herecké obsazení. Celé je to postavené na hloupém humoru, přičemž vtipné situace jsou tam tak tři. Doufam, že je to jen zahřívačka prvního dílu a postupem se to zlepší, až dostanou postavy více prostoru. Za mě po prvním díle velké zklamání. ()

Heyyy

Zatím nenadchne, ani neurazí, ale koukat budu dál, herecké obsazení je super, parta je ujetá až nereálně moc, ale docela baví (hlavně zbohatlíci ze Znojma - "Víš kolik je pruměrné měsíční příjem v Česku?" "Ne, sto tisíc?" "Hm, to možná aj míň."), a místní odpady a jednohvězdičková hodnocení jsou zbytečně přísná :D ()

curil

Ve srovnání se seriály, které uvedla před několika dny TV Prima (1.mise, Hvězdy nad hlavou) je Petr Kolečko zlatý. Chyťte se za nos, nekritičtí diváci. ()

Rayen1

Uf.. Podobně, jako u Co ste hasiči, to trpí na stopáž. Kdyby to dali na 20 až 30 minut, jako takovou komediální jednohubku, která odsejpá, možná bych hvězdu přidal.. Dám šanci ještě jednomu dílu.. ()

AgnesDee

Nevím, co se na tom lidem tak nelíbí, ale já si to užila. Marná snaha hledat pohodu tam, kde si člověk řekne, že bude, je dost na pováženou, a tento seriál krásně ukazuje to, že to někdy prostě nejde. Navíc si z toho umí udělat legraci. Tento nadhled nad situací je osvěžující a hlavně zajímavý. ()

Prubner

Jako tímhle chcete trumfnout Chalupáře ? Hodina nudných keců bez jediného vtipu, nepřirozené situace, naivita a samozřejmě podprahová novodobá propaganda, kdy vlastenec je vykreslen jako debil, zatímco pravdoláskař z Prahy jako borec, který všechno umí, všechno zvládne, všude byl. Škoda toho množství dobrých herců, kteří se tu musí ztrapňovat. (Říkám "herců", takže tím nemyslím Nevačilovou, Holuba nebo Hanáka). Další zbytečný seriál, jakých je u nás v posledních letech většina. Kolečko nikdy nenapsal dobrý scénář a tohle je jen další v řadě jeho sraček. Následující díly už sledovat nebudu, ztráta času. ()

Emilii

Kouká z toho skvělá "šílenost" Petr Kolečko ví jak napsat  ""ad absurdum""!!!!!! Věřím tomu, že se to výborně a i šíleně rozjede!!!!!! Z toho kouká dost dobrá zábava - jenom nevím jak to vezmou lidičky co se tam poznají............... Já se tam už už vidím!!!!!! A to jsem teprve u  1.dílu. ()